Искам да кажа ... (175) през октомври 2020

  • 44 192
  • 911
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 39 296
Кукличка! Позира като какичка.

# 616
  • Бургас
  • Мнения: 6 480
Малка сладка фръцла Heart Eyes

Лино, в четвъртък ще излезе заповедта, ще видим какво точно се разбира под открито.

# 617
  • Мнения: 14 297
Добро утро!

Голяма бонбона е Елени... Ще кажеш, че вчера се роди 🤩

Не спах добре,  събудих се към 3, четох книга, пак съм заспала... Но ще изтикам днес, че сме на танци довечера 😊

Спорен ден,  банда!

# 618
  • Мнения: 39 296
Добро утро. Разготвих се рано, че днес ще се къносвам. Надявам се.

# 619
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 021
Добро утро!

Спагети мисля да направя днес.
Малкия е болен, притеснено ми е.
Хубав ден от мен, мацки!

# 620
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 681
Ети, гуш! Бързо да минава на малчо!

# 621
  • Бургас
  • Мнения: 6 480
Ети, да оздравява бързо малчо!

Гофрети правя, за обяд има пилешка супа, вечерята ще е `обирки и мезенца.

# 622
  • Мнения: 2 622
Сезонът свърши, докато се наканя да напълня чушки. Днес най-накрая успях.

Болните да оздравяват!

Слънцето се мъчи да се покаже. По обяд може и да успее.

# 623
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Ети, да се оправя бързо малкият!

# 624
  • Мнения: 14 297
Ети, да му мине като на кученце!

Голяма драма имаме в офиса с температурите.  Сутрин е студено и пускаме климатика да топли. В момента пече и сме го пуснали да охлажда.  Всичко е стъкло и няма прозорец, който да се отваря като хората, а аз се чудя как дс се обличам, че хем да не ми е студено,  хем да мога да се събличам. И после бъди здрав, как да стане...

# 625
  • Мнения: 39 296
Ети, да се оправя момчето ви.
Аз наготвих зеле със свинско (още преди няколко дни трябваше) за обяд, а за вечеря ще са пици.

# 626
  • Мнения: 5 362
Али, обличай се като лук. И постепенно сваляй пластовете от теб.
Мари, вчера и ние бяхма на същото. Много обичам!
Синко е болен вече втора седмица и се наложи аз си взема болничен, че татко вдигна ръце от него. Лошото е, че и аз съм на път да се разболея.

Та, да оздравяват всички болни!

# 627
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Да оздравяват дечицата!

Ети, да му мине като на кученце!

Голяма драма имаме в офиса с температурите.  Сутрин е студено и пускаме климатика да топли. В момента пече и сме го пуснали да охлажда.  Всичко е стъкло и няма прозорец, който да се отваря като хората, а аз се чудя как дс се обличам, че хем да не ми е студено,  хем да мога да се събличам. И после бъди здрав, как да стане...
В старата ми работа колежката се носеше с ризка, върху нея тънка жилетка и сако + яке за навън. Отделно си имаше и резервно сако/жилетка в гардероба.
Аз пък при студ ползвах един по-голям шал и се намятах с него. Пак в офиса си стоеше.
Добре е да си имаш гардероб в офиса Joy

# 628
  • Мнения: 39 296

Добре е да си имаш гардероб в офиса Joy
Или в колата, като Съни.

# 629
  • Мнения: 14 297
Да оздравяват дечицата!

Ети, да му мине като на кученце!

Голяма драма имаме в офиса с температурите.  Сутрин е студено и пускаме климатика да топли. В момента пече и сме го пуснали да охлажда.  Всичко е стъкло и няма прозорец, който да се отваря като хората, а аз се чудя как дс се обличам, че хем да не ми е студено,  хем да мога да се събличам. И после бъди здрав, как да стане...
В старата ми работа колежката се носеше с ризка, върху нея тънка жилетка и сако + яке за навън. Отделно си имаше и резервно сако/жилетка в гардероба.
Аз пък при студ ползвах един по-голям шал и се намятах с него. Пак в офиса си стоеше.
Добре е да си имаш гардероб в офиса Joy

Ами аз днес така бях. Много тънка ризка, отгоре сако, отгоре палтенце и имам шал в офиса. Надолу дънки и  боти. Еми сутрина ми беше добре, по обяд щях да пукна от жега,  нали ви казвам, пускахме  климатика да охлажда. 

Скумрия пека аз, котката е във възторг 😂

Общи условия

Активация на акаунт