Алое Вера на Форевър - 3 тема

  • 17 609
  • 158
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 410
Време е за нова тема алое обожатели! Споделяйте щедро вашият опит с прекрасните продукти на Форевър, за да помагаме на повече хора да се радват на добро здраве!

старата тема

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 18:42 от bubanka

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Честита ни нова тема! Нека я напълним с много полезна информация. От този форум научих за Форевър и съм безкрайно щастлива, че не се поколебах да започна да използвам тези продукти. Всичко тяхно обожавам, здравето ми е супер и както се казва всичко е точно!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Мama Tin , благодаря за новата темичка.
Аз си поръчах Клийн 9 и може би ще го почна другата седмица.

# 3
  • Мнения: 310
Да ни е честита новата тема. И за да не е спам, ще споделя следното: От няколко месеца поднових сутрешното бягане. След тренировка винаги нанасям Загряващия лосион на коленете, глезените и стъпалата. Забелязах, че ако след някоя тренировка пропусна да се намажа с лосиона, не мога да се възстановя напълно. И ми остава някаква тежест в ставите.
Така, че извода който направих за себе си е следният: Задължително след тренировка се мажа със Загряващия лосион.

# 4
  • Мнения: 2 461
Честита ни темичка. Дано повече хора разберат за тези невероятни продукти. Обожавам ги всичките Heart
Скоро направих Клийн 9 и свалих 3 кг и минус 20 см обиколи. До момента успешно ги задържам!
Здрава съм и много щастлива, че мога да живея пълноценно. Благодарна съм, че ги открих и цялото семейство им се радваме.

# 5
  • Мнения: 922
Честита нова тема.
Чакам да ми излязат резултатите от изследвания на щитовидната жлеза. Засега някои показатели са 5 пъти над нормата, но още не се знае причината. Надявам се да намеря продукт който да му помогне.
Тийна ползва Фърс ежедневно за кожата на лицето и е много добре, и е много доволен.

# 6
  • Мнения: 3 410
Честита нова тема.
Чакам да ми излязат резултатите от изследвания на щитовидната жлеза. Засега някои показатели са 5 пъти над нормата, но още не се знае причината. Надявам се да намеря продукт който да му помогне.
Тийна ползва Фърс ежедневно за кожата на лицето и е много добре, и е много доволен.
Аз имах почти нулеви стойности на ТСХ при един подостър тиреодит - възпаление на щитовидната след един прекаран грип/не беше някакъв тежък грип, но ме удари гадно в щитовидната/

# 7
  • Мнения: 217
Включвам се, за да изкажа мнение за продуктите.
От скоро (1 месец) ползвам Алое бери, прополиса и пробиотика на Форевър.
Година и полувина съм с постоянни бактерии в урината. Изпила съм купища антибиотици през устата и след една седмица бактериите отново се връщаха. Последно бях приета в болница, където ме лекуваха с венозен, мускулен и антибиотик през устата. Две седмици след терапията имах отново бактерии само, че в по- малка степен (10/3). Реших и започнах да приемам Алое бери (сутрин по 120 мл.),Прополиса и пробиотика. Един месец по-късно изследванията са перфектни. Няма никакви бактерии. Продължавам да ги приемам само, че вече в по-малка доза. Надявам се наистина те да са спомогнали са изчезването на гадините и да не се връщат повече.
Малко дълго стана, но може би ще е от полза на някого.

# 8
  • Мнения: 3 410
Няма по силен природен  антибиотик от прополиса! При това безвреден! Но  Форевър са подпомогнали като подлагат пчелния прополис на млечнокисела ферментация и така го правят на 100% усвоим от организма, отделно има цели 500 мг прополис в една таблетка!!

# 9
  • Мнения: 34
Благодаря за новата тема!
Вече четири години у дома използваме продуктите на Форевър и се радваме на добро здраве. Не оставам без детските витамини, липс, паста за зъби, стик дезодорант, алое и много други.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 762
Благодаря, Тини, за новата тема. Чудесно е да споделяме опит с тези прекрасни продукти. За мен Форевър е стил на живот. Да споделя за чая. Ние всеки четвъртък се събираме, за да си говорим за продуктите. И си правим една двулитрова кана с две пакетчета чай. Оставяме го около 20- 30 минути да се запари и става чудесен.

# 11
  • Мнения: 121
Здравейте, изпробвах някои от продуктите, харесаха ми и реших да се включа във Форевър Simple Smile
Много съм доволна от Форевър фърст, защото ме спаси от хрема и болно гърло за по-малко от ден
Стика за подмишници, освен по предназначение, използвам и върху един белег от изгорено, който почти изчезна
Пастата за зъби прави зъбите ми по-бели, а дъха ми по-свеж
Алое с боровинки е много приятно на вкус според мен
Продължавам да изпробвам с удоволствие Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 311
От къде намирате толкова пари за тези продукти? То се изисква ежемесечно да поддържаш определен вид продукти в дома си. На нас ни е абсолютно непосилно. Ако трябва всички да пием алое ми само то ще ни излезе 200 лв, че и отгоре. Взимала съм и само на детето давам.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 529
От къде намирате толкова пари за тези продукти? То се изисква ежемесечно да поддържаш определен вид продукти в дома си. На нас ни е абсолютно непосилно. Ако трябва всички да пием алое ми само то ще ни излезе 200 лв, че и отгоре. Взимала съм и само на детето давам.

gerinceto,

Ами с личната отстъпка, която всевки си е постигнал. Компанията има план, който ако се следва, се получават доходи, които да ти покрият поне част от тези разходи, а защо не и всички.  Отделно смятам, че е по-добре поне алое да се пие, отколкото после всеки вирус да те хваща и там през месец една камара пари. Накрая като се тегли чертата - по-добре да ги давам за алое.

Аз специално си набавям постепенно нещата като козметика и лична хигиена. Все пак не се налага всеки месец да се купува от всичко., изключение са добавките и алоето. Simple Smile

Последна редакция: пт, 09 окт 2020, 15:14 от Gaburata

# 14
  • Мнения: 2 461
Към коментара на Габурата ще добавя, че ежедневно даваме парите си за какво ли не. Имам приятелка, която през няколко дни си купува списание и книга за 5 лв , а аз пия алое за 5 лв. дори по-малко. Въпрос на приоритети е, Като нямам парички не си купувам сладолед, който излиза около 4 лв, но никой не се спря цяло лято. Или пък толкова хора пушат ежедневно по една кутия цигари от 6 лв - те също нямат пари, но намират Simple Smile Така и аз нямам парички за всичко, което искам, но за алое намирам, защото е важно за мен. Защото нашето тяло е единствения дом, който имаме и защото се обичам. Имам чувството че хората се грижат повече за колите си, отколкото за себе си...
Няма как за най-ценното ни, да минем най-тънко.

Последна редакция: сб, 10 окт 2020, 20:03 от Зизу

# 15
  • Мнения: 217
Някой би ли ми препоръчал някаква добавка за Епикондилит, има ли нещо подобно на Форевър? Болката още не е много силна и не ми се иска да пия НСПВ.
Благодаря 🤗

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Някой би ли ми препоръчал някаква добавка за Епикондилит, има ли нещо подобно на Форевър? Болката още не е много силна и не ми се иска да пия НСПВ.
Благодаря 🤗

Може би Форевър Мув ще помогне в този случай.

# 17
  • Мнения: 21
Здравейте,момичета! Имате ли информация кога ще бъдат налични форевър кидс?

# 18
  • Мнения: 121
Здравейте,момичета! Имате ли информация кога ще бъдат налични форевър кидс?
Здравейте, Форевър кидс, както и Чесън и мащерка няма да има вероятно скоро в България.
Аз ще имам в края на тази седмица, ако някой иска да си вземе от мен, може да ми пише съобщение днес до края на деня, за да го запиша 🙂

Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 13:13 от sunshain#

# 19
  • Мнения: 14 489
Чесън и мащерка има в английския амазон.

# 20
  • Мнения: 121
Чесън и мащерка има в английския амазон.

Сега погледнах - 10 бр останали в наличност

# 21
  • Мнения: 3 410
Нормално е да се изчерпят най-търсените срещу зимата добавки за децата, от една страна е хубаво че повече майки ги използват, от друга и на мен ми е кофти че ги няма в нашия склад. Аз лично си поръчах от Германския офис на Форевър, че дъщеря ми живее в Германия. Иначе можем спокойно да заместим Кидс с пчелен прашец - когато моите деца бяха малки за зимата им давах основно алое бери и пчелен полен - той е богат на толкова полезни вещества - не само витамини и минерали, а и аминокиселини, така че е идеален за деца. Пробиотика също е чудесен за имунитета, както и омега мастните киселини. Да не се вторачваме толкова в това, което няма, защото има един куп други уникални продукти на Форевър за силен имунитет

# 22
  • Мнения: 2 461
А От каква възраст могат да се дават на деца?

# 23
  • Мнения: 3 410
А От каква възраст могат да се дават на деца?

Ако ме питаш за пчелния прашец - малката беше на 6 г когато започнах да и давам полена, а каката на 12, но след 4 г на децата спокойно може да се обясни че трябва да смучат таблетката полен, а не да я гълтат, така че според мен биха могли спокойно да приемат пчелен полен
Иначе пробиотик и омега мастни киселини могат да се дават още от ранна бебешка възраст

# 24
  • Мнения: 217
Имам въпрос относно Алое Берито
Преди седмица поръчах три бутилки, отворих едната и е кисела, предните не са били така. И още появиха ми се киселини. Дали не е развалено това Алое? И ако да мога ли да поискам другите две бутилки да ми ги сменят (не са отваряни изобщо)?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Кикимора, спокойно си направи рекламация на отворената бутилка, ще ти я сменят. За неотворените не съм сигурна. Но ако и те се окажат така, след като ги отвориш и тях ще ти подменят.


# 26
  • Мнения: 217
Кикимора, спокойно си направи рекламация на отворената бутилка, ще ти я сменят. За неотворените не съм сигурна. Но ако и те се окажат така, след като ги отвориш и тях ще ти подменят.




Много Благодаря

# 27
  • Мнения: 828
Аз искам да попитам пчелният полен какъв вкус има и дали се харесва на децата? Таблетките смучат ли се или се гълтат?

# 28
  • Мнения: 2 461
Предполагам, че имате предвид пчелен прашец, вкуса си му е такъв. Хубаво е да се смучи, има схема за прием и добре се понася от дечица, но е индивидуално.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Да, полен=прашец. Леко сладички са таблетките и се смучат, като се започва от малко и постепенно се увеличава. За по-големи деца и особено подрастващи е чудесен, защото е богат на много аминокиселини.

# 30
  • Мнения: 828
Трябват ми за деца на 8 и на 12 години. Притеснява ме дали ще им допадне на вкус, защото им бяха взимала Абсорбент С и изобщо не го харесаха, отказаха да го приемат. Иначе детските витамини много ги харесваха, но явно вече не са налични.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 529
kalina_pehlivanova,
 Можеш да им даваш полен. Дали ще го харесат, това вече няма как да знаем. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 410
Трябват ми за деца на 8 и на 12 години. Притеснява ме дали ще им допадне на вкус, защото им бяха взимала Абсорбент С и изобщо не го харесаха, отказаха да го приемат. Иначе детските витамини много ги харесваха, но явно вече не са налични.

Вземи им пчелно млечице - приятни и много вкусни са, смучат се с удоволствие от децата - за 8 г - половин таблетка за голямото дете - 1 таблетка - мноооого богато и полезно по състав е пчелното млечице

# 33
  • Мнения: 828
E, щом е сладко на вкус, ще го харесат. Абсорбент С и на мен не ми беше много приятен за прием. А прополисът за дъвчене направо ми е ужасен.

# 34
  • Мнения: 310
E, щом е сладко на вкус, ще го харесат. Абсорбент С и на мен не ми беше много приятен за прием. А прополисът за дъвчене направо ми е ужасен.

За първи път чувам някой да не харесва Абсорбент С, аз лично го обожавам и покрай мен всички го дъвчат с удоволствие. Явно е въпрос на вкус. Пробвайте пчелно млечице, то е сладко и вкусно и също много полезно.

А прополисът на мен ми е по-скоро безвкусен.  Като знам колко е полезен, изобщо не приемам, че е ужасен, безвкусен и всякакви други определения Mask

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
На мене също  Абсорбент С не ми беше много ок на вкус ама като знаеш каква е благинкаи и го приемаш.

# 36
  • Мнения: 121
Здравейте, има ли някой, който се е излекувал от псориазис с продуктите на Форевър?

# 37
  • Мнения: 310
Здравейте, има ли някой, който се е излекувал от псориазис с продуктите на Форевър?

Въпроса е много некоректно зададен. Псориазиса е автоимунно заболяване, при което се цели влизане в ремисия, а не излекуване.
А по отношение на продуктите на Форевър - могат да подпомогнат тялото да влезне в ремисия. Алоето, което използват Форевър е имуномудалатор. Това означава, че модулира (нормализира) работата на имунната система. И точно това му свойство го прави подходящо за употреба и от хората, страдащи от псориазис. Пие се вътрешно и се мажат външно засегнатите от плаките места - облекчава сърбежа и постепенно местата с плаките се изглаждат, кожата става приятно розова, не щипе, не сърби, не причинява дискомфорт. И визуално е много по-добре изглеждаща кожата.

# 38
  • Мнения: 3 410
Към споделеното от Бистра бих добавила течен сапун с алое за миене на кожата, Крем с алое и прополис за мазане и редовна детоксикация на черния дроб - специално от продуктите на Форевър има доста с такава функция - примерно алое бери нектар с гинко плюс, или алое с лициум, или алое със зелени поля

# 39
  • Мнения: 828
Така, поръчах си Forever Roayl Jelly и Forever Bee Pollen - за мен и децата. Въпросът ми е кое от двете е по-подходящо за децата?

# 40
  • Мнения: 310
Така, поръчах си Forever Roayl Jelly и Forever Bee Pollen - за мен и децата. Въпросът ми е кое от двете е по-подходящо за децата?
И двете са подходящи. С която и да започнете, няма да сбъркате.

# 41
  • Мнения: 3 410
Давай им по 1/2 пчелно млечице и по 1 таблетка полен, така ще допълните гамата полезни вещества

# 42
  • Мнения: 91
Здравейте. Аз съм с хроничен панкреатит, гастрит, рефлукс и чревни проблеми. Майка ми започна да купува пфодуктите на Форевър и стигна до ниво, на което да ни излизат на по добфи цени. Специално аз изпих 3 бутилки алое по 40мл сутрин и вечер, но сякаш не усетих много добър резултат. Тя пък е с остеосртрит и също доста се влоши послвдния месец. Щом има толкова доволни, вярвам, че наистина помагат. Къде е проблема. В дозите ли... Или искат повече време дс се пият...
Каква комбинация бихте ми препоръчали за хроничния панкреатит. Прополиса не съм го пробвал, но мисля, пе е подходящ щом е с антибиотичен ефект.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте. Аз съм с хроничен панкреатит, гастрит, рефлукс и чревни проблеми. Майка ми започна да купува пфодуктите на Форевър и стигна до ниво, на което да ни излизат на по добфи цени. Специално аз изпих 3 бутилки алое по 40мл сутрин и вечер, но сякаш не усетих много добър резултат. Тя пък е с остеосртрит и също доста се влоши послвдния месец. Щом има толкова доволни, вярвам, че наистина помагат. Къде е проблема. В дозите ли... Или искат повече време дс се пият...
Каква комбинация бихте ми препоръчали за хроничния панкреатит. Прополиса не съм го пробвал, но мисля, пе е подходящ щом е с антибиотичен ефект.

Здравей,

Алоето, както и хранителните добавки не са лекарства и проблемите, особено хронични няма как да изчезнат като с магическа пръчка. При нас големите обикновено първият месец е изчистващ - години наред в организма ни се трупат шлаки и това е първата задача на алоето. От там нататък организма започва лека полека да си попълва дефицитите и да се съсредоточи върху конкретния проблем.
Дозата от 40мл е малка за възрастен човек, особено при наличието на  здравословен проблем. Опитайте постепенно да я увеличите на 100мл. Опитайте с алоето с праскова. Включете и Пробиотика на Форевър.  Прополисът също е много добър избор в случая, а и предвид грипния сезон си е направо задължителен.
С търпение ще се получат нещата. Избягвайте и храните, които дразнят при проблеми като вашите - пържено, газирано, алкохол; пикантни храни. Всички тези дразнят и панкреаса и гастрита. Хранете се често по малко.

# 44
  • Мнения: 5 405
И аз да добавя нещо, тъй като и моя приятел е с чревни проблеми, а и аз съм минала от там преди няколко години - хората с подобни проблеми много по-бавно и трудно усвояват храната, витамините и полезните неща изобщо. 3 бутилки с по 100мл на ден са си 1 месец. Тялото още не може да осъзнае пие ли нещо, ново ли е, полезно ли е, какво да го прави, а вие чакате резултати. Ами няма как да стане. Simple Smile С най-добри чувства го казвам. Дайте си поне 3 месеца време. Ако ви е скъпо, само ще кажа - ако не пиете Алое, то ще пиете нещо друго, някоя друга добавка, хапчета и др. Проблемите с червата са сериозни и ако не спазвате определен хранителен режим и чакате само на алоето - има да си чакате... то не е панацея, но определено ще ви е от помощ, ако спазвате режим и се грижите по още различни начини за тялото си. Simple Smile

# 45
  • Мнения: 248
Здравейте, от около година пия добавките на Форевър. Основно алое, Дейли, чесън с мащерка, прополис. Имам и Абсорбент Ц и Абетакеър също в момента. Майка ми се разболя в понеделник, може би е корона вируса, не иска да си прави тест още. Пие антибиотик. Аз също от вторник не се чувствам добре, боли ме гърба, пешките, кръста, имам почти постоянна температура 37 градуса.
Днес пак си взех поръчката и бях силно критикувана вкъщи, че въпреки че давам толкова пари за тези продукти, видиш ли пак всеки път съм си болна. При най-малкия вирус, само някой да ми кихне.
Обявяват ме за луда, че ги купувам, че ако били толкова хубави продукти, щели да се продават и изполат масово, а не чрез мулти левъл и т. н.
Не мисля да се отказвам от продуктите, но явно нещо бъркам. Не знам в момента какво трябва да пия и по колко.
Февруари при обикновен грип или настинка ми помогнаха, не стигнах до антибиотик.
Някой може ли да ми каже, ако е короната, какво трябва да пия и колко.
Само да кажа, че съм в момента и с обострен гастрит, имам ужасни киселини.
Ще се радвам на съвети. Благодаря!

# 46
  • Мнения: 5 405
Пак ще кажа - хората с проблеми в стомашно-чревния тракт може да са по-податливи на настинки и да се разболяват по-често, но въпреки това да го карат по-леко от другите, които не приемат някакви добавки и витамини (форевър). Пробиотик пиеш ли? Също е много важен. Ако имаш съмнения за Корона - се обаждаш на личния си лекар. Ковид няма да подмине никой, независимо какво пие.
Аз бих казала, че ако НЕ бяха толкова хубави продукти, щяха да се продават в аптеката и да бъдат рекламирани. Смятам, че всички знаете кои неща се рекламират? Тези, които не се купуват.
Хора, вземете пробиотик от аптеката и си направете сами пручване и сравнение. Вземете алое, вземете паста за зъби, вземете препарат за почистване и ги сравнете с Форевър. Ама не "тук пише такова, пък на другото еди си какво". Седнете и разучете кое какво е, кое как действа, от какво е извлечено, до какво води, на какво помага и после пак говорете с ваще близки кой продукт е по-полезен.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 529
sladuranata_f,

Това, че човек се грижи за себе си, не го застрахова автоматично от вируси. И аз от време на време хващам някой, но го изкарвам значително по-леко, отколкото преди. Иддеята на алоето и всичките добавки е да подпомагат организма. Аз като съм болна 1л алое го изпивам макс за 2 дни плюс каквато добавка имам в по-висопки дози.

Колко алое пиеш? Посъветваха те за пробиотика вече. Ама не е нужно да взимап всички тези добавки накуп, редуваш ги предполагам? Пий алое, и смучи поне 3 прополиса. Абсорбента можеш и 3х2 да дъвчеш сега.
Намажи се цялата със Загряващия лопсион.

Коментирайте с личния лекар и си направете тестове. Вируса е сериозен и не бива да се пренебрегва. Пийте алоето, следвайте лечението и всичко ще си дойде на място.

А относно качестово и кое как се продава - отдавна вече се е размил критерия "щом е в аптека" значи е качествено.

# 48
  • Мнения: 248
Не искам да ме разбирате погрешно, аз не се съмнявам в качеството на продуктите на Форевър, просто явно имунитета ми е по-отслабен. Сега пия по 100 мл алое дневно, иначе започнах с 50 мл.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Ние те разбрахме чудесно, просто коментираме всичко написано. Simple Smile

Болна си, с температура, увеличи си значително алоето, не пий само сутринта, но и през деня и вечер преди лягане. В такива ситуации организма има нужда от екстра помощ. Wink

# 50
  • Мнения: 828
Аз искам да препоръчам спрея Алое фърст при хрема. Ползвам го за децата, като капвам малко от течността с капкомер във всяка ноздра. Още на следващия ден няма и помен от хремата! Вече два пъти ми се налага да го използвам за хрема и действа безотказно!

# 51
  • Мнения: 121
Аз искам да препоръчам спрея Алое фърст при хрема. Ползвам го за децата, като капвам малко от течността с капкомер във всяка ноздра. Още на следващия ден няма и помен от хремата! Вече два пъти ми се налага да го използвам за хрема и действа безотказно!

Аз също за себе си го ползвам и много добре ми действа, но не им ли люти на децата? Или може би аз го слагам във флакон от спрей и за това 🤔

# 52
  • Мнения: 828
Mрънкат малко, но общо взето го търпят. Капвам с капкомер по 1-2 капки в ноздра.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 1 529
На мен пък с капкомер ми е по-неприятно и съм си намерила шишенце, точно спрей за нос и така като впръскам отива директно в синусите.

# 54
  • Мнения: 310
Аз пък в носа си мажа или загряващия лосино или джели. Нито активатор, нито фърст понасям.

# 55
  • Мнения: 14 489
Дъщеря ми фърст не може да го понася в гърлото, пък какво остава в носа да й сложа....Иначе и аз знам от дистрибуторката ми, че е супер ефективен за хрема.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Ами ето затова могат да се ползват и други продукти, както е писала Bistra G. Аз за носа съм ползвала също и крема от алое и прополис.

# 57
  • Мнения: 99
Фърста може да се напой на тампонче и да се постави в ноздрата,не е най-ефективно но е вариант.

# 58
  • Мнения: 346
Здравейте и от меннн.
Не съм използвала техни продукти.
Но ми се иска да поръчам спрея, който е за впръскване,защото ме боли ухото.
Колебая се понеже и без това не чувам да не се окаже обратния ефект.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 529
strahlivata,
Привет, няма да съжалиш, ако се довериш на Форевър. Simple Smile

Само че аз като патила много с ушите, те са ми слабото място, те съветвам първо да те види лекар УНГ. Все пак да се види дали няма някакво сериозно възпаление.
Иначе за ухото бих ти препоръчала Алое активатор - това е само алое в течна форма. И при възпаление в ушите той се използва.
Ето прочети за него тук: http://flp.bg/bg/P_Activator_bg.htm

Алое Фърст е прекрасен продукт и задължителен за имане. Simple Smile
Ако е възпаление вече в борбата с него са хубави алоето за пиене и таблетките от прополис.

# 60
  • Мнения: 346
strahlivata,
Привет, няма да съжалиш, ако се довериш на Форевър. Simple Smile

Само че аз като патила много с ушите, те са ми слабото място, те съветвам първо да те види лекар УНГ. Все пак да се види дали няма някакво сериозно възпаление.
Иначе за ухото бих ти препоръчала Алое активатор - това е само алое в течна форма. И при възпаление в ушите той се използва.
Ето прочети за него тук: http://flp.bg/bg/P_Activator_bg.htm

Алое Фърст е прекрасен продукт и задължителен за имане. Simple Smile
Ако е възпаление вече в борбата с него са хубави алоето за пиене и таблетките от прополис.

Страшно много ти благодаря.
Не чувам добре, аудиограма ми е правена като малка.
Сега не си и помислям, защото слуха е зле.
Заради гентамицин съм така...

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Е, затова е форума - има много какво да научиш от старите теми и от настоящата. Не е хубаво да се ходи сега излишно по лекари, но е добре УНГ да те види.
Продуктите, които горе изброих са за твоя случай.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 17:02 от bubanka

# 62
  • Мнения: 922
Здравейте, съпругът ми кара много нежно Covid. Поръчах му алое с боровинка, поместър пауър, арктическо море,  чесън и мащерка и арги +.
Аз пих една есен Витал, но не съм запазила книжката как се пият.
Може ли да ме насочите как се приемат и трябва ли да изчакам да  приключи приема на антибиотик?

# 63
  • Мнения: 248
Аз искам да попитам за Алое гела с какво действие - кръворазреждащо или обратното кръвосъсирващо?

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте, съпругът ми кара много нежно Covid. Поръчах му алое с боровинка, поместър пауър, арктическо море,  чесън и мащерка и арги +.
Аз пих една есен Витал, но не съм запазила книжката как се пият.
Може ли да ме насочите как се приемат и трябва ли да изчакам да  приключи приема на антибиотик?

Бързо оздравяване на мъжа ти! Ето  ТУК може да видиш книжката на пакета Витал 5.

Да пие повече алое или поне сутрин и вечер поне 100мл. Поместийн, както си е посочено на опаковката. Арктическото море си се приема също, както е написано на опаковката по време на хранене. Чесъна и мачерката поне 3 пъти на ден по 2 таблетки, даже може и 4-5 пъти.
А Аргито може да си го разтвори в алоето сутринта и да го изпие, тогава алоето да е 240ml
В общи линии нищо по-специфично като прием. Тези продукти може и след като се оправи да си ги пие. Алоето и Поместийна задължително. Simple Smile

Аз искам да попитам за Алое гела с какво действие - кръворазреждащо или обратното кръвосъсирващо?

Алоето няма такова действие върху кръвта. То си е имуномодулатор и клетъчна храна. Спокойно си го пийте. 

# 65
  • Мнения: 922
Gaburata, Благодаря!
Аз омегите и мащерката ще ги включа от днес. Чудя за другите, да не пречат на АБ.
Пие много силен АБ и да не му намалим действието.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Няма да му се намали действието, спокойно. Simple Smile Даже ще му се отрази добре алоето, че АБ ше му разкаже играта на чревната флора, а алоето ще я поддържа. И в този ред на мисли - включи пробиотик.

# 67
  • Мнения: 922
Благодаря! Давам пробиотик от първия ден на АБ.

# 68
  • Атина
  • Мнения: 280
Благодаря! Давам пробиотик от първия ден на АБ.
Само да добавя за антибиотика и пробиотика - да не ги взима едновременно, а да имат 3 часа поне разстояние. Скоро се бях порязала и ме шиха и пих АБ и пробиотик едновременно, но ми се развали чревната флора и чак след това научих, че ако се взимат заедно е все едно не съм взимала пробиотик изобщо.

# 69
  • Мнения: 2 461
Здравейте, някой има ли опит с бактерията клостридиум и кои продукти могат да са полезни, благодаря.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте, някой има ли опит с бактерията клостридиум и кои продукти могат да са полезни, благодаря.

Не я знам какво причинява тази бактерия, но е бактерия. Алое, пропосил и чесън и мащерка. Все  превъзходни средства за имунитет и силни природни антибиотици. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Аз също съм много доволен от продуктите на Форевър! Полвам ги вече 4-5 месец и досега не е имало нещо, чиято полза аз да не усетя!
Какво ще кажете вие?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравей,

И ние сме доволни, щом трета тема започваме. Simple Smile Някои ги ползват 20 години, други от 10, трети от по-малко. Здравето ни е ценно и тези продукти си го поддържаме в оптимална форма. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 346
Моля ако са помогнали на някой за слух нека пише.
Казано ми е че умрели клетки не се възстановяват.... И надежда нямам но все пак човек пита и може да стане чудо.

# 74
  • Мнения: 922
Моля ако са помогнали на някой за слух нека пише.
Казано ми е че умрели клетки не се възстановяват.... И надежда нямам но все пак човек пита и може да стане чудо.
И аз се интересувам...
Ползвала съм доста от продуктите и от повечето съм доволна. За съжаление стандартът ми в момента, не позволява да ги ползвам ежедневно, но и на това съм доволна...
Благодаря! Давам пробиотик от първия ден на АБ.
Само да добавя за антибиотика и пробиотика - да не ги взима едновременно, а да имат 3 часа поне разстояние.
Благодаря! АБ го давах сутрин, а пробиотика обед и вечер след храна.

# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 529
didoni,
strahlivata,


Не искам да ви разочаровам, но възстановяването на слуха с добавки е малко мисия невъзможна. Поне аз към момента не съм намерила комбинацията. Понеже съм с такъв проблем и аз, само мога да ви посъветвам да се пазите максимално от настинки, хреми и т.н., защото влияят. Гледайте да нямате заглъхвания, да не ви е запушен носа, защото когато той е отпушен и евстахиевите тръби са чисти, достига достатъчно кислород.

Много неща съм пробвала, включително и домашни илачи с билки и тампони в ушите, ефект 0.
Това, което не съм пробвала е редовен прием на Арги+. Някой ден може би ще го направя, но трябва да е продължително време, за да мога да имам наблюдения.  Поне няколко месеца. Идеята е, че съдържа Л-аргини, който разширява кръвоносните съдове и клетките се снабдяват с повече кислород. В добавката има и витаминен комплекс, в който има витамини от групата В, които са важни за нервните клетки.

Просто се грижете за общото си здраве до колкото ви е възможно и ви позволява джоба. Нечуването си има и предимства - по-добре се спи. Grinning

Бъдете здрави!

# 76
  • Мнения: 171
Здравейте и от мен, с радост видях че има тема за Форевър. От месец и половина ползвам продуктите, толкова ми е писнало да давам зимно време по 150-200лв месечно за лекарства за мен и децата най-вече, които не съм забелязала някога да са ни помагали, че реших да пробвам с превенция. А и при положение, че лвкарствата не помагат, със сигурност по-добре да давам тези пари за добавки- така поне разсъждавам аз. За себе си знам само, че това алое не искам никога да го спирам, пристрастена съм хахах. Пия и дейли витамините и зелени поля. Децата приемат само детските витамини и малкия понякога пие праскова. Големия не ще и не ще да пие соковете. Не че не се разболях скоро, ама въпреки че ме болеше цялото тяло имах тонус, което ми беше много чудно. Гърлото ме болеше и колкото и да е чудно- гела за зъби как успокоява не е истина. Да не се чудите ако нямате друго под ръка като мен, защото аз фърст спрея го нямам още. Уникален продукт също, който мога да похваля и виждам разлика от него за супер малко време е околоочния крем, даже някой ако реши може да направи снимки преди и след, че аз изпуснах момента. При мен след 2 седмици употреба бръчките тип пачи крак като се усмихна се смекчиха дотолкова, че почнах да се чудя как е възможно. За този крем също съм сигурна, че винаги ше го ползвам. Сега обаче имам проблем с ръцете, от години имам студова алергия и в момента са ми нацепени ръцете и доста боли. Взех си течния сапун за миене и май трябва да сменя верото  с препарата, който да разреждам и да си взема лосиона с прополис, предполагам... Съвети?

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Bandulu Dawta 617341,

Тепърва ще откриваш ползите и ще се впечатляваш от продуктите. Simple Smile
Крема алое и прополис е невероятен и е подходящ за суха кожа. Има стягащо действие , заради прополиса, но и много омекотява кожата. Просто комбинацията алое+прополис е трепач. Simple Smile
Аз от него съм си слагала и в носа при хрема, така ще и тук ще има да откриваш многобройните ползи на този крем.

# 78
  • Мнения: 7
Здравейте!Пробиотика подходящ ли е за дете на 3 години?

# 79
  • Мнения: 2 461
Здравейте!Пробиотика подходящ ли е за дете на 3 години?
да

# 80
  • Мнения: 21
Здравейте! Новият активатор може ли да се капе в очите при раздразнение, както стария?

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте! Новият активатор може ли да се капе в очите при раздразнение, както стария?

Не може. Simple Smile

# 82
  • Мнения: 922
Какво се случва с Forever Marine Mask / Морска маска за лице?
Трябва ми нещо за тийн. Има измиващ гел от серията Соня. Но искам маската за да може и той да я ползва.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Какво се случва с Forever Marine Mask / Морска маска за лице?
Трябва ми нещо за тийн. Има измиващ гел от серията Соня. Но искам маската за да може и той да я ползва.

До колкото ми е известно, я спират от производство. Ще видим какво ще се случи по-нататък, може и да пуснат нова. Всяка година се пускат нови продукти, та ще следим.

От същата серия Соня има маска за лице, която е хубава. С нея се спи, вечер се нанася на почистено лице вместо крем и на сутринта се отмива. Цялата серия Соня си е много подходяща за тийнейджъри.

Прахообразната маска, която се разтваря с активатора също може да се ползва от него, но мисля, че е изчерпана в момента.

# 84
  • Мнения: 21
Здравейте! Бях мернала тук преди, но сега не мога да го намеря. Освен чист гел от алое вера за пиене, какво др се препоръчва за Хашимото?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте! Бях мернала тук преди, но сега не мога да го намеря. Освен чист гел от алое вера за пиене, какво др се препоръчва за Хашимото?

