Къде в Русе- 12

  • 43 742
  • 750
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 007
Мнения за дентална клиника Аполония?

# 181
  • Русе
  • Мнения: 7 794
От много години ходим там семейно. Доволни.

# 182
  • Мнения: 11 831
Водила съм детето при Великова, много доволна останах.
Сега моя мъж ходи при Савов, за сега вадят зъби хаха, но е доволен...освен, че е малко темерут и не говори/обяснява много.

# 183
  • Мнения: 2 019
Здравейте,къде мога да си направя пср тест със сертификат за пътуване?

# 184
  • Мнения: 1 327
https://www.zdrave99.com/?page_id=15
В здраве , зад стоматологията

# 185
  • Мнения: 2 019
Благодаря,само тази лаборатория ли е,че уикенда не работи.Издават ли сертификат на английски?

# 186
  • Мнения: 1 998
От клиника Аполония аз също съм доволна. Ходила съм при двамата братя Ангелови, не знам дали все още работят и двамата там, тъй като отдавна не съм ходила.

# 187
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Благодаря,само тази лаборатория ли е,че уикенда не работи.Издават ли сертификат на английски?
То няма в Русе лаборатория, която да работи в петък следобед или в почивните дни. За Здраве знам със сигурност. Но ако се доверим на сайта на Рамус и те както Здраве работят от понеделник до петък до 12 часа.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 01:43 от viki_1974

# 188
  • Мнения: 1 998
Лаборатория Рамус - тази с най-дълго работно време е онази, която се намира в Медицинския център на Кунев. През седмицата е от 07:30ч до 18ч, а в събота от 07:30ч до 11:30ч.

Лаборатория Здраве - с най-дълго работно време е тази на ул. Видин - през седмицата е от 07:30ч до 18ч, а в събота от 8ч до 13ч.

За PCR тестове в Здраве знам, че се вземат проби само в лабораторията зад Общината и в тази в Стоматологията. Относно преводите - свекърва ми през януари си прави тест в Стоматологията и на място ѝ дадоха преведена бланка за пътуването.

# 189
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Ама PCR в Рамус мисля, че се прави само до Мола, а там са до обяд. Нали въпроса е за тестове. В Здраве на Видин не правят PCR, така че няма значение, че работят до 18 часа. А лошото е ако пътуваш в понеделник. Няма как да си направиш тест 72 часа предварително.

# 190
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Здравейте!
Някой да има опит с фирма, която бихме могли да ангажираме за качествено почистване на жилище след основен ремонт. Може и частно, но доверено лице да е. Няма отпадък за изхвърляне, говорим само за основно почистване Simple Smile
Благодаря Simple Smile

# 191
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Някои от фирмите, които чистят прозорци дд занимават и с почистване нс домове.
Не мога да препоръчам конкретн - ползвала съм отдавна пак след ремонт

# 192
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Здравейте,
Да знаете в Русе майстор, поправящ запалки или разбиращ от това?

# 193
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Има ли лаборатория в Русе, която да прави домашни посещения за вземане на проба за Ковид..в Мартен? За възрастен човек става дума...

# 194
  • Мнения: 35 109
Има ли лаборатория в Русе, която да прави домашни посещения за вземане на проба за Ковид..в Мартен? За възрастен човек става дума...
Попитайте здраве. Ама ...не ми се вярва Cry трябва си специална екипировка и други неща.

Общи условия

Активация на акаунт