Дългото чакане след трансфер-тема86

  • 38 951
  • 727
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 118
5 дневни са.

# 421
  • Мнения: 234
Здравейте момичета,  случайно някоя от Вас да си е мерила Бт в дните преди пункция? Миналият ми опит не стигнахме до пункция, заради спукан фоликул и понеже и сега има такава опасност та реших да си примеря Бт и беше 37 ....

# 422
  • Мнения: 855
Мацки, аут съм. Дойде М. Гадна, болезнена, с пълна сила.
Отивам да поплача. Ще се видим скоро пак. Надявам се Simple Smile
Стискам ви палци. Успех.

# 423
  • Мнения: 93
Момичета, аз май ще приключвам.
Тази сутрин вече с кафяво зацапване. По-скоро кринона ми е кафяв.... И предния път беше така на 12 ден зацапване, на 13 ми дойде. И сега се почва по същия начин. Само не помня дали зацапването изглеждаше по същия начин. Днес беше едно такова като при овулация, примесено с кафевия кринон (извинявайте, едва ли ви се чете преди хапване точно това) но вече загубих всякаква надежда. Изпих си все пак естрофема, за сега вчерашния ПМС го няма. Но ми се реве, много ми се реве. Не мога да стигна до лаборатория днес. А и какъв ли е смисъла, да видя кръгла нула....
Съжалявам, че се изсипва така тук, но съм сама и няма на кого да поплача.
Има ли чакащи резултат? Стискам ви палчета, за радвайте ни вие, моля ви, във вас ни е надеждата.
Според мен няма как да си поставяш кринон гел и да ти дойде мц! Не спирай нищо и веднага отивай на лекар аз така прокървих 2 пъти и сега даже съм в болницата вече в 7+4 г с.

# 424
  • Мнения: 855
О, явно има. И на предния опит, неуспешен, ми дойде въпреки кринона и естрофема. Два дни преди датата на теста.

# 425
  • Мнения: 3 124
Мацки, аут съм. Дойде М. Гадна, болезнена, с пълна сила.
Отивам да поплача. Ще се видим скоро пак. Надявам се Simple Smile
Стискам ви палци. Успех.
ехххх,гадна мц...😔😔😔
Яд ме е, силно те прегръщам,разбирам какво ти е,дано бързо отмине неуспеха и скоро отново се борите,не се отказвай, знам че няма да се откажеш 🍀❤

# 426
  • Мнения: 723
О, явно има. И на предния опит, неуспешен, ми дойде въпреки кринона и естрофема. Два дни преди датата на теста.

Ех, съжалявам.... вдигай се обаче и продължавай към нов опит, човек не знае кога ще му дойде времето.

# 427
  • варна
  • Мнения: 1 830
Момичета, имам нужда от вашите палчета - отивам на втори кръвен! Първият беше понеделник с резултат 88............ Ще се побъркам от притеснение

# 428
  • Мнения: 855
Стиснати са непрекъснато Simple Smile за всички вас. Чакаме да ни зарадваш Simple Smile успех.

# 429
  • Мнения: 3 124
Стискаме с малчо силно палчета🍀🍀🍀

отново докато разчиствам си открих резултатите на 9ти ден на 5дневен, личи си прог. и тсх как са фръкнали

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 10:58 от Orion_Sagitta

# 430
  • Мнения: 28
Записвам се за втори път в дългото чакане. Силно обнадеждени сме, че този опит ще е успешен. Трансфера беше в събота, три броя пет дневни. От 6 Я, 5 оплодени, 3 оцелели, като две с много добро качество и....много се вълнувам Simple Smile Нямам търпение за теста на 27ми. Успех на всички!

# 431
  • Мнения: 723
Стиснати са непрекъснато Simple Smile за всички вас. Чакаме да ни зарадваш Simple Smile успех.

Мими, стискам палчета от сърце Simple Smile И аз пуснах днес за трети път, че не мога да спя спокойно от претеснение.

# 432
  • Мнения: 333
Момичета, колко ви беше прогестерона и естрадиола в деня на трасфер ( на зет )?

# 433
  • Мнения: 723
Момичета, колко ви беше прогестерона и естрадиола в деня на трасфер ( на зет )?

Прогестеронът ми е бил 28,97 ng/ml, естрадиола- 215,4 pg/ml. Изследван е на място в Адела.

# 434
  • Мнения: 17
12 ден от трансфера на 1 тридневно ембрионче, днес бях на кръвен, ЧХГ 10.2. Лекаря каза че е положителен, но на граница петък пак ще пускам. Как ви се струват тези стойности? Аз малко се отчаях вечее. 2ри трансфер ми е това, миналата година пак бях по същия начин...първи кръвен пак на граница, втория идеален на прегледа нищо..

Общи условия

Активация на акаунт