Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 51 179
  • 899
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Здравейте ! Първата ми и голяма неизживяна любов се свърза с мен вчера,след доста години раздяла и спиране на всякаква комуникация .Имаме ли шанс да бъдем заедно,или е било просто обаждане ? Винаги съм го обичала. Той е И ,аз съм С .Благодяря много !

# 196
  • Мнения: 2 522
Това ме подсети понеже обещах на приятелка, не знам дали ще стане, но бих искала да питам - Ще се получи ли между нея (С.И.) и Б.С.?

# 197
  • Мнения: 89
Здравейте ! Първата ми и голяма неизживяна любов се свърза с мен вчера,след доста години раздяла и спиране на всякаква комуникация .Имаме ли шанс да бъдем заедно,или е било просто обаждане ? Винаги съм го обичала. Той е И ,аз съм С .Благодяря много !

Здравейте, не виждам да се съберете, за друго Ви е потърсил. Развод или раздяла виждам при него.

# 198
  • Мнения: 1 246
Здравейте, честита баба Марта! Интересувам се дали в скоро време ще имам сериозни отношения?

# 199
  • Мнения: 8 759
Здравейте,дали има някой който може да ми отговори?
Да остана ли с него  или е  по-добре да продължа сама по пътя си? 
Ще съм безкрайно благодарна ако някой ми отговори!

# 200
  • Мнения: 65
Здравейте,дали има някой който може да ми отговори?
Да остана ли с него  или е  по-добре да продължа сама по пътя си? 
Ще съм безкрайно благодарна ако някой ми отговори!
Веднъж съмнението започне ли да зрее в душата, отговора е ясен. Около партньора Ви има светлоока жена, която се опитва да ви замести. А вие ще откриете щастието с друг човек, тъмен, висок, с когото имате познанство. Моето мнение е по- добре сама, много сте платили в тая връзка и не си е струвало. Не бива да прощавате повече. Желая успех.
П.п. Опитвам се да развивам способности, надявам се да съм Ви помогнала.

# 201
  • Мнения: 30
Здравейте, бих искала да попитам ще си оправим ли отношенията с моя приятел,в момента сме в обтегнати,има ли шанс да се оправят нещата,? Благодаря предварително

# 202
  • Мнения: X
Ще успея ли да си погася предсрочно заема тази година? Благодаря!

# 203
  • Мнения: 89
Ще успея ли да си погася предсрочно заема тази година? Благодаря!

Въпреки, че сте се ограничили в някои неща във връзка с поставената цел /предсрочното погасяване/, успявате да балансирате в някаква степен, но според мен няма да успеете тази година.

# 204
  • Мнения: 8 759
Здравейте,дали има някой който може да ми отговори?
Да остана ли с него  или е  по-добре да продължа сама по пътя си? 
Ще съм безкрайно благодарна ако някой ми отговори!
Веднъж съмнението започне ли да зрее в душата, отговора е ясен. Около партньора Ви има светлоока жена, която се опитва да ви замести. А вие ще откриете щастието с друг човек, тъмен, висок, с когото имате познанство. Моето мнение е по- добре сама, много сте платили в тая връзка и не си е струвало. Не бива да прощавате повече. Желая успех.
П.п. Опитвам се да развивам способности, надявам се да съм Ви помогнала.
Благодаря.......

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Аз само да споделя ,че още чакам и се надявам да започна така желаната и чакана работа !!!
Божееее,дано да е скоро !
Надеджа ,чакане  ,и пак надежда ...

# 206
  • Мнения: 89
Аз само да споделя ,че още чакам и се надявам да започна така желаната и чакана работа !!!
Божееее,дано да е скоро !
Надеджа ,чакане  ,и пак надежда ...

Здравейте, ще имате предложение за работа, в нова за Вас област. Ще Ви помогне жена, позволете й да Ви помогне. Като време, го виждам лятото.

# 207
  • Мнения: X
Здравейте ! Как биха могли да се развият отношенията ми с Б (мъж) .Ще бъдем ли нещо повече от колеги ?

# 208
  • Мнения: 89
Здравейте ! Как биха могли да се развият отношенията ми с Б (мъж) .Ще бъдем ли нещо повече от колеги ?

Това, което виждам аз: Най-голямото Ви желание в момента е, да имате връзка с този човек. За Вас, това е мъжът, който съчетава всички качества, които Ви удовлетворяват. Както се казва "мъжът мечта". Привлечена сте и сексуално от него. За съжаление, не виждам нещо повече от служебни отношения.

# 209
  • София
  • Мнения: 1 355
Моля и на мен да отговорите. Как ще се развият моите отношения с човека, за когото мисля? И ще сменя ли някога работата си?

Общи условия

Активация на акаунт