Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 50 079
  • 899
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 12 473
Здравейте!
От известно време нощем, в 4 или 5 се будя от болка в епигастриума. Напълва ми се устата със солена
вода /слюнка/, догажда ми се зверски и едва устисквам да не повърна, докато стигна до тоалетната. Повръщането е мощно, неконтролируемо, на фонтан /извинявам се за неприятното описание/ 4-5 пъти и епизодът приключва.
Не съм бременна, не преяждам, не пия алкохол, не приемам лекарства, храня се що-годе здравословно.
Има ли повод да се притеснявам и да бързам с посещението при лекар?
Много благодаря!

Отидете на лекар за Ваше спокойствие.
Не е сериозна причината, но сте буквално задръстена и черна от негативна енергия вътре във Вас. За това и изхвърляте (чистите) нощно време, когато е времето за детоксикация на организма.
Здравейте отново,

Ако може да попитам още нещо конкретно свързано със здравословното ми състояние:
- В последните месеци имам хормонални смущения. Дали настоящите терапии са адекватни или трябва да потърся второ мнение и да бъдат коригирани?
- Имам ли здравословен проблем, който не съм открила, а трябва да обърна внимание за забременяване?

Предварително благодаря!
Здравейте, терапията е адекватна, но Вашите страхове и съмнения я саботират и ако продължавате, може да се наложи смяна.
Нямате друг здравословен проблем.

Последна редакция: сб, 01 май 2021, 10:11 от Angel_wing

# 526
  • Мнения: 5 614
Ще имам ли свои деца? Скоро ли ще бъде?

# 527
  • Мнения: 4 390

Отидете на лекар за Ваше спокойствие.
Не е сериозна причината, но сте буквално задръстена и черна от негативна енергия вътре във Вас. За това и изхвърляте (чистите) нощно време, когато е времето за детоксикация на организма.

Hushed
Много благодаря за отговора!

# 528
  • Мнения: 12 473
Ще имам ли свои деца? Скоро ли ще бъде?

Подобряват се при Вас генерално нещата. Да, ще имате свои деца.

# 529
  • Мнения: 72
Да попитам за дъщеричката ми...добре ли е здравословно? Всичко наред ли й е?

# 530
  • Мнения: 12 473
Да попитам за дъщеричката ми...добре ли е здравословно? Всичко наред ли й е?
Няма нищо сериозно за притеснения, освен Вашата енергия - грижете се за нея, за да е добре детето.

# 531
  • Мнения: 750
Христос Воскресе ! Много здраве и благополучие на всички!
 Искам да попитам дали има някакъв проблем при мен, тъй като от известно време имам изтръпвания, понякога придружени с болки по главата, до сега не съм имала такива усещания. Благодаря много !

# 532
  • Мнения: 12 473
Христос Воскресе ! Много здраве и благополучие на всички!
 Искам да попитам дали има някакъв проблем при мен, тъй като от известно време имам изтръпвания, понякога придружени с болки по главата, до сега не съм имала такива усещания. Благодаря много !
Не нямате проблеми, обездвижена сте. Правете гимнастика и на свеж въздух се разхождайте.

Светли и мирни празници на всички! 💖

# 533
  • Мнения: 750
Angel_ wing, много ви Благодаря! 🤗

# 534
  • София
  • Мнения: 38 211
Христос Воскресе!

Ще ходим ли в Гърция в средата на юни?

# 535
  • Мнения: 144
В Турция ще бъде .
Христос Воскресе!

Ще ходим ли в Гърция в средата на юни?

# 536
  • Мнения: 340
Здравейте, Христос воскресе. Виждате ли дали ще имам деца и ако да до какъв период от време. Благодаря ви

# 537
  • София
  • Мнения: 38 211
Ха-ха, Турция, много оригинално....
Просто питам дали няма пак да се появи някоя пречка....

# 538
  • Мнения: 144
Прочетете темата ,хората какви проблеми имат ,вие дали ще ходите до Гърция ,дали ще се появи някоя пречка .Да ви имат проблемите .А и вече се отговаря май само за здраве.
Ха-ха, Турция, много оригинално....
Просто питам дали няма пак да се появи някоя пречка....

# 539
  • Мнения: X
Здравейте! Ще започна ли нова работа от месец май? Доста месеци се проточи назначаването ми, заради ковид... Последният ни разговор е да ме назначат от 10.05. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт