НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 136

  • 34 597
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 27 487
Савина, по-назад пише за яйчения фаст.

# 751
  • Мнения: 6 622
Тази седмица и аз съм решила да направя един яйчен фаст. Преди бях пробвала без резултат. Сега ще видя как ще е .

# 752
  • Мнения: 4 711
Днес си направих един ден на фаста, утре нормално хранене. Много се оливам аз с това стоене вкъщи.

Днес си правих и кето брауни, мирише точно като фъч, цял ден попивам миризмата в кухнята, но утре ще го пробвам как е станало. И един кето хляб спретнах, че от миналата седмица живея основно на крем супа. Хич не ми се яде месо, а не е много добре така.

# 753
  • Мнения: X
Здравейте дами !
От месец  и малко с ММ сме на този режим. Той постига все по-добри резултати. При мен нещо куцат нещата, но предполагам е от ЩЖ. Пък и той има повече за сваляне Simple Smile
ОБАЧЕ при мен втора  седмица има проблем с wc и се чудя на какво може да се дължи? Имаме и готвено, имаме и салати. Дори цвекло ядох - и нищо. Някакви съвети и идеи ? Да не би да си малко въглехидратите, че и такова твърдение прочетох, но не знам колко е вярно..
Благодаря !

# 754
  • Мнения: 39 309
Не. Малко са ти мазнините.

# 755
  • Мнения: 1 399
Счукано ленено семе в сусамов тахан или в кисело мляко върши чудеса в тоалетната. Особено ако не си го яла досега.

# 756
  • Мнения: X
Аз идвам пак с нова информация, 2 дена не ядох кашкавал и не ме боля дроба/жлъчката. Днес на закуска ядох моцарела (кашкавалена) и пак ме наболява сега. Мисля да отида да изследвам хранителни непоносимости и алергии. Ще поровя в интернет за повече инфо на какво може да се дължи. Много го обичам кашкавала, но явно и от него трябва да се откажа Sad Странното е, че от други млечни - сирене, извара, кис. мляко не ми става така, само от кашкавал... 

# 757
  • Мнения: 27 487
Наболява те когато има кашкавал в комбинацията (примерно яйца/месо+ кашкавал) или дори и когато ядеш кашкавал+ зеленчук? Възможно ли е проблемът да е и в количеството- по колко кашкавал ядеш?
Ще имаме ли нова тема? Simple Smile

# 758
  • Мнения: X
Наболява те когато има кашкавал в комбинацията (примерно яйца/месо+ кашкавал) или дори и когато ядеш кашкавал+ зеленчук? Възможно ли е проблемът да е и в количеството- по колко кашкавал ядеш?
Ще имаме ли нова тема? Simple Smile

Моцарелата беше във фокача, която направих по рецепта на Вили (villi's time). Продуктите в нея са две яйца, бадемово брашно, моцарела, крема сирене (използвах маскарпоне), много малко доматен сос и маслини.

# 759
  • Мнения: 4 711
WE, моцарелата я използвам и аз понякога като заместител на кашкавала. Много лошо, ако от нея имаш проблеми. Опитай както те посъветва Долчето, кашкавал със зеленчуци. Ако пак те боли, явно не ти понася кашкавала. Ако така не те боли, явно тези комбинации от храни не ти понасят.

# 760
  • Мнения: 1 325
Здравейте.Опитвам се да ви следя.При мен...нещо се закучиха нещата.Цял месец нямах никакво мърдане в кг. Не мога да разбера защо.Посъветваха ме да хапна и нережимни неща.Толкова бях ядосана, а имаше и поводи, че може би 4- 5 дни си хапвах каквото ми се мерне пред очите и о, чудо, днес съм 100 грама надолу.Да, 100гр, но при условие, че цял месец не мърдах, ...само не мога да си обясня какво греша, че се получава този застой, но...няма да се отказвам.🙂
Успех на всички.

# 761
  • Мнения: 4 711
Seeflower, може да си в плато. Ако си свалила повече килограми, може да трябва време на тялото да свикне с тях. А не забравяй, че в момента се бориш с природата. Есента е периода, когато по принцип се качват 2-3 кг за зимата. Ти щом дори си свалила малко, значи пак си отбелязала победа.

# 762
  • Мнения: 1 325
Seeflower, може да си в плато. Ако си свалила повече килограми, може да трябва време на тялото да свикне с тях.
Ами...свалила съм 16 кг, но за 8 месеца, а имам още поне 18, докато си стана нормално.Не е ли рано за плато?

# 763
  • Мнения: 4 711
Еха, 16 кг са си голямо постижение. На тялото му трябва време да свиква. В една друга тема имаше жени с подобни постижения и също имаха такива периоди, после нещата се отпушваха и сваляха още. Целта ти е наистина сериозна и всъщност с тези забавяния в свалянето тялото привиква с новото си тегло. Тук момичетата имат разни похвати да разбутват кантара. Фастове, един ден на повече калории, после един ден с малко и т.н. Но есента е винаги такъв период, когато се забавя свалянето.

# 764
  • Мнения: 39 309
Днес мисля да съм пак на яйчен фаст.

Общи условия

Активация на акаунт