Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (28)

• 25 709
  • 458
  •   2
Отговори
# 450
  • София
Тези дни гледах Don't Breathe 2, A Quiet Place 2 и The Forever Purge.  Първите два ми харесаха. Макар първите части да бяха по-добри. Има си напрежение, интересни ми бяха. Вечната чистката не го препоръчвам. Гледала съм всичките филми от поредицата. Вторият сякаш ми допадна най-много. Третият донякъде. Останалите са си зле...

# 451
Тези дни гледах Don't Breathe 2, A Quiet Place 2 и The Forever Purge.  Първите два ми харесаха. Макар първите части да бяха по-добри. Има си напрежение, интересни ми бяха. Вечната чистката не го препоръчвам. Гледала съм всичките филми от поредицата. Вторият сякаш ми допадна най-много. Третият донякъде. Останалите са си зле...
[/quote
Вторият филм от поредицата за чистката е най-добър и според мен. При първия се дава идеята, но във втория е най-интересното развитие. Следващите също стават, но последния не го гледах точно заради негативния отзвук

# 452
Чистките ги харесвам, но според вече изстискаха идеята максимално. Първия го гледах с голям интерес, защото самата идея за такива нещо е брутална и ме замисли. Вторият и за мен е най-добър. После започна разводняването.

# 453
  • София, Лагера
A Quiet Place 2 хареса на децата повече от първата част... май и не мен Simple Smile

# 454
  • София
Вчера гледах The Night House.  Започна добре, имаше напрегнати моменти. Развръзката много не ми допадна. И беше малко муден на моменти.

Гледах и He's Out There. Предвидим беше, но става за едно гледане.

# 455
  • София
The night house - много зле! Нищо страшно не се случи. Актрисата се пулеше през цялото време и се опитваше да бъде "над нещата" . Очаквах този сюжет да бъде развит минимум, колкото "Дух" с Патрик Суейзи и Деми Мур, но очакванията ми не се оправдаха изобщо!

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 14:09 от ляля

# 456
  • София
Актрисата ми беше по-неприятна от филма...

# 457
  • София
Така е, Кафе! И като се сетя, че омагьосана от трейлъра, се бях настроила да го гледам на кино... Добре, че в последния момент реших да гледам Old, който много ми хареса!

# 458
Изгледах Chapelwaite, вчера излезе последният епизод, много добър, изключвам някои моменти, които не ми допаднаха.

Общи условия

Активация на акаунт