Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тромбофилия и бременност

• 437
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мами, извинявам се ако има такава тема но имам проблем който супер много ме притеснява и не знам какво да правя. Бременна съм в 12 г.с вчера бях на БХС, но за съжаление ми казаха че е още малко и не може да се направи върви с около 10дни назад, пратиха ме на изследване в Майчин дом за тромбофилия сутринта го направих но ми казаха че резултата излиза след 10 дни, ходих преди малко при АГ и ми каза че докато не се види че бременноста ми е нормална няма да правим нищо. И супер много съм притеснена!
Пс. Вчера като ме гледа на видеозон каза че вече има костен мозък и че расте.

# 1
Не разбирам защо си притеснена. За сега нали не са открили нищо тревожно за теб или за бебето? Всъщност и тромбофилия не ти е открита за сега, ако правилно съм разбрала?

# 2
Момичета моля препоръчайте ми добър хематолог, който да разбира от тромбофилия. Бременна съм в 6гс и вече за втори път ми се появява кървене, при което АГ ми спира клексана за 3-4 дни и кървенето спира, но почна ли го и кървенето започва до няколко дни и се притеснявам да не се отрази неблагоприятно и на бебето това спиране и почване на клексана през няколко дни?Иначе всичко с бебето е наред за сега. Имам обаче спонтанен аборт преди 3г без терапия и после се изследвах и разбрах, че имам тромбофилия.

Общи условия

Активация на акаунт