Име за момиченце🌷

  • 2 978
  • 26
  •   1
Отговори

Анкета

Кое име, ви харесва най - много?

Опции:

  • Мнения: 5
Благодаря, предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 720
Едва ли моето мнение много ще помогне, защото всичките ми харесват. На Наталия/Натали не харесвам само умалителното Нати, а вероятно всички ще я наричат така. Което и да изберете, все ще е хубаво! Успех! 🍀

# 2
  • София
  • Мнения: 3 001
Наталия от четирите най-много ми харесва. Елеонора също е хубаво. Натали ми седи недовършено.

# 3
  • Мнения: 5 300
Магдалена, на галено също много ми харесва Маги.

# 4
  • Мнения: 3 078
Елеонора

# 5
  • Мнения: 3 029
Магдалена и Елеонора

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 974
За Натали гласувах, но зависи дали в България ще живее или не. Наталия звучи много руско. Елинор е интересно също.

# 7
  • Мнения: 2 753
Елеонора и Магдалена ми харесват най-много. Наталия също ми допада.

# 8
  • Германия
  • Мнения: 3 400
Натали ми харесва като че ли най-много, с ударение на И-то, но и другите имена са хубави

# 9
  • Мнения: 5
На мен Натали ми е фаворит.. Но "галеното" Нати, леко ме озъдачава... Иска ми се името да е модерно, но не и прекалено странно. Не очаквах, че ще е толкова трудно да се избере име, при толкова много избор....

# 10
# 11
  • Мнения: 18 503
Наталия харесвам най-много. И останалите са хубави имена. Само без Крисия. За Магдалена ако беше МагдалИна щях да гласувам за него. Много ми харесва.

# 12
  • Мнения: 76
Ако имам дъщеря ще я кръстя Елинор. Няма как да не се откроява и да не й запомнят красивото име.

# 13
  • Мнения: 3 029
И на мен Елинор ми харесва много, но за българче..не знам дали е удачен вариант.

# 14
  • Мнения: 3 025
Определено съм за Магдалена.

Общи условия

Активация на акаунт