Любители на кучета - 109

  • 22 634
  • 726
  •   1
Отговори
# 315
  • под тепетата
  • Мнения: 9 281
То ми е ясно , че ще е като при децата -почти невъзможно. Но я виж, и Вивата имаше проблеми, пък се оправи! Не унивай ! ( как ми липсват предишните емотикони)

# 316
  • Мнения: 977
Бързо оздравяване на всичкии!! Heart
Зимата идвааа..Лека и топла нощ от нас:

# 317
  • Мнения: 2 621
Оох само оплаквания тази седмица.. И Тайра има една бучка до ребрата от дясно, която според вет е от инжекциите, които и биха заради цистита.. Сега чакаме до края на седмицата, ако не се разнесе евентуално ще и правят биопсия.. Бързо оздравяване на всички ❤️

# 318
  • Мнения: 8 728
Бързо оздравяване на болните!!!
   Нашата Айра се страхува от хора с шапки.
   Голяма забава е,вечер като се съберем на вечеря полудява да скача покрай нас и да ни гуши и целува.Ама се гуши като човек.-изправя се на задните крака и предните лапи обвива около врата на човек.И слага глава на рамото.
    Киара пък,нещо много взе да се озъбва.Онзи ден влиза у дома съсед,къща до къща,който всяка вечер и дава хляб,тя само от него яде хляб,иначе не,и тя скача да го хапе.добре,че ММ беше с него на двора,та я скастри.И на мен се зъби в последно време,а много много рядко ме вижда с Айра вече.
    Оф, и много косми.Уж е с къс косъм,а като погледна пода и дивана,ужасТ.Ама нищо де,живеем си и така.
  Данък и от мен
     
   Е що не ме вземете с вас на терасата,да пием кафе?!
   
     

# 319
  • Мнения: 2 621
Марулета.. Позната история с гушкането..😁 Тук даже е качена върху ММ на стола 😂 (още си мисли, че е 10кг)

# 320
  • Мнения: 8 728
Същата лигличка е и нашата.Тя и физиономията същата.Нямам снимки на компа,а от тел. не знам да качвам,но се качва откъм гърба,слага лапи на главата и ближе,гуши се,дърпа опашката на щерката.И с една моя приятелка прави същото.Тя не се страхува,има мъжко Кане.Айра така я души,че чак се завира под блузата й.като се прибере у тях,казва че техния Макс откача.Явно се усещат един друг.
 А този мъжкият е много влюбчив.Като му заведат мома,после две седмици страда.И като чу кажем Къде е момичето?- само ходи,оглежда се ,гледа жално и скимти.големи образи са тези кучовци.

# 321
  • Мнения: 2 621
Същата лигличка е и нашата.Тя и физиономията същата.Нямам снимки на компа,а от тел. не знам да качвам,но се качва откъм гърба,слага лапи на главата и ближе,гуши се,дърпа опашката на щерката.И с една моя приятелка прави същото.Тя не се страхува,има мъжко Кане.Айра така я души,че чак се завира под блузата й.като се прибере у тях,казва че техния Макс откача.Явно се усещат един друг.
 А този мъжкият е много влюбчив.Като му заведат мома,после две седмици страда.И като чу кажем Къде е момичето?- само ходи,оглежда се ,гледа жално и скимти.големи образи са тези кучовци.
Дааа, определено породата я определят като много страшна,пък те лиготия на лиготиите 😁. Онзи ден в парка видях едно същото като вашето.. Тя на колко е?

# 322
  • Sofia
  • Мнения: 632
JoyJoyKissing HeartJoy
Марулета.. Позната история с гушкането..😁 Тук даже е качена върху ММ на стола 😂 (още си мисли, че е 10кг)

# 323
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Те не се усещат като сто кила. Особено като са млади, си живеят с усещането, че щом си ги гушкал и носил преди, и сега ще можеш.
Някой беше споменал за топчета по тялото. Много често при големите кучета е трудно да си свикнат с габаритите и редовно изправят някой ъгъл или мебел. Казвала съм за доберманката на роднини - вечно ходеше с топчета по тялото от удари в холната маса и по вратите.

# 324
  • Мнения: 8 728
Нашата е на 10 месеца.И вечно се бие по ръбовете на масата в кухнята.Обира ъглите на вратите,камината.не знам какво ще правим ,когато започнем да я палим.
   А овчарката,Киара,спи почти винаги с глава провесена надолу като Вивата,на Сиви.Айра,напротив,дърпа си една от възглавничките на дивана и си ляга.Лятото,когато дремеше на плочките,отива до дивана,смъква си възглавницата и си ляга.
   Сиви,благодаря за темата,аз чак сега да си кажа,и радвам се,че и нашата Киара е на видно място в галерията.

# 325
  • София
  • Мнения: 8 561
Ооо, нали доберманите с това се славят - колко са непохватни и непукисти. На едно клипче за породата точно това помня, че казаха: "ако имаш бебе и доберман вкъщи, значи имаш две бебета" Grinning
И Буба гушка, ама гушкането върви задължително пакет с облизване Simple Smile
Тези ваши черни огромни муцуни, ах...! Не че на другите муцуни бих отказала гушкане Grinning

# 326
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021

Днес Еро се разходи из Панагюрище.

# 327
  • София
  • Мнения: 8 561
Ох, какво изкушение любовно е този Ерос!

# 328
  • Мнения: X
Бързо оздравяване на болните!!!
   Нашата Айра се страхува от хора с шапки.
   Голяма забава е,вечер като се съберем на вечеря полудява да скача покрай нас и да ни гуши и целува.Ама се гуши като човек.-изправя се на задните крака и предните лапи обвива около врата на човек.И слага глава на рамото.
    Киара пък,нещо много взе да се озъбва.Онзи ден влиза у дома съсед,къща до къща,който всяка вечер и дава хляб,тя само от него яде хляб,иначе не,и тя скача да го хапе.добре,че ММ беше с него на двора,та я скастри.И на мен се зъби в последно време,а много много рядко ме вижда с Айра вече.
    Оф, и много косми.Уж е с къс косъм,а като погледна пода и дивана,ужасТ.Ама нищо де,живеем си и така.
  Данък и от мен
     
   Е що не ме вземете с вас на терасата,да пием кафе?!
   
     
Гушкането е позната картинка както и космите.Въпреки ,че са с къса козина имат подкосъм отдолу който се сменя на всеки 20-21дни/не знам колко е вярно така съм чела/ и отделно два пъти годишно се сменя основно козината.
В някои случай е по-добре куче с дълга козина понеже тяхната козина пада основно два пъти в годината,а през другото време е по-чистичко.
Все пак всичко зависи от грижи за кучето и специално за козината-добавки,сресване,шампоан,храна...
И да не е напълно празен поста

-Луцифер точно преди една година на 20.10.2019

# 329
  • Мнения: 977
Почерпете се виртуално Birthday
Днес нашето момче става на 3години Revolving Hearts

Общи условия

Активация на акаунт