Отговори
# 30
  • Мнения: 11 565
Като се чудех как да се казва синът ни, исках да е сборно името от първите букви на таткото, мен, моите родители и свекърите. Докарах го до Ростислав.Simple Smile Не се одобри.
Та, на свекървата буквално- тя заслужава жената- Теодор. А и има препратка към моето име.Simple Smile Не че другите не заслужават, а и са с традиционни и хубави имена, но така ми дойде.
че и тема бях пускала, хаха

# 31
  • Мнения: 18 547
Тео и всеки втори щеше да ви пита дали сте ги кръстили на героите от Троновете 😉

# 32
  • Мнения: 11 565
Хаха, да.
А как мразя да му викат Тео. Не ми се обръща езика да му кажа така.
Теди си е, или цялото име, на мама глезундера.Simple Smile В краен случай- на фамилия / като съм ядосана/.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 14 350
Това за Кикаха според мен е добра пързалка, но пързалка.

За Луиза Григорова-Макариев (без -а, щото нали така е модерно) бих се учудила, ако беше избрала нормално име за детето.

# 34
  • Мнения: 12 725
Най-изчанченото име, което някога се е обсъждало във форума (може да има и други, но тази тема силно ме беше впечатлила). В случая майката и бащата са били единодушни, ако прочетете и темата до средата може и да научите как в крайна сметка е кръстено детето.
Интересно, че досега не е цитирано в най-абсурдните имена, но може да не живеят в България.
https://www.bg-mamma.com/?topic=330431
Не знам пързалка ли е или не, но по-смешно нещо не бях чела изобщо! Yum Sweat Smile Laughing

# 35
  • Германия
  • Мнения: 3 419
Тео и всеки втори щеше да ви пита дали сте ги кръстили на героите от Троновете 😉

Да, със сигурност! 😅

# 36
  • Мнения: 25 732
Тео и всеки втори щеше да ви пита дали сте ги кръстили на героите от Троновете 😉
Не съм гледала троновете. Бран го свързвам със замъка Бран в Румъния.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 577
Исках да кръстя сина си Захари и бях остракизирана от мъжа ми и цялата фамилия (включително майка ми и сестра ми, Брут и Касий). Единодушно ме обявиха за полудяла от хормони и временно неспособна да вземам решения. А не са били хормони, до днес ми харесва. В крайна сметка избрахме друго име, което също е хубаво, но до още се чудя защо всички се скандализираха така от името Захари. Толкова е хубаво.

# 38
  • Мнения: 18 547
И на мен Захари ми харесва. На галено Хари.

# 39
  • Мнения: 919
За името на детето не бяхме решили до последно със сигурност, т. Е. имахме вариант, но не бяхме казали 100 %, мъжът ми все казваше ще му дойде времето и ще го усетим. Иначе през бременността доста подритваше, та му казвахме на галено Риткунчо... Добре, но спешно секцио в неделя вечер, бебето се ражда, име няма, звъни ми плахо мъжът ми в 4 сутринта и пита как ще се казва, съответно аз леко поизнервена  отвръщам,  то си има име! Той от вълнение разбрал, че искам да го кръсти Риткунчо, обаче се съгласи... . Въздъхна само и каза Е, може да стане футболист.... Толкова се смях, добре, че ме държеше упойката още

# 40
  • Мнения: 25 732
В Латинска Америка, Флора е много често срещано име. Имам приятелка от Мексико- Флора, много красива жена е.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 14 350
И според мен Захари не е лошо име, но доста хора се скандализират от най-обикновени имена (всъщност не бих изключила напълно и себе си), та...
Свеки се потресе от Димо, което ние обсъждахме като вариант, а майка ми също май не го хареса много;  предполагам, че и тук доста хора биха го сметнали за "селско".

# 42
  • Мнения: 18 524
Оставете хората да си кръщават децата както искат Simple Smile

# 43
  • Мнения: 29 254
Нямам нерви да изчета цялата тема за Кикаха. Та, как са го кръстили в крайна сметка?

Иначе аз много харесвам името Марко. Обаче и двамата с таткото се съгласихме, че в България няма как да го кръстим така..... Ще отнесе много подигравки.

Оставете хората да си кръщават децата както искат Simple Smile

Абе, те нека си ги кръщават. Това не значи, че не може да обсъждаме.

# 44
  • Мнения: 1 698
Нямам нерви да изчета цялата тема за Кикаха. Та, как са го кръстили в крайна сметка?

Ален- Кикаха Сим Симеонов. Последният да затвори вратата. Simple Smile

Всеки ден има по един нов родителски напън, та май е време да спра да се впечатлявам.

Общи условия

Активация на акаунт