Последният печели

  • 153 031
  • 2 185
  •   1
Отговори
# 345
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз пък не съм сред тези, които са се обидили от думите на Мартин. Grinning
И всъщност много от въпросите от втори кръг съвсем не са свързани конкретно с видеата от фонда на БНТ. В повечето случаи те просто са "кукичката" за въпросите. Ето тази вечер, например - на въпроса за Елена Тъпкова чия дъщеря е, или пък за "Мефистофел" по кое произведение на Шекспир е - правилни отговори вероятно щеше да има и без видеа. И не само на тези двата, просто няма смисъл да преразказвам кръга.
Разбира се че има и пряка свързаност, но със сигурност не е 100%-ова.

# 346
  • Мнения: 1 469
Днес ми беше жал за другите 2ма участника.

# 347
  • Мнения: 4 821
Писна ми от Мартин. Имам чувството, че му дават отговорите предварително. Чак пък толкова да е компетентен във всяка тема ме съмнява.

# 348
  • Мнения: 9 647
Ох днес дори има тема Социалистически постижения Joy

# 349
  • Мнения: 1 469
Днес е още по зле полжението, дори си мисля, че им пусна малко отговори...

# 350
  • Мнения: 1 440
Аз не виждам защо да му дават отговори... Ми той ги отвя още на първи кръг. Те общо успяха да съберат 30 точки помежду си, останалите ги обра Мартин . Много слаба конкуренция днес.

# 351
  • Мнения: 9 647
А защо Мартин се пъне да отговори на неотговорените въпроси на другия участник? Малко ми прилича на "Госпожо, госпожо, нека аз да кажа!"

# 352
  • Мнения: 3 589
Защото така изразява
каква наслада изпитва от играта! 🤠

😂😂😂

# 353
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не се "пъне". По-скоро му идва отвътре, според мен...

Аз пък се чудя на тези, у които предизвиква такъв негативизъм, защо им е да си го причиняват.

# 354
  • Мнения: 5 911
Днешните реплики"И аз да науча нещо" и " и аз нещо да не зная" /предавам ги по спомен/ ми дойдоха малко в повече. Повтарям, че не съм точна в цитирането, но по смисъл...

# 355
  • Мнения: 2 147
Така и не можа да ме издразни мен, ами симпатичен ми е. Grinning Знае много повече от Ники дори, но и се държи по-спокойно от него. Има го това с отговорите на въпросите на другите, но мисля, че в Минутата беше обичайно, а и на мен някак естествено ми се струва, вероятно и аз бих го направила, ако знаех отговора. Имаше го и това днес от типа: "Не мога да знам всичко", но пак не ми беше дразнещо, просто сравнението между него и другите е често фрапиращо. Има един тънък момент, който в България не се харесва особено... Надценяването на собствените възможности е също толкова лошо, както и подценяването. Може би не го е формулирал много добре, но го разбрах като израз на самочувствие, че знае. Не знам, хора... Аз ако имах неговите знания, щях да си прикача табелка на челото, нямаше да стоя кротко ми се вижда. Grinning

# 356
  • Мнения: 688
Трудно ще събори някой Мартин.

# 357
  • Мнения: 1 865
Contempladora,аз съм на същото мнение.За мен Мартин е най- добрия участник до този момент и да,хубаво е човек да има самочувствие!

# 358
  • Мнения: 9 647
Мен като цяло не ме дразни Мартин, даже наистна от хората, победили повече от 3 пъти, той ми е най-симпатичен. Но това отговаряне на чуждите въпроси ми е малко излишно. Като отговаря на своите въпроси достатъчно показва, че знае много.

# 359
  • Мнения: 2 780
А има ли начин тези начетени хорица да не изглеждат като неандерталци, които не са виждали гребен, шампоан и фризьор?

Общи условия

Активация на акаунт