Моля ви дайте мнение за Биорезонансна Диагностика

  • 25 876
  • 27
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 084
Доколкото разбрах и мога да го обясня при биорезонанс се улавят честоти на трептения на клетките на микроорганизмите, които са различни за различните организми, но има и такива, които са на еднаква честота. Същият уред който регистрира тези трептения се използва и за борба с тези болестотворни микроорганизми.
Не е точно биорезонанс, но може би е подобно затова ще ви разкажа нещо което много ме впечатли. В държавна болница в Русия освен традиционна медицина прилагат и друг вид терапия. Например с очите си видях как за 4-5 дни без антибиотик, без сироп за кашлица, без лекарствата които тук използваме при вирусни инфекции излекуваха бронхит. Използваха капки за нос, които по цвят приличаха на тези, които в миналото изработваха по рецепта в аптеките, инхалации с два вида медикамент, май имаше и някакво хапченце за гърло и кашлица, но не от тези които ползваме в БГ и сега внимание - приложиха и 4 сеанса енергийна терапия. Като при последната терапевтката каза, че вече дроба е чист и после лекар със слушалки също каза, че бронхита е излекуван. Самата терапевтка поставя ръцете си, намазани с масло/крем върху гърдите, после и на гърба и докато трае сеанса нейните ръце трептяха. В деня в който установиха оздравяването ръцете й почти не трепнаха върху тялото на пациента. Не съм сигурна дали това не беше биорезонансна терапия. Общуването беше на база руския който съм учила преди десетки години в училище.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 755
Не, вероятно жената е била биоенерготерапевт , работещ със собствена енергия , или Рейки лечител.Райф терапията работи  за чистене на тези болестотворни причинители . Премахват се с апарат , но това е пак външност . Препоръчвам хомеопатията , като най-добра терапия в момента , защото тя най -бързо повишава вибрациите на организма , за да не резонира на нивото на паразитите  и да не се разбиляваме повече.

# 17
  • Мнения: 15
Много е интересна, сериозна и дълбока темата, защото това е бъдещето пред медицината. Но още сме почти в началото и има много подводни камъни.
Проблемът с биорезонанса е, че пазарът е наводнен с апаратура със съмнителен произход и качество. Съответно - диагностиката не е толкова обективна. Да не говорим,че истински подготвените специалисти, не са много. Марките Sensitiv , Meta , Oberon и много други, са копия на оригиналния Metatron Metapathia , произведен от "IPP" - Институт по Приложна Психофизика в Омск , Русия. Проверете в Гугъл.
В България има само два Метатрон Метапатия Хоспитъл (най-новия уред) и един Метатрон Клиникъл (предходния). Всичко останало е КОМПРОМИС с парите и здрвето ви. Изследвам темата от 2013-та насам, изследвал съм се с вички уреди. Резултати и подобрение имам само с Метратрон, който е изумителен и несравним с нищо.
Пречката пред това да навлезе масово, е цената му. Отправял съм запитване до Русия, 30 000 евро е цената, което за мен е непосилно. Копията от гореизброениете уреди, са максимум 7-8 хиляди, има и много по-евтини - китайски - Meta Hunter и не знам си какви още.....
Най-новия модел Метатрон Хоспитъл 2020 г. е наличен само в Пловдив. Работят младо семейство - нутрициолози, момичето е завършило в Англия, мъжът й в София, но са много начетени и адекватни. Не само в диагностиката, но и в терапията, което за мен лично е по-важно.  Не ги знаят още  много хора масово, защото не се рекламират агресивно. Ако искате, звънете и питайте за информация и часове. 0888 299 789 е телефона на мъжа, при който аз се преглеждам. И после пишете, как е минало. Темата е сериозна и адекватна помощ може да бъде получена, стига да сте на правилното място. Както с всичко в живота. Успех !

# 18
  • София
  • Мнения: 755
Много интересна информация! А дали няма в Русия за домашна употреба? Тогава са по-евтини и малко по-бавно идва резултат, но пак са ефикасни.

# 19
  • Мнения: 269
Интересувам се от биорезонансна диагностика и лечение в София. Бихте ли ми препоръчали/споделили къде? Бих се доверила на МЦ Фитолек, но там няма прегледи до януари, а на мен ми е спешно! Четох за Център за Биорезонансна диагностика и терапия в Красно село - имат апарат Метатрон. Дали да отида там?

# 20
  • София
  • Мнения: 755
Angel 2010, пиша ви на л.с.

# 21
  • Мнения: 314
Angel 2010, пиша ви на л.с.

Здравейте, и аз се интересувам от беорезонансна диагностика за гр. София. Някой има ли впечатления от Web Wellness?

# 22
  • София
  • Мнения: 755
Angel 2010, пиша ви на л.с.

Здравейте, и аз се интересувам от беорезонансна диагностика за гр. София. Някой има ли впечатления от Web Wellness?

Не ми откриха заболяванията. А ще ги лекуват. Как ща стане? Като чуеш, че се предлага нещо чрез мултилевъл, бягаш.

# 23
  • Мнения: 314
Angel 2010, пиша ви на л.с.

Здравейте, и аз се интересувам от беорезонансна диагностика за гр. София. Някой има ли впечатления от Web Wellness?

Не ми откриха заболяванията. А ще ги лекуват. Как ща стане? Като чуеш, че се предлага нещо чрез мултилевъл, бягаш.
Да, разбирам Ви. Затова и аз търся препоръки тук. С какъв апарат Ви тестваха?

# 24
  • Мнения: 6 084
Не знам името на центъра в който правихме биорезонанс на детето, но имам тел. връзка с една от лекарките. В нашия случай това което казаха се потвърди с кръвни изследвания, но специално в тази област БГ медицината е много зле и лекарите не приеха изследванията от германска лаборатория към специализирана болница и съответно не назначиха лечение. Самият биорезонансен център предлага и лечение, но в нашия случай казаха, че ситуацията с детето е сложна и не могат да носят отговорност за реакциите на организма на детето с тяхно лечение. И въпреки, че не провеждат лечение едната лекарка няколко пъти ме потърси да пита как е детето и ме свърза с човек, който ме насочи към лабораторията в Германия. Този човек ми сподели, че всичко от биорезонанса на детето му се потвърдило в Германия и от болницата към която е лабораторията са излекували детето му. Но тази болница отказа да приеме моето дете за пациент заради сложността на състоянието му.

# 25
  • Мнения: 127
За София къде е най-добре да се направи биорезонансна диагностика?

# 26
  • Мнения: 34
Интересувам се от биорезонансна диагностика и лечение в София. Бихте ли ми препоръчали/споделили къде? Бих се доверила на МЦ Фитолек, но там няма прегледи до януари, а на мен ми е спешно! Четох за Център за Биорезонансна диагностика и терапия в Красно село - имат апарат Метатрон. Дали да отида там?
Моля, ако сте ползвали вече услугите на някой център за биорезонасна диагностика и сте доволна, да споделите. И аз като Вас се колебая към кой център да се обърна.

# 27
  • Мнения: 9
Интересувам се от биорезонансна диагностика и лечение в София. Бихте ли ми препоръчали/споделили къде? Бих се доверила на МЦ Фитолек, но там няма прегледи до януари, а на мен ми е спешно! Четох за Център за Биорезонансна диагностика и терапия в Красно село - имат апарат Метатрон. Дали да отида там?
Моля, ако сте ползвали вече услугите на някой център за биорезонасна диагностика и сте доволна, да споделите. И аз като Вас се колебая към кой център да се обърна.
Здравейте!
Аз си правих диагностика в Пловдив, тъй като имам алергия към полени, Александра Жекова се казва момичето, уредът ѝ е Biophillia. Зарежда капки на някаква честота с уреда и докато ги приемах, не съм имал проблеми. Скоро пак трябва да посетя, защото разтворът ми се изчерпа.

Общи условия

Активация на акаунт