Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 51 191
  • 899
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 30
Здравейте,може ли да попита имаме ли общо бъдеще с настоящия ми приятел?Благодаря предварително

# 646
  • Мнения: 4
Здравейте, купих си свещ Jinx Repellent Magic Formula, ще ми помогне ли по начина, който очаквам

# 647
  • Мнения: X
    [/i]Имам конизация на маточната шийка.Ще мога ли въпреки това да забременея и износя бебе.И кога ? много се притеснявам

    # 648
    • Мнения: 2
    Здравейте,
    Бих искала да попитам дали имам някакви здравословни проблеми - за гинекологичния проблем,който имам, трябва ли да потърся и второ мнение на лекар? Зная,че не отговаряте на въпроси извън темата за здравето,но ако е възможно да получа насока от Вашия съпруг дали да храня надежди за подобряване на съвместния  живот с мъжа до мен и мога ли въобще да му вярвам?   Предварително Ви благодаря!

    # 649
    • Мнения: 980
    Здравейте!Освен всички останали болести и състояния,с които съм "оборудвана",се появи и проблем с червата,а може би и с други органи около стомаха.Страхувам се от сериозни неща,имам ли основание за това? Благодаря Ви!

    # 650
    • Мнения: 12 473
    Здравейте,
    Бих искала да попитам дали имам някакви здравословни проблеми - за гинекологичния проблем,който имам, трябва ли да потърся и второ мнение на лекар? Зная,че не отговаряте на въпроси извън темата за здравето,но ако е възможно да получа насока от Вашия съпруг дали да храня надежди за подобряване на съвместния  живот с мъжа до мен и мога ли въобще да му вярвам?   Предварително Ви благодаря!

    Не е нужно второ мнение.
    За мъжа - отново избора е Ваш.

    Здравейте!Освен всички останали болести и състояния,с които съм "оборудвана",се появи и проблем с червата,а може би и с други органи около стомаха.Страхувам се от сериозни неща,имам ли основание за това? Благодаря Ви!
    Всичките ви страхове имат почва да се материализират. Спрете да ги храните.

      [/i]Имам конизация на маточната шийка.Ще мога ли въпреки това да забременея и износя бебе.И кога ? много се притеснявам
      Да, ще можете да износите бебе.
      Но трябва да спрете да се притеснявате.

      # 651
      • Мнения: 2
      Благодаря Ви за отделеното време!

      # 652
      • Мнения: 305
      Здравейте! Искам да попитам ще успея ли да започна работа като  учител?

      # 653
      • Мнения: 12 473
      Здравейте! Искам да попитам ще успея ли да започна работа като  учител?
      Не е ясен отговора.
      Ще преподавате, но може би не като учител точно.
      Ще имате повече свободно време и ще сте по-добре така. Обмисляли сте го вече?

      # 654
      • Мнения: 305
      Здравейте! Искам да попитам ще успея ли да започна работа като  учител?
      Не е ясен отговора.
      Ще преподавате, но може би не като учител точно.
      Ще имате повече свободно време и ще сте по-добре така. Обмисляли сте го вече?
      да, за учител в детска градина става въпрос, наистина там свободното време е повече.

      # 655
      • Мнения: 72
      Здравейте, искам да попитам дали със съпругът ми ще останем заедно?Как ще се справяме финансово?Не се чувствам добре с него, подтиска ме, налага ми се и се държи като че съм му слугиня, не се грижи изобщо за детето, но има претенции...Как ще се развият нещата при нас?

      # 656
      • Мнения: 305
      Много се извинявам, но искам да попитам за дъщеря ми.На 21 години , търси си работа,ще успее ли скоро да си намери? Благодаря Ви предварително!

      # 657
      • Мнения: X
      Angel_wing,
      на нокътя на палеца на едната ми ръка почнаха да излизат сякаш втъкани и растящи с нокътя черни тънки линии. Израстват, изрязвам нокътя с тях и се появяват нови. Четох някъде, че това било признак за онази ужасна болест. Но ми е неудобно да ида при личната с този проблем, защото имам чувството, че ще ми се изсмее.
      Дали трябва да си обърна внимание?
      Благодаря! 🙂

      # 658
      • Мнения: 12 473
      Angel_wing,
      на нокътя на палеца на едната ми ръка почнаха да излизат сякаш втъкани и растящи с нокътя черни тънки линии. Израстват, изрязвам нокътя с тях и се появяват нови. Четох някъде, че това било признак за онази ужасна болест. Но ми е неудобно да ида при личната с този проблем, защото имам чувството, че ще ми се изсмее.
      Дали трябва да си обърна внимание?
      Благодаря! 🙂
      Не знам коя е ужасната болест, но ти е отслабена имунната система и имаш витаминен дефицит.
      Нищо ужасно не е..)

      # 659
      • Мнения: X
      Рак. Не исках да я споменавам.
      Благодаря ти! 😊

      Общи условия

      Активация на акаунт