Освен чистият гел, също и селен. Минералът селен го има във витамините Форевър Дейли, Форевър чесън и машерка (чесънът е източник на селен),  Форевър Нейчър мин.

Мулти мака също е много добра добавка, защото растението мака помага на организма да произвежда толкова хормони колкото му трябват, така че е много добър избор.

# 86
  • Мнения: 828
Знае ли се дали капсулите Гарциния ще ги има налични отново?

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Знае ли се дали капсулите Гарциния ще ги има налични отново?

Ако въпроса е, дали спират добавката, не съм чула подобна информация. Така че все ще я заредят.

# 88
  • Мнения: 310
Скрит текст:
Здравейте и от мен, с радост видях че има тема за Форевър. От месец и половина ползвам продуктите, толкова ми е писнало да давам зимно време по 150-200лв месечно за лекарства за мен и децата най-вече, които не съм забелязала някога да са ни помагали, че реших да пробвам с превенция. А и при положение, че лвкарствата не помагат, със сигурност по-добре да давам тези пари за добавки- така поне разсъждавам аз. За себе си знам само, че това алое не искам никога да го спирам, пристрастена съм хахах. Пия и дейли витамините и зелени поля. Децата приемат само детските витамини и малкия понякога пие праскова. Големия не ще и не ще да пие соковете. Не че не се разболях скоро, ама въпреки че ме болеше цялото тяло имах тонус, което ми беше много чудно. Гърлото ме болеше и колкото и да е чудно- гела за зъби как успокоява не е истина. Да не се чудите ако нямате друго под ръка като мен, защото аз фърст спрея го нямам още. Уникален продукт също, който мога да похваля и виждам разлика от него за супер малко време е околоочния крем, даже някой ако реши може да направи снимки преди и след, че аз изпуснах момента. При мен след 2 седмици употреба бръчките тип пачи крак като се усмихна се смекчиха дотолкова, че почнах да се чудя как е възможно. За този крем също съм сигурна, че винаги ше го ползвам. Сега обаче имам проблем с ръцете, от години имам студова алергия и в момента са ми нацепени ръцете и доста боли. Взех си течния сапун за миене и май трябва да сменя верото  с препарата, който да разреждам и да си взема лосиона с прополис, предполагам... Съвети?
Радвам се, че сте започнали превенция. Аз се включвам по последния казус, с ръцете и студовата алергия.
Добре сте си взели сапуна, използвайте си го редовно и без никакви угризения. Също препоръчвам да замените всички препарати у дома с МПД - аз освен него ползвам единствено препарат тип "тоалетно пате". Без ръкавици, кожата на ръцете ми е перфектна. За крем за ръце горещо препоръчвам или пополисовия крем или алое овлажняващия лосион. Пробвайте и двата и който ви пасне на вас, него ползвайте. Аз използвам алое овлажняващия лосион и през деня, и вечер. Нося си го с мен в чантата и се мажа редовно с него.
А за самата студова алергия, ще споделя какво помогна на мен. Това беше Форевър търм. По две на ден, една след закуска и една след обедното хранене. Също може да добавите Арктик сий, омега ненаситените мастни киселин. Те също имат отношение към състоянието на кожата. И разбера се, още при първото застудяване ръкавиците навън не слизат от ръцете ми. Меки, удобни ръкавици си изберете, не препоръчвам кожените. Моите са от някакъв дебел плат и съм супер доволна
Здравейте! Бях мернала тук преди, но сега не мога да го намеря. Освен чист гел от алое вера за пиене, какво др се препоръчва за Хашимото?
Аз към алоето дабавям мулти мака, арктическо море и мъжкия витолайз. И много добре ми се отразява на Хашимотото.

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 17:02 от AnMary

# 89
  • Мнения: 346
Да се похваля и аз, от скоро използвам спрея на алоето.
Пръскам в ухото.

# 90
  • Мнения: 4
Здравейте ,чета ви от известно време и все още имам колебания дали да приемам продуктите и кои точно. Тъй като лекувах гинекологично възпаление на маточна тръба с 4 антибиотика в период от месец и половина/пиех пробиотици със всеки един / и седмица след приключването им получих възпаление на дебелото черво. Не доказана с хистология диагноза е улцерозен колит или неспецифичен хроничен колит - диария с рядки примеси на кръв. В момента вече втори месец съм на лекарство за възпалението като приемам и пчелен прополис,млечице ,восък и комбинация от всички пчелни продукти. Диарията отшумя като спазвам и диета. Препоръчаха ми гел от алое ,но много ме притеснява да не се възвърне кризата и диарията да се появи отново. Моля ,за съвет. Може и да не е това автоимунно заболяване ,но след няколко месеца ще си покаже - до тогава ми се иска да заздравя лигавицата и язвичките да се калцират и да разширя видовете храна ,тъй като отслабнах доста. Възпалението на тръбата така и не отшумя ,та сега си имам две главоболия ..Извинявям се за дългият пост . Благодаря предварително.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 529
zrusanova,

Здравей,

Щом четеш, няма да повтарям всичко писано до тук за ползите от алоето. Можеш да пиеш алое с праскова, то се отразява най-добре на хора със стомашни проблеми. Хубаво е пак да започнеш пробиотик, но се довери на Форевърския - една опаковка ще ти стигне за 2 месеца. И при колит се отразява добре Форевър чесън и мащерка.
Билката мащерка има противовъзпалително, антибактериално, противоспазматично действие. Установено е, че мащерката помага за отпускане на мускулите на стомаха , като по този начин облекчава стомашно-чревните проблеми. Мащерката подпомага очистването от паразитите и слузта от стомашно-чревния тракт.
И още една добавка ще предложа - Арктическо море - това са омега мастни киселини. Те освен, че са необходими на мозъка и нервната система, имат и противовъзпалително действие.

# 92
  • Мнения: 4
Gaburata , благодаря. Въпроса ми е как да започна приема на гела ? Тип захранване ? Така се старая да добавям нова храна към менюто си ,за да разбера какво точно дразни червото. Четох ,че е хубаво на гладно да е приема ,но при проблем с червата да е след храна.
Аз много се изненадах ,че лекуващият лекар не ми предписа пробиотик или ензими ,а само противовъзпалително лекарство ...

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Най-хубаво е да е на гладно, така е. Първо, за да чисти червата, второ, за да няма храна и да може да обвие лигавицата и да я успокои и възстанови. Добре е първите дни да се започне с малко количество и да се увеличи постепенно. Ако създава дискомфорт, може да е вечер преди лягане, поне 2 часа след храна. При теб се търси успокояване на лигавицата, затова е хубаво да няма много храна в стомаха.

Не подценявай и действието на други неща, които препоръчах, особено пробиотика и омегата. Simple Smile

# 94
  • Мнения: 4
Най-хубаво е да е на гладно, така е. Първо, за да чисти червата, второ, за да няма храна и да може да обвие лигавицата и да я успокои и възстанови. Добре е първите дни да се започне с малко количество и да се увеличи постепенно. Ако създава дискомфорт, може да е вечер преди лягане, поне 2 часа след храна. При теб се търси успокояване на лигавицата, затова е хубаво да няма много храна в стомаха.

Не подценявай и действието на други неща, които препоръчах, особено пробиотика и омегата. Simple Smile


Благодаря ти от сърце !

# 95
  • Мнения: 258
Здравейте, отбивам се да изразя възмущението си от Витамин Ц на Форевър. Не знам къде другаде да го направя. Ужасно големи хапове и то се пият по 3 на ден. Хапът ми засяда някъде по хранопровода и дълго след това го усещам, че не е стигнал стомаха. Принудих се да ги троша на по 3-4 парчета. И не пия цялата доза за деня, защото смятам процеса за мъчение. Затова не мога да кажа за ползата. Разочарована съм.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте, отбивам се да изразя възмущението си от Витамин Ц на Форевър. Не знам къде другаде да го направя. Ужасно големи хапове и то се пият по 3 на ден. Хапът ми засяда някъде по хранопровода и дълго след това го усещам, че не е стигнал стомаха. Принудих се да ги троша на по 3-4 парчета. И не пия цялата доза за деня, защото смятам процеса за мъчение. Затова не мога да кажа за ползата. Разочарована съм.

Здравейте,

Таблетките се дъвчат, те не се гълтат. Това го пише на описанието - препоръчително е да се дъвчат. Много са приятни на вкус. Е, леко кисели са, но все пак това е витамин С. Simple Smile
http://flp.bg/bg/P_AbsorbentC_bg.htm
Опитайте да ги дъвчите и няма да имате проблеми с хранопровода. Дайте им втори шанс.

# 97
  • Мнения: 3 410
Здравейте, отбивам се да изразя възмущението си от Витамин Ц на Форевър. Не знам къде другаде да го направя. Ужасно големи хапове и то се пият по 3 на ден. Хапът ми засяда някъде по хранопровода и дълго след това го усещам, че не е стигнал стомаха. Принудих се да ги троша на по 3-4 парчета. И не пия цялата доза за деня, защото смятам процеса за мъчение. Затова не мога да кажа за ползата. Разочарована съм.

Ох, върна ме назад в годините, когато една приятелка ми каза" Защо трябва да са толкова големи, до обяд ми седят в гърлото" - и тя не беше разбрала че се дъвчат, което отчетох като моя грешка, че не съм я предупредила. Това е една чудесна добавка и винаги когато се почувствам изморена, си сдъвквам един абсорбент С - става ми свежо, бодро. Дай и шанс!

# 98
  • Мнения: 258
Благодаря ви, момичета! Толкова ме зарадвахте с тези отговори. Естествено, че ще им дам шанс. Просто не можех да повярвам, че са направени толкова...непрактично. Интересно, но никъде не съм открила това, че се сдъвкват. Обикновено чета внимателно етикетите.
Това ми напомня за една позната, която преди години ми се оплакваше как изпила една от огромните ефервесцентни таблетки, които се разтварят във вода, но като обикновено хапче. Сещате се те колко още по - големи са. После се чудила защо в корема й ври Simple Smile) Та и аз малко така.
Но да се напише на етикета, че се дъвчат 3 пъти на ден, не е лоша препоръка.
От потърпевшите

# 99
  • Варна
  • Мнения: 1 529
voyageur,

Въх...представих си как се гълтат тези големите разтворими таблетки... Grinning
Тя затова е и приказката питай патило. Simple Smile
Важното е, че разгадахме  "мистерията". Simple Smile

# 100
  • Мнения: 258
За мен посланието беше, че има голям смисъл от споделянето, не само психологически, но и практически. Вече зависи от случая коя полза надделява. И като добро момиче вече си ръфнах трите витаминчета за днес, ммммм.
А онова нещо супер грийнс ли беше, с отделните пакетчета, има ли опитвали го? Как е на вкус?

# 101
  • Варна
  • Мнения: 1 529
За мен посланието беше, че има голям смисъл от споделянето, не само психологически, но и практически. Вече зависи от случая коя полза надделява. И като добро момиче вече си ръфнах трите витаминчета за днес, ммммм.
А онова нещо супер грийнс ли беше, с отделните пакетчета, има ли опитвали го? Как е на вкус?


И така с дъвченето е друга работа, нали? Simple Smile

Аз съм опитвала супергрийнс. Само във вода ми е лееееко неприятно. Любимото ми е кисело мляко, нарязан банан вътре и едно пакетче супергрийнс и става разкошна закуска! Половината лято откарах така. Simple Smile

А за обяд в офиса съм си го правила и с протеиновия шейк.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 762
За мен посланието беше, че има голям смисъл от споделянето, не само психологически, но и практически. Вече зависи от случая коя полза надделява. И като добро момиче вече си ръфнах трите витаминчета за днес, ммммм.
А онова нещо супер грийнс ли беше, с отделните пакетчета, има ли опитвали го? Как е на вкус?


Аз го ползвам откакто дойде в Българпя. И бих казала, че ми е любимата добавка. Няма как да изям толкоз зеленаж, че да си набавя всичко, което дава Супергрийнс. Аз си го пия с вода. В бутилчица от 300 мл и си го гаврътвам. За разлика от Габурата, на мен ми е приятно. Но нейния съвет как го пие и препоръчва е супер.

# 103
  • Мнения: 310
Аз пък наскоро си разтворих Супергрийнс в какаото (без мляко, с вода). Перфектна ободряваща напитка като за хора, които не пият кафе като мен.

# 104
  • Мнения: 1
Здравейте,аз съм нова в семейството на Форевър,бихте ли ми казали какво всъщност се прави,какво трябва да правя аз и всичко свързано с това. Благодаря предварително!

# 105
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте,аз съм нова в семейството на Форевър,бихте ли ми казали какво всъщност се прави,какво трябва да правя аз и всичко свързано с това. Благодаря предварително!

Здравей,

Редно е човекът, който те е включил да ти обясни всичко и с него да коментираш тези въпроси, защото той се явява твой ментор и трябва да ти помага.. Simple Smile Всъщност ти като се регистрира, не ти ли беше обяснено какви са възможностите?

Иначе какво ще правиш е твое решение - дали ще бъдеш само потребител на чудесните продукти, или покрай употребата им ще споделяш за тях.

# 106
  • Мнения: 5 405
Здравейте,аз съм нова в семейството на Форевър,бихте ли ми казали какво всъщност се прави,какво трябва да правя аз и всичко свързано с това. Благодаря предварително!
Спонсорът, към който сте се регистрирали, не ви ли консултира?

# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Здравейте.Протеиновият шейк става ли да се прави с вода?

# 108
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте.Протеиновият шейк става ли да се прави с вода?

Разбира се. Няма никакъв проблем, дори е препоръчително да е с вода, ако се гони намаляване на калориите.

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
А вкуса как е ?Досега винаги с мляко съм го пиела, но няколко дена мисля да карам на плодове, но тъй като правя и тренировки и ми се иска и и протеинче да пия.

# 110
  • Мнения: 2 461
А вкуса как е ?Досега винаги с мляко съм го пиела, но няколко дена мисля да карам на плодове, но тъй като правя и тренировки и ми се иска и и протеинче да пия.

Чудесен е вкуса, и ванилията, и шоколада са вкусни. Въпрос на предпочитание Simple Smile

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 236
Здравейте! От днес започнах програмата  Клийн 9, но поради късно ставане и разходка на кучето започвам вземането на продуктите по- късно. Това означава, че няма да има 3 пъти взимания. Притесни ме и забележката за фибрите- да се пият отделно . Може ли някой да ми отговори - Колко трябва да чакам, за да ги изпия. В 12. 30 пих таблетка форевър терм. Сега фибри ли да пия или форевър лайт ултра? Наистина се обърках. Благодаря предварително.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте! От днес започнах програмата  Клийн 9, но поради късно ставане и разходка на кучето започвам вземането на продуктите по- късно. Това означава, че няма да има 3 пъти взимания. Притесни ме и забележката за фибрите- да се пият отделно . Може ли някой да ми отговори - Колко трябва да чакам, за да ги изпия. В 12. 30 пих таблетка форевър терм. Сега фибри ли да пия или форевър лайт ултра? Наистина се обърках. Благодаря предварително.

Здравей,

За да има ефект програмата, тя трябва да се спазва. Специалистите, които са я разработвали, са преценили, че приемът на продуктите трябва да е такъв. Опитай да ставаш половин час по-рано, да си вземеш необходимите продукти и тогава извеждай кучето за разходка.
Фибрите се явяват междинно хранене и това е причината да се приемат отделно.
Точно колко да чакаш е трудно да се отговори, но все пак и те си имат нужда от време за своето действие, така че примерно изчакай около час и после си вземи шейка.

Както казах едно ставане с 30  мин по-рано, ще помогне много, за да си спазваш програмата.

Успех!

# 113
  • Мнения: 310
Здравейте! От днес започнах програмата  Клийн 9, но поради късно ставане и разходка на кучето започвам вземането на продуктите по- късно. Това означава, че няма да има 3 пъти взимания. Притесни ме и забележката за фибрите- да се пият отделно . Може ли някой да ми отговори - Колко трябва да чакам, за да ги изпия. В 12. 30 пих таблетка форевър терм. Сега фибри ли да пия или форевър лайт ултра? Наистина се обърках. Благодаря предварително.

Фибрите се вземат отделно. Не се приемат с други добавки или с храна, защото се свързват с токсините и ги извеждат от тялото, но е много вероятно и някои полезни елементи да заминат с тях. Точно затова се пият отделно, добавени към чаша вода или билков чай (не зелен, не черен)

След като ставате късно, предполагам и лягате късно. Значи няма да имате проблем да си правите нормално Клийн 9. Просто ще вървите с час-два закъснение. Ако се прочели в Наръчника, има само Закуска, Междинна закуска, Обяд, вечеря, преди лягане. Никъде не е написано точно в колко часа се приемат.
Идеята е да имаме режим, за да може храносмилателната система да приема и усвоява регулярно храната и веществата от нея. И червата си привикват да са редовни в своята работа.

И се придържайте към упътването в Наръчника. Не е случайно измислена последователността и комбинацията от продуктите.

# 114
  • Мнения: 14 489
Таблетките чесън и мащерка могат ли да се дават на 12 годишно дете?

# 115
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Таблетките чесън и мащерка могат ли да се дават на 12 годишно дете?

Да, може - по една/две таблетки са достатъчни за профилактика. По време на хранене. Ако детето е болно, може да се увеличи приема.

# 116
  • Мнения: 346
Отчаяна съмммм, заради гентамицин не чувам.
Като чета мнения хората оглушават...
Нещо помагащо от Алое Вера.
Бяха ме казали за спрея за уши, че можел да помогне.
Но не помогна. Апаратче не желая, защото ще ми се присмиват колкото и да ви е странно, има проклети хора.

# 117
  • Мнения: 5 405
Отчаяна съмммм, заради гентамицин не чувам.
Като чета мнения хората оглушават...
Нещо помагащо от Алое Вера.
Бяха ме казали за спрея за уши, че можел да помогне.
Но не помогна. Апаратче не желая, защото ще ми се присмиват колкото и да ви е странно, има проклети хора.
Вашият живот и качеството му ли е по-важен за Вас или мнението на хората?!

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Отчаяна съмммм, заради гентамицин не чувам.
Като чета мнения хората оглушават...
Нещо помагащо от Алое Вера.
Бяха ме казали за спрея за уши, че можел да помогне.
Но не помогна. Апаратче не желая, защото ще ми се присмиват колкото и да ви е странно, има проклети хора.

Я, се стегни! Като питаш на всяка втора дума "какво, какво каза" още повече ще бие на очи този проблем и съвсем ще даваш поводи да ти се присмиват. Сложи си апаратче и се радвай на живота.

Приемай си алое, приемай добавки, богати на витамини от групата В. Форевърм има много такива. Приемай омега мастни кесили, Арги+. Грижи се за този слухов нерв, за да не стават по-зле нещата. Още нещо да вметна - апаратчетата ще помогнат този слухов нерв да не закърнее допълнително, защото мозъка няма да забрави какво е да чуваш и то правилно.

# 119
  • Мнения: 346
А спрея на алоето да го използвам ли?Спрях го защото около мен се говори,че в продуктите им има малко % алое /..........и се страхувам да не ми навреди.
Спрея може ли да помогне малко на слуха ?
Как  мислиш?
Някъде имаше статии ,че зехтина помагал но адски много се срамувам да говоря с  майка ми ДАЛИ ще ми капне.

Последна редакция: сб, 20 мар 2021, 16:56 от strahlivata

# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 529
strahlivata,

Значи хората около теб да вземат малко да се образоват, че да не ти говорят глупости. Ако 80% съдържания на алое е малко, значи аз съм с права коса (с къдрава съм).

Форевър е единствената компания, която може да си позволи за основа да използва чист гел от алое в продуктите си, поради простата причина, че над 70% от алоевите плантации в света са нейни, а не да слага основно водичка.

Да си говорим честно, този спрей няма да сътвори чудеса, капейки си в ухото. Загиналите нервни слуови клетки не могат да се възстановят. Казах вече, какво да приемаш за да си поддържаш слуха и да го подхранваш, за да не става по-зле, защото това вече ти е слабо място Пази си ушите, не слушай силно музика. Спрея може само да ти предпази ушите от някакво възпаление. И НЕ - няма да ти навреди, дори и да продължиш да го използваш.

Алое Фърст има още един куп приложения - като капки за нос, спрей за гърло, за здрава коса, за подхранване на кожата. Използвай си го и му се радвай.

И последно - спри с този страх, не си помагаш. Че даже и никнейма ти е такъв.... Ние не можем да ти помогнем. Колкото повече си втълпяваш, че се срамуваш и страхуваш, толкова по-зле ще се чувстваш.  Има прекрасни слухови апаратчета, тествала съм преди години и повярвай ми, сложиш ли ги веднъж, няма да искаш да ги сваляш, защото ЩЕ ЧУВАШ.

От мен толкова по темата. Другото зависи от теб.

# 121
  • Атина
  • Мнения: 280
А спрея на алоето да го използвам ли?Спрях го защото около мен се говори,че в продуктите им има малко % алое /..........и се страхувам да не ми навреди.
Спрея може ли да помогне малко на слуха ?
Как  мислиш?
Някъде имаше статии, че зехтина помагал но адски много се срамувам да говоря с  майка ми ДАЛИ ще ми капне.
Няма нужда да търсите някой да ви капне, сложете на една клечка за уши достатъчно зехтин или от спрея, (което си изберете), накланяте си главата и просто си минавате ухото с тампончето на клечката за уши - ако има достатъчно количество ще влезе и по-навътре.

# 122
  • Мнения: 7
Здравейте!Пробиотика може ри да се дава на дете на 3.5 години, и каква доза?Детето има емоционално задържане на ходене по голяма нужда и идеята ми е да му са меки изпражненията.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте!Пробиотика може ри да се дава на дете на 3.5 години, и каква доза?Детето има емоционално задържане на ходене по голяма нужда и идеята ми е да му са меки изпражненията.

Може да се дава на дете Форевър Актив Про-Б. През ден по една капсула. Ако добавите и малко алое с праскова, няма да сгрешите. Simple Smile

# 124
  • Мнения: 5 405
Здравейте!Пробиотика може ри да се дава на дете на 3.5 години, и каква доза?Детето има емоционално задържане на ходене по голяма нужда и идеята ми е да му са меки изпражненията.
Тогава работете с психолог (семейството, не детето)... колкото и да го тъпчете с пробиотици или други неща, то отразява проблема на родителите/семейството и лекарствата няма да го оправят.

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Здравейте.Мисля утре да започна да правя един Клийн.И в тази връзка да ви попитам чай може ли да се пие ?

# 126
  • Варна
  • Мнения: 1 529
maksimka,

Чая няма да попречи на програмата. Но да е без мед/захар или какъвто и да е подсладител.

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
По принцип с мед го пия , една чаша вечер ама сега ще пробвам без.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Пий го чист. Може малко лимон да сложиш. Салатите също овкусявай с лимон.

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Втори ден на клийн и имам брутално главоболие. Все едно ме реже нещо с нож. Не знам дали да не пия едно хапче.
Да попитам кафе може ли да се пие? Имам предвид чисто кафе.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Главоболието е напълно нормална реакция. Може да се обади дори някоя стара болежка. Това е свързано с чистенето на токсити от тялото. Пий повече вода, за да може организма по-бързо да ги изхвърли. Ще отмине. Кафето не е строго забранено, ако не можеш да издържиш без него, изпий едно.

Имаш ли загряващ лосион? Масажирай слепоочията с него и отзад на тила през половин час, за да облекчиш главоболието.
Ако нямаш и е непоносимо, изпий нещо, няма да се мъчиш. Simple Smile

# 131
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Вчера като цяло беше труден ден.Адско главоболие.Не издържах и пих хапче и малко след това повърнах.Ама изкарах де, дори се насилих и тренировка да направя.Кафе пих една глътка.Много държах първите два дена да са както трябва.
А да попитам,че все се чудя Форевър Терм кога се пие преди или след храна или шейковете?

# 132
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Както си е разписано в книжката. На последните страници са описани ден по ден. Първите 2 дни: сутринта след алоето, после леки упражнения и тогава е междинната закуска с фибрите.
На обяд пак се пие след алоето, пак леки упражнения и тогава се пие шейка.

От третия ден нататък: сутринта - Терм, шейк и упражнения. Само че аз лично бих пила шейка след упражненията. Не е от чак такова значение шейка дали ще е преди или след Терм.

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Аз правя тренировките вечер.Събота и неделя през деня ама през седмицата не става.От 3ти до 9ти ден яденето го правя наобед ,а втория шейк вечер.В книжката го предлагат като вариант.Само ,че се чудех когато е храна дали е преди или след.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Не правиш правилно частта с тренировките.
Идеята на този Терм е да повиши с половин градус телесната температура и да засили метаболизма. Тренировките се правят следс него, за да може с тази повишена темпертура да се изгарят повече мазнини.

# 135
  • Мнения: 3 410
Аз правя тренировките вечер.Събота и неделя през деня ама през седмицата не става.От 3ти до 9ти ден яденето го правя наобед ,а втория шейк вечер.В книжката го предлагат като вариант.Само ,че се чудех когато е храна дали е преди или след.
Режима който си избрала си е супер, вечер тренировките са още по ефективни, и след тях пиеш 1 чаша вода и след 20 мин вечеряш с шейка!

# 136
  • Мнения: 310
На мен времето ми позволява да тренирам сутрин. До вечерта сякаш нямам достатъчно сили (не съм пробвала всъщност). След тренировка пия вода и след това фибрите. Това е хубавото на Клийн9, че можем да си го напаснем на нашето ежедневие, като се придържаме разбира се към указанията.
И моето ядене е на обяд.

# 137
  • София
  • Мнения: 5 012
Здравейте, в Стара тема попаднах на информация за крем с прополис и алое вера, ефекивен срещу екземи. Моля, ако някой има опит, да сподели. Благодаря.

# 138
  • Мнения: 346
Момичета ,какъв е този шейк и приятен ли е на вкус??
Отслабва ли се от него ,прощавайте но не съм запозната .
От месеци пия мн кола и имам голяма нужда да отслабна .
И ще я заменя с нещо приятно .
Малко повече информ .ако може за шейка.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Prizma,

Аз лично опит с екзема съм нямала, но този крем от алое и прополис за мен си е лечебен, заради своя състав. Основата е чист гел от алое, който има антибактериално, противозъпалително, антигъбичково, регенериращо действие, Прополисът от своя страна си е също ненадминат със своето действие. В крема има добавени още витамини А и Е и лайка. Всички съставки са изключиутелни за здравето на кожата.
Използвала съм го многократно при кожни наранявания. Така че няма да сбъркаш с него.
Обаче екземите и въобще кожните проблеми са породени от нечисти черва в организма, натрупани токсини, скрити възпаления. Затова е много важно да се приема и вътрешно алое.

Ненапразно се е родила приказката, че здравето отвътре, личи отвън. Simple Smile

strahlivata,

Спри я тази кола! Това е такъв бич за организма, че нямам думи просто.

Шейка си е много вкусен и полезен. Соев протеин, обогатен със специален ензимен комплекс, патентован от Форевър. Само с шейк няма да отслабнеш, но спокойно можеш да заместиш едно хранене през деня с оглед намаляване на калорийния прием, без да се натрупват хранителни дефицити. Има го в два вкуса - шоколад и ванилия.

Ако търсиш отслабващ ефект, насочи се към програмите Форевър ФИТ.
http://flp.bg/bg/Products_Weight_bg.htm

# 140
  • Мнения: 346
Благодаря ти страшно много.
И друго ме интересува Пчелния клей помага  ли на ушите -за болка ?

# 141
  • Варна
  • Мнения: 1 529
strahlivata,

А лекар установи ли каква е причината за тази болка? Този пчелен клей под каква форма го имаш и ще го прилагаш?

От продуктите на Форевър, за ушите използвай като капки Алое Активатор.

# 142
  • Мнения: 5 354
При слънчеви изгаряния на ръцете кремът с прополис ли помагаше?

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 529
При слънчеви изгаряния на ръцете кремът с прополис ли помагаше?

Алое Фърст, Алое джели, прополисовият крем, и трите са подходящи. Ползвай, което имаш. Фърст-а е най-удобен защото е като спрей и не се налага да се пипа кожата.

Аз пръскам кожата с Фърст и докато е още влажна намазвам с алое джели.

# 144
  • Мнения: 27
От къде в БГ могат да се поръчат тези продукти?

# 145
  • Варна
  • Мнения: 1 529
От къде в БГ могат да се поръчат тези продукти?

Здравей,

От представител или можете сама да си направите профил и да си пазарувате от производителя.

Ще пиша повече на ЛС.

# 146
  • Мнения: 5 354
Кои са най-добрите продукти за подсилване на имунната система след прекаран вирус? Сещам се за чистия гел от алое за пиене, абсорбент, витамините, имунбленд и чесъна. Яд ме е, че поръчах Поместийн вместо първото, дано и той свърши някаква работа.

# 147
  • Мнения: 2 461
Кои са най-добрите продукти за подсилване на имунната система след прекаран вирус? Сещам се за чистия гел от алое за пиене, абсорбент, витамините, имунбленд и чесъна. Яд ме е, че поръчах Поместийн вместо първото, дано и той свърши някаква работа.

Поместийна е уникална напитка за имунитета, защото е с много висока ОРАК стойност т.е. супер антиоксидант. Предполагам всички знаят колко са полезни те. Пийте си го спокойно. Другите които сте изброили са ок, бих добавила може би пчелните - млечице, прополис, прашец - няма да сгрешите. Също така включете Омегата - това е супер добавка за цялото здраве. Има противовъзпалителни свойства, ще се отрази добре на мозъка, кръвообращението, костите и още много ползи.

# 148
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Кои са най-добрите продукти за подсилване на имунната система след прекаран вирус? Сещам се за чистия гел от алое за пиене, абсорбент, витамините, имунбленд и чесъна. Яд ме е, че поръчах Поместийн вместо първото, дано и той свърши някаква работа.

Въобще не съжалявай, че си взела Поместийн вместо Алое. Поместийн е чудесен след тежко боледуване, много добре се оптразява и на черния дроб. Всичко, което си взела е чудесно и е допстатъчно.

Както е писала Happylife, пчелните са също много добър избор, като аз бих заложила основно на пчелното млечице. Може би бих добавила и Пробиотика.

Редувай си ги. Изпий това, което си поръчала и следващия път вземи различни неща. И алое да не забравиш.
Новото Алое Манго е много приятно и свежо на вкус. Simple Smile

# 149
  • Мнения: 5 354
Знам за новото Алое с вкус на манго, купих си го преди повече от месец и изпих една бутилка от него. А някой пробвал ли е двата вида енергийни напитки на Форевър и каква е разликата? На мен ми остана само едно кенче от червените, има и едни сиви.

# 150
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Знам за новото Алое с вкус на манго, купих си го преди повече от месец и изпих една бутилка от него. А някой пробвал ли е двата вида енергийни напитки на Форевър и каква е разликата? На мен ми остана само едно кенче от червените, има и едни сиви.

Аз съм ги пила. Разликата е, че сивото кенче е диетично без захар и е без калории. Не съм ги била едно след друго, за да им сравня вкуса точно. Отвреме навреме си взимам, но все червеното.
Добре ме ободряват и ме държат концентрирана. Чудесен заместител са на кафето.

# 151
  • Мнения: 346
Дами за отслабване има ли 🙆🙆🙆.
Да губя апетит от него но и да е приятно на вкус.
Може ли да ми навреди на цикъла?
Питам че мн ме е страх.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Дами за отслабване има ли 🙆🙆🙆.
Да губя апетит от него но и да е приятно на вкус.
Може ли да ми навреди на цикъла?
Питам че мн ме е страх.

Започваш с изчистващата програма Клийн 9 и после продължаваш с Ф15 и повтаряш Ф15, докато не постигнеш резултатите, които искаш. И не- няма да ти навредят на цикъла.

# 153
  • Мнения: 2 461
Зависи колко имаш да сваляш. Единия вариант е както е казала Габурата. Ако не са много кг, може да приложиш моята схема. Първо направих С9 -> свалих 3 кг, после продължих със здрав.хранене , след 3 месеца пак С9 и свалих още 3кг -> после задържаш и се кефиш. Simple Smile

# 154
  • Мнения: 346
Имам да свалям 15-20 кг .
Но тези програми нищо не ми говорят .
Много ли е нахално ако ми обясните?
Пия мн газирано ,не ям много хляб .

# 155
  • Мнения: 5 354
Тук има подробно описание за Клийн 9, а от тук има код за поръчка + останалите две програми (Фит 15 и Витал 5). Има няколко комбинации на тези програми, а от няколко месеца/година можеш да си поръчаш и с каквото алое искаш (май само новото го няма). Иначе казано, първите два дни приемаш само алоето, шейка и хранителните добавки + от изброените свободни храни, ако случайно изпитваш глад (някои са в неограничено количество). От ден 3 се включва и вечеря до 600 калории, като има примерни рецепти в брошурата. Имай в предвид, че Клийн 9 е програма за прочистване на организма (то си го пише в заглавието), която можеш да правиш периодично. След нея не е задължително да минаваш през Фит 15,  можеш да си избереш режим за отслабване и после пак да се върнеш към нея. Газираното е голям проблем и ако не можеш да устискаш повече от 9 дена, препоръчвам като режим Системата, която позволява да се яде и пие всичко до 12 часа. Друг вариант е (дано не е проблем) да смесиш Поместийн (30 мл е дневната доза) с газирана вода.

# 156
  • Мнения: 346
И месечно колко ти излезе от към пари ?

# 157
  • Мнения: 1 311
И месечно колко ти излезе от към пари ?
Няколко стотака Yum

# 158

Общи условия

Активация на акаунт