Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 35

  • 48 910
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 10 302
Аз имам Lightscapade, чист хайлайтър е, няма как за пудра да се използва.

# 211
  • Мнения: X
Има цветове, които са си баш пудри, но наистина не е нещо, което да харесвам особено. Има по-добри на тези цени, макар и намалени. F&B е много красив, но ако го нося повече от 3-4 дни поред ми излизат пъпки. Ако ти се оставят пари в Мак виж базата (paint pots), моливи, червила или някоя сянка.

# 212
  • Мнения: 1 046
Хайде, и аз да похваля един фон дьо тен.
Повлияна от NiaV Stuck Out Tongue Winking Eye реших да купя на UD Naked, обаче естествено го обърках и взех Stay Naked, вместо препоръчвания от нея.
Но този ми харесва много. Със смесена кожа съм, ще е подходящ и за мазна. Не се набива в линии и издържа цял ден. Не лъщи.
Определям го като по-лека версия на EL DW, също толкова издържлив.

# 213
  • Мнения: X
Хич не си го объркала, NiaV пише глупости- старата версия е naked skin или нещо подобно и е discontinued, има остатъци на места, но хваля точно този, който си купила.
Моят зимен цвят също дойде от поръчките, като за съжаление зимната ми мега суха кожа също е решила да нехае за количествата грижа, които нанасям отгоре. Идва ми сух, но смесен с олио или ШТ Hollywood Filter ми е ОК.
Много хубав, естествен ФДТ.

LieToMe, кажи какъв магазин имаш наблизо да дадем акъл. Ти в България ли си? Мисля, че някои неща на МУФЕ ще ти харесат, особено компактната пудра.

# 214
  • Мнения: 1 447
Нищо нямам. Само Лили и ДМ. Grinning

# 215
  • Мнения: X
L’Oréal Fresh wear ти е играта тогава, но (и хейтът може да започне след 3..2..1...) няма да замениш Тен Идол с дрогериен. Много як ФДТ е, вчера изхвърлих празен цвят 050, а имам 3 цвята от този ФДТ,  2 от нюд версията и съм пробвала стотици други. Не на всяка кожа, разбира се, но ако ти пасва е красота.
Тези дни препрочитах един от любимите си постове в eatlovemakeup на любима съфорумка с коренно различна от моята кожа за любимите и ФДТни. Може да ме поправи, но нейната кожа е безбръчково, свежо нещо до моята стафидясала от сухота кожа и предпочитанията ни до голяма степен се препокриват- нейната кожа е по-мазна от моята (не е трудно), но добрият ФДТ си е добър ФДТ. Скромното ми мнение изключва много добри в категорията си за определен тип кожа, но отново бих оценила хубавото, дори да не е за мен. Например, за мазна кожа горещо препоръчвам да се пробва Hourglass Immaculate foundation. Мега суха гад на моята кожа, имам чувството, че след него трябваше да мина на системи за хидратация, но прави кожата гладка като стъкло, матира изключително добре, не стои като маска и пори няма. Просто няма. Ако не изглеждах като напукваща се статуя с него след час, бих го купила в няколко цвята.

Последна редакция: пт, 27 ное 2020, 23:57 от Анонимен

# 216
  • Мнения: 35
Вчера пробвах новия стик HUDABEAUTY. Нанася се лесно, има добро покритие, богат избор на цветове, придава вътрешно сияние, не подчертава порите, няма аромат, което е + за мен. Много прилича на MUFE HD и по същия начин ми подчертава назолабиалните гънки. За съжаление след около 1 час предизвика в мен желание да се измия, така че не мога да кажа колко е дълготраен. Определено не е моя ФДТ. Съвет от мен - не купувайте, преди да сте пробвали. Другия път ще пробвам Stay Naked, щом толкова го хвалите, но от днес МОЛ-овете в София са затворени, така че ще чака до 21-ви декември.Simple Smile
За любителите на Dauble Were - в Нотино има и мини вариант от 15 мл. за 18.30 лв.

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 13:04 от diditch_123

# 217
  • Мнения: 1 447
True much съм тествала и се обривам. Ще попитам в Лили или ДМ да ми отлеят малко. Надявам се да не ме гледат като откачалка! Grinning Поръмах Teint idole, то няма друг такъв, който с всеки изминат час да стои все по-добре и по-добре.

# 218
  • MJF
  • Мнения: 330
Здравейте,
Къде е най-добрата цена на Estee Lauder DW в момента? Исках да се запася с няколко цвята.

# 219
  • Мнения: 360
Shiseido са на доста добра цена в Дъглъс в момента

# 220
  • Мнения: 2 763
Здравейте,
Къде е най-добрата цена на Estee Lauder DW в момента? Исках да се запася с няколко цвята.
В бутиците им всичко беше с намаление 40% до днес за притежатели на карта. След тях - Нотино може би.
Аз взех новия ФДТ на ЕЛ, но само на ръка пробвах, иначе още не съм носила. Надявам се да не се обривам от него, както ми се случва с DW.

# 221
  • Мнения: 114
Момичета бихте ли ми препоръчали СС или ББ крем, с нормална кожа съм, с омазняваща се Т зона. От няколко години използвам на Шанел, но ми се иска да пробвам и нещо друго. Имам пори на челото, търся изравняване на тена. Разбрах, че Дъглас са пуснали ИТ козметикс, вие пробвали ли сте го? Няма значение дали марката я има в България.

# 222
  • Мнения: 2 255
ИТ не съм използвала, но съм чувала страхотни неща и ми е в списъка. Друг много коментиран и харесван е СС на Лумене, има го в аптеките и Лили. Не е висок клас, но пък е страхотен. Моята кожа е като твоята и само леко сетвам с пудра челото и около носа. Държи цял ден и седи красиво.

# 223
  • София
  • Мнения: 9 457
Аз имам Lightscapade, чист хайлайтър е, няма как за пудра да се използва.
А Mineralize skinfinish дали си пробвала. Мисля да я взема за фиксираща пудра. Някоя от вас, дами има ли отзив?
Не, тя по скоро има предвид пудрите. Simple Smile
https://www.maccosmetics.com/product/13849/30734/products/makeup … infinish-natural#!/shade/Light_Plus

Имала съм Light Plus и ми беше О.К. като цвят.
Пудрата като такава е леко прашлива, но те затова и минерални се водят. За чанта е удобна много. Аз бях по насъбрала доста пудри в един момент и тази я размених в последствие, но си беше хубава пудра!

# 224
  • Мнения: 1 852
Глас и от мен за минералния скинфиниш на МАС. Аз съм цвят NC15 и ползвах light plus от нея. Изключително фино смляна пудра, което позволяваше да я ползвам и за под очите.

Общи условия

Активация на акаунт