Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

• 12 098
  • 229
  •   3
Отговори
Тема за въпроси с бърза обратна връзка. Мисля, че за всички ще е полезно да имаме тема, в която да се задават въпроси, които биха се проявили скоро. Темата би била полезна и продуктивна за всички, практикуващи прогностика чрез Таро, картите на мадам Ленорман, махало, построяване на хорарна карта или други методи. Заповядайте да попрактикуваме заедно! Simple Smile

# 1
  • Sofia
За хорарна карта, ако сатурн е на асцендента отговорът не ли е? Или картата не може да се разглежда и трябва да се пита по-късно?

# 2
За хорарна карта, ако сатурн е на асцендента отговорът не ли е? Или картата не може да се разглежда и трябва да се пита по-късно?

Сатурн на асцендента не е включен в правилата за определяне на радикалността на картата, но често показва проблем.

# 3
Здравейте,
Въпросът ми е: Ще се видия ли с един познат, следващата седмица?

Картите, които изтеглих: 2 жезли - 9 чаши - Справедливост

Май не. Ще пиша какво се е случило.

# 4
Здравейте,дали има някой който може да ми отговори? Предстои ли ми скорошно  пътуване в чужбина или не? Ще съм безкрайно благодарна ако някой ми отговори!

# 5
Здравейте,дали има някой който може да ми отговори? Предстои ли ми скорошно  пътуване в чужбина или не? Ще съм безкрайно благодарна ако някой ми отговори!

Здравей! Изтеглих ти Вселената, Принц на дисковете и 9М. Според мен няма да е в очаквания срок или ще има известно забавяне. Ще има непредвидени обстоятелства, които ще създадат стрес и ще предизвикат необходимост от тяхното уреждане, като след това ще се пътува. Но ще има пътуване. Успех!

# 6

Здравей! Изтеглих ти Вселената, Принц на дисковете и 9М. Според мен няма да е в очаквания срок или ще има известно забавяне. Ще има непредвидени обстоятелства, които ще създадат стрес и ще предизвикат необходимост от тяхното уреждане, като след това ще се пътува. Но ще има пътуване. Успех!
Много благодаря за отговора,значи няма да пътувам този месец според картите,така ли да го разбирам?

# 7
  • Страната на приказките
Здравей, можеш ли да погледнеш дали ще успеем да уредим въпроса с наследствен имот, така че всички да са удовлетворени?

# 8
Stellarium ще съм благодарна ако можеш да ми отговориш на въпроса "ще имаме ли дете с К...."

# 9
Какво е моето призвание в живота? Коя професия е за мен и ще ме прави щастлива?

# 10
правилно ли постъпвам, като напускам работа?

# 11
Здравейте!Един въпрос и от мен.
Ще започна ли работа до края на месец ноември ?

# 12
  • София
Ще се омъжа ли?

# 13
Ще забременея ли до края на 2020 година?

# 14
правилно ли постъпвам, като напускам работа?

Според мен да. Не се чувставш дооценена и добре заплатена. Рутината убива. Освен това имаш нужда от нов творчески импулс. Добре е да видиш как ще се чувстваш и на новата работа, ако вече има такава.

# 15
благодаря ти, вярно е всичко
новата работа е след 3 седмици, ще видим как ще е Simple Smile

# 16
Здравейте!
И аз се включвам с въпрос и ще се радвам, ако някой ми изтегли карти и отговори.
Да продължавам ли да чакам обещаната работа?
Ако отговорът е да, последващ въпрос.
Ще започна ли до края на годината?

# 17
Здравейте!
И аз се включвам с въпрос и ще се радвам, ако някой ми изтегли карти и отговори.
Да продължавам ли да чакам обещаната работа?
Ако отговорът е да, последващ въпрос.
Ще започна ли до края на годината?
Една карта ми изскочи- обърнат рицар на мечовете. Имаш много енергия, но си разцентрована. Трябва да намериш алтернативен начин да канализираш енергията си в нещо полезно. Разпиляна си, променяш си мнението и това е неприятно за всички покрай теб. Трябва да забравиш топката на мислите си и да разсъждава зряло.
*не съм професионалист, а си гледам само на мен и фамилия
По моите разбирания- проблемът не е работата ти и дали ще имаш, а начинът по който виждаш нещата и оставяш вълненията ти да влияят негативно на ежедневието ти. Ще съм благодарна за обратна връзка

# 18
Хайде да пробвам уменията ви и аз : ще има ли нова любов в живота ми до 6 месеца Simple Smile

# 19
  • Нидерландия
Здравейте, и от мен един въпрос :  след 15 години започвам от 1ви ноември нова работа при друг работодател. Ще остана ли там и това ли ще е мястото ми за развитие в дългосрочен план? (5-10 години)
Благодаря и успех! 🌷

# 20
В сряда имах една много важна среща, казах неща, които не знам дали беше правилно да казвам. С какви емоции и впечатления е останал човека отсреща? Мога да дам частична обратна връзка веднага според това, което съм доловила в момента, но не съм много сигурна дали е точно така. Благодаря.

# 21
  • Страната на приказките
Благодаря, Misiq!

# 22
Здравейте, и от мен един въпрос :  след 15 години започвам от 1ви ноември нова работа при друг работодател. Ще остана ли там и това ли ще е мястото ми за развитие в дългосрочен план? (5-10 години)
Благодаря и успех! 🌷

Втория въпрос даже няма да се пробвам да го отворя, защото вярвам в това , което Ошо е казал : да се предвижда напълно съдбата може да стане само на глупавите хора. Ние сме сами творци на съдбата си. Вярвам, че таро може да хване само някаква тенденция, вибрация, насока, но не е математика.
Картите ти са 8 пентакли, 9 жезли и асо чаши обърната.
Още това аз го интерпретирам като добър знак, защото картите са последователни. Т.е има градация. Аз ги разбирам така : ще започнеш с бачкане и ентусиазъм, ще има смисъл от това , което правиш, но след известно време ще започнат проблеми в работата и ще се чувстваш зле от този факт, но както асото чаши се обръща и вместо да се излее се въздига нагоре, така и ти от проблемите, които ще имаш ще имаш неочаквани добри последствия. Имай вяра в себе си, защото си подтиснала своите емоции и креативност и трябва да работиш върху тези блокажи

# 23
  • Варна
Привет! За здраве отговаряте ли? Blush Боря се с нещо сериозно от няколко години, има ли изглед за скорошно възстановяване?
А ако не желаете да гледате за това, мога ли да очаквам (стара) любов на хоризонта?

# 24
Здравейте,
Въпросът ми е: Ще се видия ли с един познат, следващата седмица?

Картите, които изтеглих: 2 жезли - 9 чаши - Справедливост

Май не. Ще пиша какво се е случило.

Докладвам:

Не се срещнахме.

# 25
Здравейте,нищо не разбирам от тази материя.За първи път попадам тук и е много интересно.Как действате,къде ги обръщате тези карти,или просто задавате въпрос и някой разбиращ обръща и тълкува?Ако е второто имам въпроси.Моя родственица е без работа в чужбина.Покрай пандемията нещата са сложни.Нито и се стои там,нито и се връща тук.
1Ще започне ли работа там и до колко време?
2Ще остане ли там,или ще се върне?

# 26
  • София
Здравейте, тъй като не знам как става, предполагам, че Вие ще ми изтеглите карти. Искам да попитам дали е възможно да имам връзка с един мой колега, който наистина харесвам много, но е по-малък от мен?

# 27
Ще започна ли добре платена работа скоро?

# 28
Може ли да се отговори на по общ въпрос като 'Кой ще ми помогне?'/ Какво ще ми помогне?', за ситуация, която продължава много дълго време, обхваща целия живот, и на която се търси разрешение?

# 29
Въпросче и от мен. Ще се възобновят ли отношенията ми с мъжа, с който искам да бъда или нещата са приключени? Ако трябва да дам срок нека да е до 6 месеца ☺️

# 30
  • Там където
Между мен и доста по-млад мъж има привличане от известно време. Никой не смее да направи първата стъпка за сближаване. Ще има ли развитие на тези отношения или нищо няма да се случи?

# 31
Въпросче и от мен. Ще се възобновят ли отношенията ми с мъжа, с който искам да бъда или нещата са приключени? Ако трябва да дам срок нека да е до 6 месеца ☺️

Здравей! Изтеглих ти Принцена мечове, Кралица мечове и 7 М, на въпроса дали до 6 месеца ще възобновите отношения. Според мен няма да ги възобновите, като причината е, че вероятно има намесен друг човек, който влияе върху положителния развой. Не е обезателно да е човек, с когото е в интимни отношения, може да е близка важна за него жена, която му дава съвети и плете интриги зад гърба. Дори може да ви е обща позната. Успех!

Между мен и доста по-млад мъж има привличане от известно време. Никой не смее да направи първата стъпка за сближаване. Ще има ли развитие на тези отношения или нищо няма да се случи?

Здравей! При теб перефразирах малко въпроса като поставих срок дали ще имате отношения до 6 м. Изтеглих ти СС, 7Ч, 9Ж и РицарМ. Доста специфични карти, за да съм категорична моля да ми отговориш от дълго време ли си сама?

Последна редакция: нд, 18 окт 2020, 07:48 от Stellarium

# 32
Да не остана и аз по-назад. Скоро ще имам ли сериозна връзка? Благодаря.

# 33
Stellarium благодаря ти 💝

# 34
  • Там където
Цитат
Здравей! При теб перефразирах малко въпроса като поставих срок дали ще имате отношения до 6 м. Изтеглих ти СС, 7Ч, 9Ж и РицарМ. Доста специфични карти, за да съм категорична моля да ми отговориш от дълго време ли си сама?

Не съм сама, но не съм и обвързана с брак. За него нямам представа.

# 35
Цитат

Не съм сама, но не съм и обвързана с брак. За него нямам представа.

Благодаря! Защото по тези карти има заблуждение и ми беше важно да разбера във връзка с какво е, за да ги тълкувам. Според мен ще си останеш с настоящия партньор. Възможно е да имаш просто спорадична интимна среща с новия човек, но всичко ще започне и приключи с това. Успех!

# 36
може ли и на мен Simple Smile
пишем си с един човек във вайбър, не е обвързващо, но не и много безобидно
въпросът ми е ‘какво в моите думи и отношение го кара да се чувства критикуван и нацупен’

# 37
Здравейте, ще си купим ли скоро самостоятелно жилище с ММ! Ако трябва срок , примерно за 1 година напред?
Благодаря предварително

# 38
Добро утро.Може ли да помоля да погледнете по въпрос за работа до края на годината.Ще истана ли на работа,или се ме преместят на друго мясно на сегашната? Ще бъда благодарна С.

# 39
наистина незнам какво да правя става нетърпимо, 10 години работя тази работа. И така в работата ми се създават конфликти срещу мен, в които днес ми дойде като гръм от ясно небе, върша си добре задълженията и се справям добре, даже бях наградена, но изневеделица стана проблем, подозирам кой може да ми прави мръсно, но нз дали ще имам сили да преборя тази злоба, аз съм добра и винаги се държа добре с колегите, дори и да правят гафове аз все едно не виждам, сега ще ме наблюдават, питането ми е дали ще издържа, ще ме разберат ли и дали всичко ще мине или ще трябва да напускам защото стреса става огромен, а с тази криза няма къде да намеря подходяща работа за да издържам двете си деца ...търпя само заради тях. Какво показват картите ще мине ли всичко или ще става по зле ?

# 40
Здравейте! От дълго време имам сериозна връзка. Кога приятелят ми ще ми предложи брак?

# 41
Страхотна темичка ще помоля и аз  за отговор на въпросче.
Аз и бащата на бебето ни имаме ли бъдеще заедно ще се реши ли да заживее с нас?Дали ще се случи това в близките 5-6 месеца?

# 42
Ще започна ли да работя скоро в чужбина?

# 43
Ще си намеря ли скоро работа?

# 44
Хайде и аз тук Simple Smile Ето и моят въпрос:
Ще започна ли връзка със свестен мъж скоро?

# 45
Здравейте, бих искала и аз да се възползвам от вашите услуги? Ще възобновя ли отношенията си с човека за когото мисля непрекъснато?

# 46
  • Страната на приказките
Здравейте, бих искала да попитам как ще приключи всичко това, което е в работата ми сега и какво трябва аз да направя, за да бъде добре (за мен)?

# 47
здравейте,

може ли да се каже дали човекът, на когото в момента съм се доверила да чисти негатив е  правилният  професионалист най- накрая и ще бъде  успешно "изплуването"  от негативи и негативни хора наоколо ? 

# 48
  • София
Ще настъпят ли промените, които искам?

# 49
Да напусна ли работата, на която съм в момента?
Благодаря!

# 50
Здравейте, бих искала да попитам бащата на дъщеря ми ще прекрати ли връзката, която има в момента и ще се върне ли при нас? Благодаря за отделеното време!

# 51
Гледам на карти Таро, който има желание да ми пише, не съм професионалист.
Моля само за имена на хората които желаят да им гледам. Няма такса. Само моля обратна връзка след това.

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 19:45 от Александра Сотирова 640696

# 52
Моля само за имена на хората които желаят да им гледам. Няма такса. Само моля обратна връзка след това.
Какви ще бъдат отношенията ни със съпругът ми Христо? Ще бъдем ли щастливи заедно и ще имаме ли второ дете? Името ми е Любов.
Благодаря предварително.

# 53
  • Sofia
Какви ще бъдат отношенията ни със съпругът ми Христо? Ще бъдем ли щастливи заедно и ще имаме ли второ дете? Името ми е Любов.
Благодаря предварително.
Сериозно ли?! Отношенията ти със съпруга ти ще бъдат каквито си ги направите! А второ дете ще имате, ако Бог е решил, е и редовният секс ще помогне. Но честно ли питане картите за такива ...меко казано дългосрочни въпрос и и то начинаещи!? Несериозно е меко казано...

# 54
Здравейте!
С молба за отговор съм и аз.
Утре мисля да уведомя работодателя си, че искам да бъда освободена, защото не чувствам, че там е *моето място".
Иначе подава съм документи на нови 3 места.
Едното е в държавна институция, другото е в общинска структура, третото е в частният сектор.
Имам ли евентуално някакви шансове на някое от тези 3 места ?

# 55
  • София
Доскоро и аз задавах въпроси, свързани с дългосрочието.... Може би не е трябвало... Сега ще попитам нещо по-тривиално. Искам да подновя контактите си с една съученичка - З. Дали това ще е ползотворно и добро за мен - И.? Благодаря предварително

# 56
Дъщеря ми ще си намери ли сериозен приятел до няколко месеца с които да заживее заедно

# 57
Ще имаме ли нов дом в близко бъдеще

# 58
Здравейте! Бих желала да попитам очертава ли се съвместно съжителство с човека,с когото съм в близко бъдеще,? Благодаря предварително

# 59
Ще имаме ли нов дом в близко бъдеще
колко близко бъдеще?
2 пентакли- 2 чаши- кралица жезли -питах  до мессец. Действате усилено в тази посока, особено вие, но няма да е толкова скоро.

# 60
1.Ще имам ли деца в близкото бъдеще?

2. Ще бъде ли успешен проекта, по който работя?

Благодаря!

# 61
  • Пловдив
Здравейте и от мен!
Интересувам се дали скоро в рамките на месец или два ще намеря работа?
Благодаря ❤️

# 62
Здравейте,дали има някой който може да ми отговори? Да ли Николай ще си върне скоро комуникацията със мен Стела. Благодаря на отзовалите се

# 63
Привет, не знам дали питането ми е за тук, но се чудя как да постъпя..
ММ след здравословен инцидент, придобива някави извънредни умения..
С мисъл и енергия ми маха болки, познава и ми чете мисли от разстояние, намира вещи като има нужда, предсказва и тн.
Твърди, че има канал и получава информация от “горе”.. понякога, като го питам нещо, и ми отговаря почти несвързано, като в транс..
Та..ясно ми е, че е получил някаква дарба, убедих се и я тествам редовно..но се питам “защо” и с каква цел му е дадена.. и как да се доразвие и тн.
Той твърди, че не знае. И че не получава отговори, когато пита за себе си..

# 64
Angel_wing, защо не попита кой стои от другата страна. Оздачаващото е, че изпада в транс. Не би трябвало, ако източника е добронамерен. Ако може да дадеш малко повече инфо.
От колко време е тази т.нар. дарба?
Ако не е много лично, при какви обстоятелства я е получил?

Може всичко това да е нещо временно.

# 65
Не, не изпада в транс, а по-скоро несвързано говори и много бързо, както и понякога все едно няма връзка с въпроса.

Каза, че е питал. Но за себе си е стена. Като че ли и за мен вече по-трудно, но смятам, че е заради енергийното ни омесване.

Преди 7-8 г почти губи зрение, отлепени ретини и е почти сляп. А все едно вижда - шофира и се движи смело.
От тогава му е тази дарба.

# 66
По-скоро прилича на много развита интуиция и свръхсетивност. Но в такъв случай, не би трябвало да има ограничение за него и близките му.
Ще му се наложи по пътя на проба-грешка да открива за какво става въпрос.
Не е нормално да не се представя другата страна. Обикновено се знае кой стои отзад и какво цели.
Нямам идея защо се получава така.

# 67
Може би трябват някакви насоки как да се свърже и общува с тях?
Опитва се.. медитира, чакри зарежда, движи свободно и насочва енергията..но явно не е достатъчно.

# 68
Мислех си, че би било добре да започнете с изучаване на духовна литература. Съпругът ти може да се опита да коментира прочетеното с източника си, да задава въпроси кое как се е случило, ако например чете библията или някои от описаните неща в лекциите на Рудолф Щайнер.
Нямам представа как медитира, но за истинска медитация има стриктни правила, които съм намерила описани само при Щайнер. Не е леко и изисква много, много време. Резултатите могат да се получат и след години, но не трябва да се отказва.
Започнете с опити да се обсъжда вече прочетена духовна литература. Ако не проработи ще търсите нещо друго. И аз ще помисля за още някакъв вариант.

# 69
Да, правим го. Но много рядко, защото нямаме време..
Аз му чета и после коментираме, както и той си доразвива и тн.
Сам не може да чете, защото не вижда.

# 70
Идеално. Нека опита да обсъди прочетеното, да зададе въпроси и т.н.
Много е важно какви ще са отговорите. Пробвайте, нищо не губи.
За насочването на енергията ще му е необходимо много добро познаване на човешкото тяло от енергийна гл.т.
И всичко това предполага много, много четене на духовна литература. И много бавни резултати, за съжаление, всичко изисква технологично време. Важното е да не се отказвате.

# 71
Повечето неща, които му чета, той казва, че ги знае..довършва започнатото, което чета.
За енергията не знам какво да предприемем.. при рейки мастери съм го пращала, връща и се казва, че е по-силен. Всичко за рейки, което му чета - също го знае.

# 72
Angel_wing, знае ли съпругът ти английски или немски?
Питам, защото има CD, от което компютъра зарежда в среда за незрящи. Човекът може сам да си сърфира в интернета и компютъра му говори т.е. чете каквото има на страницата и го пита какво да е следващото действие. Доколкото знам поддържа и брайлова клавиатура. Двам линк:
https://www.knopper.net/knoppix-adriane/index-en.html

Може да си го свалите и тогава и той ще може да си чете самостоятелно.

Може ли да опишеш какво значи стена когато пита за себе си. И още как знае отговорите, как му се дава разкритието. Дали като образ, като глас,  дали все едно идва като от неговото аз и т.н. Питам, защото има много начини за даване на инфо.

# 73
Казва, че му идват като негови мисли все едно и направо ги изговаря..
И ме понякога вижда като дебел сноп светлина към него да идва информацията. Спрямо хората - е като скенер, веднага казва кой къде го боли или има проблем.
За себе си - объркан е..не знае кого точно да пита..изрежда ми имена на ангели, архангели и светци, като питал с кого говори и е тук.
Като че ли го е страх да пита за себе си или да вземе решение към кого да се обърне и да пита..(

Не говори английски и немски, руски малко само..

# 74
Ясно! Всичко е ОК. Нямате място за притеснение.
В такъв случай направо да се обърне към архангел Михаил. Всичко може да бъде обсъдено и да му бъде даден правилния отговор.
Друго, което бих препоръчала да започнете да четете Щайнер. Има много какво да се научи за човешкото устройство на много фино ниво. Много  и подробно обяснено за целите и кармата на всеки човек и човечеството като цяло. Бъдещето на земята, слънчевата с-ма, произхода на човек и т.н. Всичко това само ще му е от полза в общуването, по лесно ще му бъде да разбере какво точно му казват от по-висшитв йерархии.

Сега виждам, че не говори езици.
Ще помисля за някакво решение.

# 75
Благодаря! Ще потърся инфо за Щайнер..
И ще се радвам ако се сетите за още нещо! 💕🙏

# 76
Опитвам се да намеря линкове на български към лекциите на Щайнер. Сваляла съм преди повече от петнайсетина години и сега не ги намирам. Ще потърся и ако намеря нещо подходящо ще сложа линк.

Редактирам, за да сложа линк:
https://petardanov.com/topic/12839-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%8 … 0%BD%D0%B5%D1%80/

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 03:52 от ralica101

# 77
  • София
Здравейте .Искам някой да ми помогне и да ми отговори на въпроса ще имам ли интимна връзка с желаният от мене мъж казва се Любомир?

# 78
Любомир май не е свободен?..

# 79
  • София
Любомир май не е свободен?..
Той от един месец е в начало на една връзка ,но според мен няма нищо сериозно там ,но може би най-вероятно само аз така си мисля...значи според вас между нас нищо няма да се случи.

# 80
Да, за съжаление не гледа изобщо към Вас.. Сърцето и мислите му са другаде..

# 81
  • Sofia
Моля да слагате картите, които сте изтеглили

# 82
Моля да слагате картите, които сте изтеглили
Ако е към мен това..не теглим карти.

# 83
Може ли два въпроса и от мен
Ще взема ли изпита тази неделя?
Ще започна ли до 6 месеца връзка,която да ме удовлетворява?
Angel wing ,ще се радвам да чуя твоето мнение
Благодаря!

# 84
Да, ще вземете изпита.
Да, ще имате връзка, дори по-скоро.

# 85
Здравейте! Бих искала да попитам ще бъдем ли заедно с моя приятел занапред,имаме ли бъдеще заедно? Благодаря

# 86
Здравейте,дали има някой който може да ми отговори? Да ли Николай ще си върне скоро комуникацията със мен Стела и мислили често за мен. Благодаря на отзовалите се

# 87
Да, ще вземете изпита.
Оох, дано да е така за изпита. Относно връзките, много трудно започвам нова връзка, голямо мислене пада и затова ще е чудо, ако стане скоро. Благодаря Ви от сърце!!!

# 88
Angel wing ,ще се радвам да чуя твоето мнение.
Ще имам ли връзка в близките месеци и по-скоро с човека когото желая и  когото обичам?
Благодаря.

# 89
  • Sofia
Здравейте, бих искала да попитам дали ще подновим връзката си с последния ми партньор? Благодаря!

# 90
хаха, тя сега стана интересна
ейнджъл, на какво гледаш?

аз да питам: влюбен ли е в мен?

# 91
  • Варна
Здравейте, въпрос и от мен. Ще оздравея ли до 6 месеца и ще започнат ли да се подреждат нещата при мен в личен план?

# 92
Здравейте,  каква може да бъде причината за безсъние в моя случай - дали  е определена енергия насочена или е друго ?

# 93
  • Велики Преслав
Махало от какъв вид камък да си купя?

# 94
Здравейте! И аз имам един въпрос.Ще срещна ли подходящ човек в близко бъдеще? В любовен аспект е въпросът. Благодаря Ви!

# 95
Махало от какъв вид камък да си купя?

Инертен материал.

Здравейте, въпрос и от мен. Ще оздравея ли до 6 месеца и ще започнат ли да се подреждат нещата при мен в личен план?

Да, ще оздравеете и всичко ще се подреди. Но не поставяйте граници със сроковете.

# 96
  • Велики Преслав
Какво е инертен материал?

# 97
Кое от миналото ми, пречи на настоящето ми..? Коя е причината да се връщам там..И как да го променя,какво да направя...??

# 98
Ще имам ли дете в близките 2 години?

# 99
Кое от миналото ми, пречи на настоящето ми..? Коя е причината да се връщам там..И как да го променя,какво да направя...??

Променете мисленето си. Вероятно и прическата си не сте сменяли скоро?

Ще имам ли дете в близките 2 години?

2 или 3 деца ще имате. Но не си слагайте срокове за това.

# 100
Ще запазя ли сегашната си работа?

# 101
Ще имам ли най-накрая връзка,която желая? Благодаря

# 102
Ще запазя ли сегашната си работа?
Ще има преструктуриране или смяна на длъжността. Ще имате сигурност.

# 103
  • София
Несъзнателно обидих жестоко важен за мен човек. Ще ми прости ли и ще повлияе ли това на бъдещите ни взаимоотношения? И изобщо как ме вижда този човек?

# 104
Как ще се развият онтошенията ни с К (мъж) и аз С( жена) и ще заживеем ли заедно ?Благодаря

# 105
Ще остави ли жената, с която е в момента, и дали ще имаме общо бъдеще после с него?

# 106
  • Пловдив
Моля ви отговорете ми скоро в рамките на месец дали ще намеря подходяща работа?
От април м.не мога да намеря и се побърквам вече 😢
Благодаря за отговора предварително и бъдете здрави!!!

# 107
Ще започна ли скоро добре платена работа?

# 108
Да, ще вземете изпита.
Оох, дано да е така за изпита. Относно връзките, много трудно започвам нова връзка, голямо мислене пада и затова ще е чудо, ако стане скоро. Благодаря Ви от сърце!!!
Angel wing, давам обратна връзка по въпроса за изпита.Взех го,макар че изобщо не вявах,че ще се случи.
Дано да си права и по втория въпрос.Благодаря ти още веднъж и ти пожелавам здраве и много положителни емоции:gift_heart:

# 109
Темата отново се раздвижи и използвам възможността да задам отново въпроса си.
Ще започна ли връзка с подходящ за мен човек през тази година?

# 110
Момичета, явно масово не сте прочели по-напред..
Не гледам и не тегля карти, аз нищо не правя..ММ има дарба и го питам него.
Но по цял ден сме отделно на работа, а вечер е уморен и не иска да превключва и да отговаря на въпроси.
Ще се включвам периодично, но далеч не на всички..

jb66,
Ще намерите скоро работа.
Моля, пишете като стане.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 20:27 от Angel_wing

# 111
Здравейте.Моля ви кажете ми внукът ми ще се оправи ли?Благодаря ви.

# 112
  • София
Angel_wing, ще завърша ли най - накрая висшето си образование или апартамента, в който живея ще бъде ли изцяло мой, т.е ще успея ли да изплатя дял съпругът на майка ми? Благодаря предварително, дори и да не получа отговор..

# 113
  • Пловдив
Момичета, явно масово не сте прочели по-напред..
Не гледам и не тегля карти, аз нищо не правя..ММ има дарба и го питам него.
Но по цял ден сме отделно на работа, а вечер е уморен и не иска да превключва и да отговаря на въпроси.
Ще се включвам периодично, но далеч не на всички..

jb66,
Ще намерите скоро работа.
Моля, пишете като стане.
Разбира се !!!
Само да да стане !!!
От сърце благодаря !

# 114
Здравейте.Моля ви кажете ми внукът ми ще се оправи ли?Благодаря ви.

Да

Герито, и при Вас всичко ще се нареди

# 115
Здравейте! И аз имам един въпрос.Ще срещна ли подходящ човек в близко бъдеще? В любовен аспект е въпросът. Благодаря Ви!
Аз бих помолила при възможност да погледнете и моя въпрос.

# 116

Да, ще срещнете.
Но първо трябва много сериозно да си изясните критериите си за “подходящ” и да ги “заковете”, напишете някъде и помолите да го срещнете.
Около вас има желаещи иначе.

# 117

Да, ще срещнете.
Но първо трябва много сериозно да си изясните критериите си за “подходящ” и да ги “заковете”, напишете някъде и помолите да го срещнете.
Да, брагодаря Ви, наистина има.А критериите ми са да усетя човека с душата си.Успех Ви желая в начинанието!

# 118

Да, ще срещнете.

Моля Ви отговорете ми как ще се развият отношенията ни с К? Аз съм С,сега не сме заедно дали ще се сдобрим ?

# 119
Здравейте, да попитам и аз. Ще си намеря ли скоро стабилна работа и партньор?

# 120
Аз съм личност която смята бащата за нещо неизменимо в растежа на едно дете.Все повече хора обаче ми казват,че бащата на детето ми ще му е само в пречка а не в помощ и упора.А аз самата не мога да взема решение макара да виждам,че нещата не вървят на добре.Разделени сме от 10 месеца в смисъл не живеем заедно,но сякаш не сме приключили.Въпроса ми е:Какво ще се случи за напред в какви отношения ще продължим заедно или окончателно ще се разделим?И най вече дали ще е добре детето да расте покрай него?
Благодаря много за отделеното внимание а и дори да не отговорите също разбирам ви колко ви е напрегнато....

# 121
Аз съм личност която смята бащата за нещо неизменимо в растежа на едно дете.Все повече хора обаче ми казват,че бащата на детето ми ще му е само в пречка а не в помощ и упора.А аз самата не мога да взема решение макара да виждам,че нещата не вървят на добре.Разделени сме от 10 месеца в смисъл не живеем заедно,но сякаш не сме приключили.Въпроса ми е:Какво ще се случи за напред в какви отношения ще продължим заедно или окончателно ще се разделим?И най вече дали ще е добре детето да расте покрай него?
Благодаря много за отделеното внимание а и дори да не отговорите също разбирам ви колко ви е напрегнато....
Ще се разделите окончателно, и детето ще е добре.

# 122
Благодаря предварително

Има ли насочена негативна енергия конкретно за скандали между мен и майка и кога най-рано ще мога да се преместя от  къщата(града също ) и да си намеря добра работа ?

# 123
Ще се разделите окончателно, и детето ще е добре.
Благодаря за отговора това е най доброто което може да стане.Обаче майка му ми казва,че той харесал къща която да купи и да живеем заедно!

# 124
Отговарям ти аз..)
Най-доброто го знаеш ти, защо оставяш други да ти го налагат?

# 125
  • София за сега
Да помоля, някой да изтегли за мен. Въпросът ми е: Защо ме изостави партньора ми?

# 126
Ще намеря ли най после работа.Благодаря

# 127
Да приключа ли отношенията с бившия ми партньор-имаме детенце или да опитаме отново?(Трудно ми е да взема окончателно решение).
Благодаря и хубав ден!

# 128
Аз ли съм най-голям карък в тази тема? Никой ли не иска да отговори на моя въпрос?

# 129
Аз ли съм най-голям карък в тази тема? Никой ли не иска да отговори на моя въпрос?

Не до не искане..но наистина е по-добре някой да изтегли карта..Иначе само аз отговарям, а темата не е моя.

ММ иска да се ограничи до отговаряне на съществено важни въпроси, като здраве, личностна транформация и тн.

Моля, да се съобразите с това, когато пишете лс. или го питате тук.

# 130
  • Велики Преслав
Не знам как да слагам отговор на точно определен коментар. Нов съм тука. Така на въпроса дали ще се разведе мъжът и бъде с теб излязоха следните карти.
Кръст, змия, облак, писмо, риби, дъното на колодата е щъркел.
По тези карти този човек няма да се разведе на този етап. По тези карти човека има някакви страдания по кръста и разправии с жени по змията. По облак и писмо този човек има също и други тайни от теб и жена си. Щъркела казва, че този човек ще сменя адрес скоро време. Ще ходи далеко на друго място да живее или работи щото има и риби. Но понякога щъркела означава и бременност. Ако не ходи да живее и работи другаде, значи някоя от жените му ще ражда, но коя ще е не мога да кажа. Абе не му е лесно на този мъж. В труден период се намира, че и лош период е за него в момента. Няма се разведе, но по тези карти ако имате нещо общо двамата ще е кратко и не това което очакваш, сякаш по скоро ще останеш разочарована отколкото щастлива. Е може би ще имате приятни моменти с него, ама малко и кратки.
Ох уморих се да пиша и мастилото и то свършва в тела......

# 131
Много благодаря! Наистина ми е важно, защото от тези събития зависят и моите дни занапред!
Благодаря още веднъж!

# 132
  • Страната на приказките
Искам да попитам и аз - през тази година ще работя ли работа, която да ме удовлетворява?

# 133
Здравейте! Предстои ми дипломиране - фаза бакалавър. Въпросът ми е какво да правя от тук натам? Раздвоена съм между това, което работя сега и това, което ме е привличало винаги. От малка, мечтата и на мен, и на родителите ми, е била да уча право (което в крайна сметка не записах) и сега ми се отдаде такава възможност, а работя и в тази сфера. От друга страна искам да запиша педагогика. Знам, че въпросът ми е не е жизненоважен, но наистина ако е удобно, искрено се надявам някой да може да ми съдейства. Благодаря ви предварително!

# 134
Правото е Вашият път. Успех!

# 135
Здравейте,

Един бърз въпрос, дали бихме могли да се съберем с Е. и дали можем да разрешим несъответствията между нас?

# 136
Здравейте, да попитам и аз. Ще си намеря ли скоро стабилна работа и партньор?

Бих помолила за някоя карта, ако може.

# 137
Здравейте!Бих помолила,ако имате време,да погледнете и върху моят въпрос.Страхувам се и не зная какви са намеренията на мъж,с който излизам от скоро.
Въпрос:Какво да очаквам от Антон?Какво ще е бъдещето ми с него?
Благодаря предварително!

# 138
Здравейте!Бих помолила,ако имате време,да погледнете и върху моят въпрос.Страхувам се и не зная какви са намеренията на мъж,с който излизам от скоро.
Благодаря предварително!
Пиши ми на лично. В подобна ситуация съм..

# 139
  • Там където
Здравейте, имам затруднения в работата си,свързана с конфликт с колеги и претоварване. Не искам да напускам и искам да попитам в рамките на 6 месеца ще има ли подобрение на работната атмосфера.

# 140
Здравейте, имам затруднения в работата си,свързана с конфликт с колеги и претоварване. Не искам да напускам и искам да попитам в рамките на 6 месеца ще има ли подобрение на работната атмосфера.

Да, ще има подобрение.

# 141
Здравейте. Имам някакъв проблем в основата на тила на главата. Сърби ме и понякога като че ли пари. В началото беше само като пъпчица,а сега се разпространи и по цялата дължина на тила. мисля си че е псориазис. Ще се оправя ли? Благодаря.

# 142
Не го наричайте “проблем”.
Изпращайте на мястото всяка сутрин любов (че мястото е здраво и благодарете, че сте здрава) и ще се оправите.

# 143
Здравейте! Предстой ми дипломиране и не знам накъде да поема..ще започна ли работа в сферата на клиничните проучвания или да търся друго поприще ?

# 144
Здравейте! Предстой ми дипломиране и не знам накъде да поема..ще започна ли работа в сферата на клиничните проучвания или да търся друго поприще ?
Потърсете друго поприще, клиничните проучвания ще са временни за Вас.

# 145
Благодаря предварително!
Пиша ти тук, защото имаш забрана и не мога да ти върна отговор на лично. Ще те помоля да премахнеш забраната, за да успеем в комуникирането

# 146
  • Страната на приказките
Искам да попитам и аз - през тази година ще работя ли работа, която да ме удовлетворява?
Моля, ако някой има възможност, да погледне! Благодаря!

# 147
Не го наричайте “проблем”.
Изпращайте на мястото всяка сутрин любов (че мястото е здраво и благодарете, че сте здрава) и ще се оправите.
🤣🤣🤣 Не се сдържах, извинете.

Последна редакция: нд, 31 яну 2021, 17:23 от _silence_

# 148