УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 22

  • 26 043
  • 288
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 57
Здравейте. Понеже не работи калкулаторът за раждане, бих искала да попитам, ако някое момиче знае - каква е цената за нормално раждане в момента, с избор на лекар и цената на епидурална упойка. Благодаря.

Мисля,че е 1050лв с избор на екип,упойката е 200 лв и сега взимат и 50 лв за прегледа преди раждането,общо 1300 лв.Това е по последни данни,ако има някакви промени ще се радвам и аз да науча,че ми предстои и на мен раждане в Девата.

# 121
  • Мнения: 549
Уха. За 2 години са скочили почти тройно.

# 122
  • Мнения: 175
Уха. За 2 години са скочили почти тройно.
Защо да са скочили тройно? Няма точно 2 години, но ноември 2019 раждах там и преди месец и половина отново и нямаше никаква разлика в цената.

# 123
  • Мнения: 549
Уха. За 2 години са скочили почти тройно.
Защо да са скочили тройно? Няма точно 2 години, но ноември 2019 раждах там и преди месец и половина отново и нямаше никаква разлика в цената.

2019 раждах там и платих 500 за избор на екип и 300 за изследвания на детето. А сега жените говорят за 1200 лв.

# 124
  • Мнения: 532
Раждането е 500лв+500лв за избор на екип+80лв за обработка на документи+80лв за Ковид тест, за да те приемат .Всичко става 1160лв
Вече отделно се плаща , като искаш изследвания за теб или детето, допълнителни екстри и т.н .

Уха. За 2 години са скочили почти тройно.
Защо да са скочили тройно? Няма точно 2 години, но ноември 2019 раждах там и преди месец и половина отново и нямаше никаква разлика в цената.

2019 раждах там и платих 500 за избор на екип и 300 за изследвания на детето. А сега жените говорят за 1200 лв.

# 125
  • Мнения: 1 831
Ако имаш сертификат за преболедуван Ковид пак ли правят тест?

# 126
  • Мнения: 49
500 лв е само избор на гинеколог, избор на екип е 900 лв. Калкулаторът им вече работи, погледнете актуалната информация там.

http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/

Тест за ковид е задължителен, иначе не те приемат в родилното.

# 127
  • Мнения: 2 833
500 лв е само избор на гинеколог, избор на екип е 900 лв. Калкулаторът им вече работи, погледнете актуалната информация там.

http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/

Тест за ковид е задължителен, иначе не те приемат в родилното.

А ако примерно е положителен, няма да приемат родилка ли?

# 128
  • Мнения: 49
500 лв е само избор на гинеколог, избор на екип е 900 лв. Калкулаторът им вече работи, погледнете актуалната информация там.

http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/

Тест за ковид е задължителен, иначе не те приемат в родилното.

А ако примерно е положителен, няма да приемат родилка ли?

Не знам, казвам какво ми казаха на мен от пациентски грижи. Обърнете се към тях.

# 129
  • Мнения: 106
500 лв е само избор на гинеколог, избор на екип е 900 лв. Калкулаторът им вече работи, погледнете актуалната информация там.

http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/

Тест за ковид е задължителен, иначе не те приемат в родилното.

А ако примерно е положителен, няма да приемат родилка ли?

Приемат, но я изолират.

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 211
Здравейте. С нов въпрос съм за израждащите АГта в болницата. Дали някой от тях оперира по метода на Щарк, запознати ли сте?

# 131
  • Мнения: 111
Здравейте. С нов въпрос съм за израждащите АГта в болницата. Дали някой от тях оперира по метода на Щарк, запознати ли сте?
  Доц. Ирмов ме оперира по този метод

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 449
Да, и аз знам че доц. Ирмов оперира по Щарк. Две приятелки бяха при него по този метод и казаха, че много бързо са се раздвижили и възстановили.

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 211
А как е положението с Ковид там? Имате ли информация? Има ли болни медицински лица,  дезинфекцията?

# 134
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета! Бременна съм в 39 гс + 4 дни. Реших, че ще раждам в Дева Мария, Ветрен! (Не съм от Бургас) С избор на екип съм! Дотук добре, но преди няколко часа научих, че моят АГ е пострадал, в тежко състояние е! Дано се оправи! Не ми е никак спокойно, понеже раждането може да започне всеки момент, а не знам какво да правя! Кой лекар бихте ми препоръчали от този болница, и вие как бихте постъпили?

Общи условия

Активация на акаунт