Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Помощ при цистит!

• 282
  • 7
  •   1
Отговори
Цистит! Моля за помощ! Преди месец имах цистит пих панцеф и уринал акут. За 5 дни се махна(смених града и личната си лекарка) в момента пак е дошъл и не мога дори да стана от леглото болката е зверска! Моля ви за помощ! Не издържам

# 1
  • София
Бързо на лекар (нефролог/уролог за предпочитане), стерилна урина и антибиограма и нов антибиотик.

# 2
Бързо на лекар (нефролог/уролог за предпочитане), стерилна урина и антибиограма и нов антибиотик.
Благодаря! Сега бях при личната(новата) доти не ми пусна утина за изследване,а направо ми изписа зинат и още едно хапче за цистит,но в 2 аптеки го нямаше и взех уринал акут. Вече съм малко по-добре,но след седмица ще отида на итолог за всеки случай. Сега ще съм на чайчета и много вода а ще видя утре на училище как ще е.🙃

# 3
Абе как без изследване ще даде Зинат?!
Ами ако е резистентна бактерията към него?
Ти почна ли го?
Ако не, купи си Цистостоп Рапид, по-добър е от Уринал акут.
Пусни стерилна урина и виж какво ще покаже.

# 4
Абе как без изследване ще даде Зинат?!
Ами ако е резистентна бактерията към него?
Ти почна ли го?
Ако не, купи си Цистостоп Рапид, по-добър е от Уринал акут.
Пусни стерилна урина и виж какво ще покаже.
Тя точно това ми изписа,МО както казах го нямаше в аптеките,а и не бях много добре. От предишният път уринала ми помогна,заедно с панцеф,но пак се появи. Сега не го усещам,нямам дори парене(а на обяд беше нетърпимо) Преди месец 2 изследвания показаха,че нямам бактерии. Честно да кажа тази лична не ми вдъхна много доверие,ако пак направи нещо подобно декември я сменям😅

# 5
Предния път много бързо си спряла антибиотика и така рискуваш от акутен да стане хроничен проблем. Поне 10 дни го пий, но все пак се консултирай с докторката.
След това дори и да нямаш никакви оплаквания, продължи поне месец още с нещо профилактично, може и билки.
Аз наскоро вземах Урохелп, но не мога да изкажа категорично мнение доколко е ефективен. Цистон напр. е евтин и е хубаво да се пие профилактично.

# 6
Отиди на свестен лекар, с цистита шега не бива. Ако си в София, бих ти препоръчала д-р Шурлиев, приема в една частна клиника в кв. Борово. Преди няколко години ми помогна при такъв проблем.

# 7
Предния път много бързо си спряла антибиотика и така рискуваш от акутен да стане хроничен проблем. Поне 10 дни го пий, но все пак се консултирай с докторката.
След това дори и да нямаш никакви оплаквания, продължи поне месец още с нещо профилактично, може и билки.
Аз наскоро вземах Урохелп, но не мога да изкажа категорично мнение доколко е ефективен. Цистон напр. е евтин и е хубаво да се пие профилактично.
[/quote

Аз си взимам Уроцист и съм много доволна.Пия  го профилактично пролетта и есента по месец-два,защото съм предразположена към уроинфекции.

Общи условия

Активация на акаунт