По-млад партньор?

  • 4 473
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 780
То не е въпроса в предишните връзки и че имал от тях деца, жена. Че бил по-млад. Проблемът е в него. Явно е некъв никъв. Мекичко. Хем с теб, ама хем не е затворил страницата и продължил, а цикли, че и друга връзка. Тоя е някакъв комплексарин нестабилен. Жени да има, та да си помпа егото. Пращай го в списъка с "уроци".

# 16
  • Мнения: 2 838
Не си заслужава цялата гимнастика.
Той не искал да е верен, има си и ремарке (деца и бивша), за какво ти е изобщо да се занимаваш?
Разликата е голяма, но проблемът вярвам е в неговия характер.
Аз съм във връзка по-млад мъж, но разликага ни е само 3 години.
Била съм и в нещо, нека го наречем афера с по-възрастен от мен мъж с 10 години и не бяхме на един акъл. Не си паснахме, заради разликата в годините.

# 17
  • Мнения: X
Връзката ви няма бъдеще, което не е важно. Връзката ви няма настояще - лоши битови условия, бивша, деца от предишни връзки, заминаване в чужбина.
Жено, това е най-мъдрото нещо, което съм чела/чула/видяла от години насам bouquet

Авторке, шута на този. Бившата с децата му имат основание да са в дома на баба му, ама трета баджаначка ми идва твърде в повече.

# 18
  • Мнения: 1 698
Интересно ми как бившата възприема вашите взаимоотношения и третата жена, която е просто за секс? Циганска работа, жалко за децата на този човек.

# 19
  • Мнения: 17 407
То не е въпроса в предишните връзки и че имал от тях деца, жена. Че бил по-млад. Проблемът е в него. Явно е некъв никъв. Мекичко. Хем с теб, ама хем не е затворил страницата и продължил, а цикли, че и друга връзка. Тоя е някакъв комплексарин нестабилен. Жени да има, та да си помпа егото. Пращай го в списъка с "уроци".

В него?
Чувствала се по-добре с по-млад мъж, казва. Обаче нещо не успява да си направи добре сметките, независимо от това той некъв ли е или никъв.

# 20
  • Мнения: 12 684
Щом поставяш така въпроса, че и не си против изневери... ми съберете се, а той да обещае кратки изневери и толкос.
Много ясно, че ще подслони децата си.
А ти си решавай дали такива латиносериали са ти по вкуса. Защо не всъщност, щом не търсиш сериозна връзка.

# 21
  • Мнения: 4 385
Бре, че толерантна жена. Няма против той да е@е, стига да са различни, а не една и съща. И 10 години разлика са й ок. (Аз 3 не изтърпях, че се чувствах като учителка Rolling Eyes )

П.П. Ще следя с интерес!  Popcorn
Дано не я заключат скоро хубавата тема.

# 22
  • Paris, France
  • Мнения: 13 926
Бре, че толерантна жена. Няма против той да е@е, стига да са различни, а не една и съща.

Мисля, че подсъзнателно тя не иска обвързване и усложнения и не желае непрекъсната заедност с партньор. Вероятно държи на стегната външност, младост. Писа, че повечето и връзки са с по-млади. Може би възприема хойкането като признак на висок тестостерон, жизненост, мъжественост, но понеже е влюбена иска изключителност на емоционалната връзка. Другото е да се чувства леко гузна, че го оставя сам като ходи в чужбина, че е напуснал майката на децата си за да е с нея и затова да е толерантна.

Аз нямам против мъжът, с когото излизам да хойка. Това е, защото не предлагам изключителност от моя страна и съответно не я изисквам.  Така имам доста свободно време, приятелски живот и удоволствие от връзка в някои дни.

# 23
  • Мнения: 1 000
С теб, жена си, друга.Живее у баба си.Цирк. Живей си живота в чужбина и си свиркай.Не ти трябва този човек.Прекалено много ми идват минусите.Че и объркан и изневеряващ.Май той самия незнае какво иска от живота си.

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 01:42 от Monet

# 24
  • Швейцария
  • Мнения: 1 794
Тя и авторката не знае какво иска от живота, щом се чуди какво да прави с такъв. Не е проблем възрастта му, а той. Един огромен ходещ проблем. Проблем е и ниската самооценка на авторката, която я кара да избира подобни индивиди и да оправдава поведението им.

Последна редакция: чт, 08 окт 2020, 01:36 от JennyBG

# 25
  • Мнения: 18 522
Тоз велик мъж значи върти майката на децата си, авторката и понеже явно не му стигат, и някакви други истории имал. Докато има прости жени да се навиват на тия конфигурации, ще има и такива мъже, това е.

# 26
  • у дома...
  • Мнения: 3 077
Той нещо като селския бик ли се явява?

# 27
  • Мнения: 7 216
Поведението на авторката показва липса на самоуважение и абсолютна незрялост.

# 28
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Не разбирам в този случай какво му е предимството, че е по-млад, след като има деца и бивша жена.

Авторката, ако си пада по млади, по-добре да се беше ориентирала към някой 25-26 годишен, необременен все още от живота.

# 29
  • Мнения: X
То и този като му четеш описанието, прилича ли на натоварен? Grinning

Не знам, момичета, според мен едно от най-страшните неща в тукашните истории не е, че звучат невероятно, а че със сигурност съществуват някъде поне дузина индивиди, които са точно като описаните и половинките им нямат къде да мръднат.

Общи условия

Активация на акаунт