У Ж А С И, М И С Т Е Р И И, Т Р И Л Ъ Р И (28)

  • 65 088
  • 956
  •   1
Отговори
# 285
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 519
За почитателите на куклата Анабел, едно подобно филмче,

Brahms: The Boy 2 (2020) https://www.imdb.com/title/tt9173418/

Първата част беше малко по-скучна, или поне аз така си я спомням https://www.imdb.com/title/tt3882082/

# 286
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 548
Аз пък си спомням, че първата беше по-интересна, а втората по-малко, но пак си беше добре🙂

# 287
  • Мнения: 4 728
Аз пък си спомням, че първата беше по-интересна, а втората по-малко, но пак си беше добре🙂
И на мен 1 част ми беше по-интересна.
Вчера попаднах на едно старо филмче от 1992 - Майки. Хлапето си е голям психопат. Доста реалистично е представено как точно изглеждат децата психопати. Доколкото разбрах филмът е забранен в ОК, заради това, че две деца, гледайки филма, решили да опитат какво е усещането да убиеш друг човек. Отвлякли 3-годишно от някакъв мол и го измъчвали до смърт. Случаят е доста популярен там.

Еден, радвам се, че съм отгатнала филма. Simple Smile

# 288
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 548
Аз се сещам за този случай с децата, но не се сещам за филма... ще проверя в замундата дали го има.

# 289
  • Мнения: 4 728


Аз го гледах в ютуб. За мен доста реалистично е представена ролята на детето. Предвид, че съм чела доста статии и съм гледала филми за деца психопати. Иначе си има нелепици в самия сценарий, но ме грабна играта на малкия актьор и това колко достоверно е изграден образа.

# 290
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 548
Мерси, но ще ми е малко трудно без превод да гледам, но може да опитам. В замундта за съжаление също го няма..

# 291
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 037
Какви са тези статии за деца-психопати?Статии от научни трудове или някакви измишльотини които всеки може да си съчини?Според мен не може да съществуват деца-психопати,защото за развиване на психопатия е нужно доста време и при деца няма как да се случи.Предполагам че филмчето си е фантасмагория отвсякъде.Бягам далеч от такива.

# 292
  • Мнения: 4 728
Какви са тези статии за деца-психопати?Статии от научни трудове или някакви измишльотини които всеки може да си съчини?Според мен не може да съществуват деца-психопати,защото за развиване на психопатия е нужно доста време и при деца няма как да се случи.Предполагам че филмчето си е фантасмагория отвсякъде.Бягам далеч от такива.
Разбира се , че може да има деца психопати. Научно доказано е, че хората със социо и психопатии имат изкривяване на мозъчната кора, още от деца имат поведенчески аномалии и дефицити в емоционалнален план. Отделно има много случаи на деца убийци. Чела съм различни статии , не просто измишльотини.
В сайта криминални досиета има няколко преводни статии. Ще пусна, ако имате интерес.

Редактирам се: Сетих се за друг подобен филм с Маколи Кълкин - Добрият син, ако не успеете да намерите Майки и този си е доста реалистичен според мен.

# 293
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Аз се сещам за Let’s Talk About Kevin.😲

# 294
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 548
Аз пък се сетих за този - Джошуа - https://www.imdb.com/title/tt0808331/?ref_=nm_flmg_act_58 Много беше добър по спомени и предполагам, че повечето от вас са го гледали.

# 295
  • София
  • Мнения: 27 021
Трейлъри на всички топ хорър филми, които предстоят да излязат. Simple Smile

Скрит текст:

# 296
  • Мнения: 4 711
Да повдигна темата малко.

Ето този гледах миналата седмица Suicide Club (2001) https://www.imdb.com/title/tt0312843/. Четох, че е вдъхновен от вълната самоубийства в Япония през 90те. Определят го като едва ли не брутален, но честно казано, адски се разочаровах от него. На моменти беше дори смехотворен. А финаблът ми дойде като на български филм отпреди 90те.

Продължението е Noriko's Dinner Table, чак се чудя да го гледам ли.

# 297
  • Мнения: 9 471
Eden, не го намирам с български субтитри.

# 298
  • Мнения: 4 711
Eden, не го намирам с български субтитри.
При торентите нямаше сийд. Аз го гледах в youtube с английски субтитри.

# 299
  • Мнения: 1 847
Нещо ново някой да е гледал няма ли? 🙁Препоръчайте нещо ,с духове или за хора отиват в гората на екскурзия или нещо.... Гледала съм доста ужаси от най-известните почти всички.Ако се сетите  за филм който ви допада и е creepy 🤣  моля напишете го.🧟‍♂️🧟‍♀️

Общи условия

Активация на акаунт