Магазини Pepco 3

  • 54 748
  • 747
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 15 356
Аз видях днес панталоните от първа страница на брошурата,изглеждаха добре.Особено по-тъмния.

# 151
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Кариран панталон имам от магазин Cropp, миналото лято го взех на намаление за около 10 лв. В Пепко са за 15 лв...
Затова казвам, че ако се следят намаленията на молските магазини, може и по-евтино от Пепко да се издокараш Joy

# 152
  • Мнения: 54 337
Ето ви яке за 29 лв. от НМ.
С някой код може и за 22-23 да стане.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0755440002.html

# 153
  • Мнения: 9 483
Само, че е редовната цена е била 75 и е останал само р-р 34.
Всички знаем, че по намаления и разни акции се намират добри находки, никой не оспорва това. Коментарите бяха за новозаредена стока на редовна цена с пълен асортимент цветове, размери и т.н. Ако ще сравняваме с намалени единични бройки, то трябва да се съпоставя с намалени цени и в Пепко. ✌

Точно днес бях и двата магазина да взема по нещо за децата - за момиченца има много сладки блузки на есенна тематика - по 4лв бяха бебешките, за по-големи по 5.
И от НМ взех такива по 8лв.

# 154
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Коментарите бяха за новозаредена стока на редовна цена с пълен асортимент цветове, размери и т.н.

Както става ясно, и в Пепко няма пълен асортимент нито от цветове, нито от размери.

# 155
  • Мнения: 9 483
Което е валидно за повечето магазини.

За за дългите грейки специално при нас има от трите модела доста бройки и размери.

В нашия град има от скоро Пепко и не знам как точно им е практиката за зареждане, но ми се струва, че вадят стока за по няколко дни и после я прибират, може би защото не е много голям магазинът и няма място за всичко.
Като гледам страницата им във ФБ в другите градове магазините изглеждат доста по-големи.

# 156
  • Мнения: 5 384
Ето ви яке за 29 лв. от НМ.
С някой код може и за 22-23 да стане.
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0755440002.html
НИдей тъй, подвеждаш, това не е редовната цена, трябва да акцентираш на редовната 😉
(Пояснявам за тези, които не са в течение - шегувам се.)
В нашия мол изобщо не намирам харесани(рядко се случва да харесам, но.. ) дрехи. Все няма.
Има грозновати само.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ходих днес до Пепкото, бяха заредили момчешките якета, но не ми харесаха. Ватата е тука има - тука нЕма, около шевовете и циповете няма изобщо. Само мога да гадая какво ще се случи след пране. Освен това нямат джобове за ръцете, само тези ципчета горе. Изобщо тотално нефункционално. Момичешки по 18 лева имаше с хубава вата, джобчета, това-онова.

# 158
  • Мнения: 54 337
Месечко, има решение за твоя проблем, роди си и едно момиченце. Simple Smile

# 159
  • Мнения: 10 685
Ходих днес до Пепкото, бяха заредили момчешките якета, но не ми харесаха. Ватата е тука има - тука нЕма, около шевовете и циповете няма изобщо. Само мога да гадая какво ще се случи след пране. Освен това нямат джобове за ръцете, само тези ципчета горе. Изобщо тотално нефункционално. Момичешки по 18 лева имаше с хубава вата, джобчета, това-онова.

Абсолютно подкрепям!!! Снощи ходихме в Пепко на Джъмбо плаза. Якетата изобщо не ми харесаха.
Миналата година му бях купувала на синковеца едно зелено на динозаври - дебело, плътно,  нищо общо с тазгодишните модели.
В крайна сметка само една шапка с Пес патрул му взех от Пепко. Яке реших от H&M.

# 160
  • Мнения: 2 230
За кои момчешки якета говорите? За тези до 134 или за по-големите?

# 161
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Месечко, има решение за твоя проблем, роди си и едно момиченце. Simple Smile
Хахах, щеше ми се, ама е късно либе за китка Laughing

За кои момчешки якета говорите? За тези до 134 или за по-големите?
За големите, които са в брошурата - горчица и зеленикаво май беше другият цвят.

# 162
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 724
И аз днес ходих, но заредих домашни потреби този път. Фруктиерата от черен метал, кръгли подложки за хранене, диспенсър за сапун с място за гъба, закачалки за кърпи. Имаше и едни много малки и сладки кашпички с изкуствени зеленийки на цена от 2 лв, но бяха останали 2 /вчера ги били получили.../, малко поочукани и не взех.

# 163
  • Мнения: 25 732
Ауууу...какви хубави чаши с чинийки за кафе Relaxed ама 8лв...сигур заради позл. дръжка.
В джъмбо гледах пак такива сладурски, но май бяха и там цифра.

# 164
  • Мнения: 3 249
Купих сладурски бебешки шапки за 5-лв,с помпони отгоре, размер 12-18. Доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт