Гладите ли ризите на мъжа си

  • 6 668
  • 195
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Нещо ми писна от гладене на ризи постоянно, а мъжът ми твърди, че не може да я върши тази работа... Виждам обаче в обкръжението ни, че всеки мъж си глади сам ризите. Явно чуждите са по-оправни. Simple Smile Как според вас мога да го отуча от това? Предполагам, че ако спра да гладя, ще опита сам. Макар че е доста вероятно и да отиде при мама с намачките ризи, та тя да се погрижи за него.

# 1
  • Мнения: 6 622
Ми да се погрижи. И без това я издържа.
На вас последният проблем са ви ризите...

# 2
  • София
  • Мнения: 28 559
Не,  и той почти не глади дрехите ми.

# 3
  • Мнения: 29 324
Гладя ги по собствено желание. Обикновено събота/неделя по няколко за седмицата. Ако няма изгладена, той си глади.

# 4
  • Мнения: 12 760
Сам си глади.

# 5
  • Мнения: 375
Много мразя гладенето! Преди отделях почти цялата неделя в гладене на ризи и по-малко мои дрехи, но приключих с това. Сутрин ММ си глади ризата за деня и така всеки ден. Свикна. Аз също гладя мои дрехи, когато има необходимост. На детето също гладим според това дали се изисква.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Изобщо нямам ютия.

# 7
  • Мнения: 2 081
Гладя всички дрехи , приятно ми е .

# 8
  • Мнения: 12 473
Сам си ги глади, и моите също, когато излизаме заедно.

# 9
  • Мнения: 4 518
И ние до скоро нямахме. Ризи носи рядко, но искаше тениските да му гладя. Гладих първите две седмици, после се отказах. Той глади една седмица и се отказа и той. Ходим си измачкани (неизгладени, не сме на хармоника) и не ни интересува като цяло.

# 10
  • Мнения: 1 916
Моят мъж носи риза много рядко. Гладя я аз след всяко пране и се седи на закачалка в гардероба готова за обличане.
Понякога гладя и други негови дрехи като тениски и панталони, ако видя, че са много измачкани, защото той би тръгнал с намачкани дрехи без да му пука изобщо.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 909
Мразя да гладя. Глади си ги сам и чудесно си се справя. Аз гладя на детето ризите за училище, ама цак цак, нямам нерви за ръб на ръкав и т.н.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 85
С гладене разпускам и си почивам.
Съпругът ми умее да глади и понякога го прави той.
Гладя абсолютно всичко след всеки цикъл пералня-сушилня.
Отнема ми 30мин макс сгъвам си всичко, подреждам го ако е необходимо и на закачалка и прибирам.
Това с гладенето в последния момент не е моето.
С удоволствие ще му изгладя ризите, но ако не съм вкъщи, спя, къпя се, заета съм и каквото и да е, той изобщо няма да се сети да ме чака и пита.
Знае къде стои ютията и знае как се използва.

# 13
  • У дома !
  • Мнения: 700
Преди да живеем заедно се е гладил сам. Сега аз гладя ризите и всички останали негови дрехи. Някой път нямам време и сам си глади ризите за работа, но виждам, че въобще не обича да го прави.
Панталони с ръб , само той глади вкъщи, защото аз все го изкривявам.
Оставете му ризите и не ги гладете, ако не го е срам да ги занесе на майка си. Какво Ви пука, жените не сме роботи, не можем за всичко да се грижим, а мъжете ни живот да си живеят.

# 14
  • Мнения: 40 892
Ако беше ходил в казармата щяха да са го научили там Satisfied
Моят си може.

Общи условия

Активация на акаунт