Знаете ли кого видях - тема 38

  • 112 022
  • 743
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 24 276
Аз пък Силвия Лулчева видях вчера. Разхождаше кучето, а съм свикнала мъжът и да я върши тая работа Smile

# 316
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Малкия Бахаров и Л.Дилов-син видях на улицата, на почти едно и също място. Шаренки.

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 19:01 от Mimi Rose

# 317
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 432
Мая Бежанска в квартален магазин без маска. Беше си сложила шала около лицето. Разговаряше доста интусиазирано по телефона.

# 318
  • София
  • Мнения: 12 366
Кулагин в магазин "345". Нямаше маска, но за сметка на това имаше сериозно количество грим по лицето си.

# 319
  • Мнения: 263
Кулагин в магазин "345". Нямаше маска, но за сметка на това имаше сериозно количество грим по лицето си.
Той нали каза, че бил в Дубай? Това си е компромат Grinning

# 320
  • София
  • Мнения: 12 366
А, Дубай. Не мисля, че съм се объркала.

# 321
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Може да се е върнал?

Фънки в черното си смартче.

# 322
  • Мнения: 24 276
Бойко Кръстанов на колело видях миналата седмица

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 16 033
Кулагин в магазин "345". Нямаше маска, но за сметка на това имаше сериозно количество грим по лицето си.
Е,то това му е маската явно!
Simple Smile

# 324
  • Мнения: 7 659
Ирен Кривошиева с последния й мъж. И двамата не изглеждаха инкак добре- съсухрени едни такива, прегърбени, едвам я познах.

Фънки в черното си смартче.

Фънки наистина ли шофира Смарт? Как се побира в него?

# 325
  • Мнения: 17 616
той е дребен. тва че е еднакъв на височина и настрани не е проблем за смартче. точно си му е

# 326
  • Мнения: 7 659
Аз се чудя как се побира на едната седалка, честно казано. Именно, защото е широк, колкото и висок.

# 327
  • София
  • Мнения: 8 103
Преди беше с огромен джип. Явно рязко е смалил размера Simple Smile

# 328
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 266
Май беше с пикап Фънки преди смарта, виждала съм го, но не разбирам от коли, та може да е било и джип. Нещо американско сякаш беше - отдолу висяха едни топки. Предполагам, че заради паркирането е минал на смарт.

# 329
  • Мнения: 1 355
Еййй, как ме сетихте, че през 2018 видях Кулагин в една дискотека в Студентски град 😃 Може би "Илюжън". И отидох да поискам да се снимам с него, но се оказа, че батерията ми е паднала и аз поисках да го прегърна 🤣 После той ме целуна по устните, бях шокирана 🤣 После се върнах с телефона на приятелката ми и си направихме тази снимка:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт