Къде в Русе- 12

  • 43 702
  • 750
  •   1
Отговори
# 435
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Относно батута - имаше разпънат до заведението под Рига. Забравих му името...
Не нося костюми, но комплект може да се сглоби от H&M. Имат не лоши панталони и сака.
Фирмени магазини на шивашки фирми май почти не останаха. За Ваяна се сещам само. И някъде до ТЕЦ-а БТБ имат магазин. Не съм ходила.

# 436
  • Русе
  • Мнения: 11 916
Къде се продават дамски костюми за есента?
  Фирма Роси има фирмен магазин с доста добри неща

# 437
  • Мнения: 4 841
Костюми има в Ефреа, БТБ. Ефреа нямат магазин, избираш си онлайн, пускаш поръчка и на следващия ден дрехите могат да се пробват в нещо като склад зад къщата на Баба Тонка. БТБ имат фирмен магазин на международното посока ТЕЦ-а. Срещу пожарната горе долу се пада.

# 438
  • Мнения: 35 106
В Карина на центъра също има есенни предложения
На кея до заведението имаше батут ама кога го надуват нямам идея. Колкото пъти мина, все е спихнат. А това заведение го заобикалям , защото режат през кръста с цени. Кенче безалкохолно струва 4.80 при основна цена около левче.

# 439
  • Русе
  • Мнения: 7 056
.........
Фирмени магазини на шивашки фирми май почти не останаха. За Ваяна се сещам само. И някъде до ТЕЦ-а БТБ имат магазин. Не съм ходила.
Ваяна е модна линия на БТБ, така, че магазинът е пак техен. Simple Smile

# 440
  • Мнения: 1 141
Благодаря ви за подробната информация

# 441
  • Мнения: 259
Знаете ли, къде може да се купи несолена свинска мас?

# 442
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Знаете ли, къде може да се купи несолена свинска мас?
От Боримес съм си купувала. Мисля, че не е солена. Поне не съм усетила.

# 443
  • Мнения: 79
Здравейте,къде мога да занеса яке естествена кожа да ми скъсят ръкавите.Самото яке ми е по мярка,но на всички модели които мерих ми са дълги ръкавите.Обикновенна шивачка дали би се справила?

# 444
  • Русе
  • Мнения: 7 056
Здравейте,къде мога да занеса яке естествена кожа да ми скъсят ръкавите.Самото яке ми е по мярка,но на всички модели които мерих ми са дълги ръкавите.Обикновенна шивачка дали би се справила?
В обущарското ателие срещу "Бистра и Галина?... Днес я гледах, че чанта ремонтираше на шевната машина, носила съм и кожени ръкавици за ремонт. Защо да не направи и яке?

# 445
  • Мнения: 35 106
Много ги харесвам тези момичета там

# 446
  • Русе
  • Мнения: 2 604
И аз Simple Smile

# 447
  • Мнения: 130
Привет! Ще съм благодарна за мнения и препоръки на автошколи в Русе, по-специално за категория Б. Надявам се все някъде има спокойни и внимателни инструктори. Благодаря предварително!
Продрайв.

# 448
  • Мнения: 259
Знаете ли къде се продават агнешки момици?

# 449
  • Мнения: 4 841
Знаете ли къде се продават агнешки момици?

Никъде! Такива екзотики няма по нашия пазар. Евентуално по Великден и то чрез близък в транжорна може да се уреди нещо. Аз търся от доста време телешко виме/език/опашка и мисията е почти невъзможна. Виме така и не успях да намеря.

Общи условия

Активация на акаунт