Мъж Козирог - 3

  • 26 709
  • 523
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 10 513
Това, че не е щастлив в съжителството ви значи само едно - не желае да живее всеки ден с вас. Вече ти писах, но всяко мнение, което не обслужва копнежа на сърцето ти, го приемаш като нападка и агресия. Човекът е имал две семейства и три деца, писнало му е от битовизми, иска да си живее живота само с жена или сам, да ходят по почивки и да се забавляват, а не да сменя памперси. Това не ти го пиша ей така, казвали са ми го много хора в неговото положение - мъже и жени.
На 53 г. хората обикновено са с големи деца и се отдават на своите хобита и пътувания.

# 181
  • Мнения: 4 275
Абсолютно съм съгласна с горното мнение,но човек сам трябв ада стигне до това.
Последно от мен-не си губи времето с писане по форуми,нито играй с някакво измислено достойнство.Звънкай на човека,покани го на вечеря в къщи/тъкмо ще си види и детето/ и поставяй въпроса направо-как я мисли и какво иска да се случва с вас напред.Вижте може ли да си съберете някъде желанията и това е.Реалността трябва да се гледа в очите.Не вярвам в зодии,че определяли характера,но виждам,че ти вярваш в това,за това ти казвам-по-големи реалисти и земни хора от Козлите,едва ли има.Понякога са дори нетактично откровени,така,че още вечерта ще знаеш какво ви чака.Тук никой нищо не може реално да ти каже и само губиш време.

# 182
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Има Козли в ниските проявления, на които им куца реализма и земното. 100 грандиозни плана и идеи - реализация 0 или 5 за 6. Защото ги мързи да мислят, да действат, твърде много са надскочили капацитета си или са се предоверили на друг човек.

# 183
  • Мнения: 4 275
Аз нямам самочувствието да познавам всички Козли,нито пък вярвам,че от зодията се гради характера.Но пък всички Козли,които знам са точно земни реалисти и са толкова буквални,че няма да те оставят да се чудиш изобщо.И целите си ги преследват фанатично до края.
Казвам само,че  е глупаво да оправдава или търси да разгадае поведение чрез зодия.Имали са комуникация,както писа,за това смятам,че трябва по-скоро да го привика и да си покажат картите на масата.

# 184
  • Мнения: 5
Интересно е как процедирате тук, някое момиче загубило ума си по някой козел си задава въпроса и след това се почва една критика, че все едно в съда се намирам, като ви чета. Така беше и за rare, сега и за Емма85,а да маше и още едно девойче, което й забравих името.
Вече знам, когато искаш да питаш нещо свързано с мъж от която и а е зодия, намираш мъжки представител от същата зодия и му задаваш въпроса, докато жените те настъпват, критикуват, разтягат локуми, дават ти съвет от личния си опит, а мъжете са кратко, точно, ясно и по темата. Което не може да не те радва! Simple Smile
/а да аз съм rare /

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 23:27 от mitikas

# 185
  • Мнения: 3
Здравейте, познавачи на тази изключително трудна зодия Козирози. Имам или имах, не знам вече, много добър приятел мъж Козирог. С него си споделяхме много неща, говорихме всекидневно, но няколко пъти направи някои грешки (излъга ме) и аз реагирах много остро. Обясних му колко лошо е постъпил и той каза просто, че не е вярно и млъкна. След 2 дни той се свърза с мен и пак поддържаме комуникация, но е много обран и студен и кратък. Аз се опитвам да се държа както преди, но той не, а в случая той е виновния. Не знам какво да правя и как трябва да си върна стария начин или вече не е възможно?
Мислех, че като му кажа как ме е накарал да се почувствам, ще каже нещо, ще направи нещо или поне ще се извини, но нищо. Това значи ли, че не държи на приятелството ни, което е от доста години?

# 186
  • Мнения: 9 988
Хората понякога лъжат от срам, или страх, не непременно за да заблудят някого. Не го защитавам, или извинявам. Добре е да помислиш от друг ъгъл, ако ситуацията го позволява. Все пак ние не сме били там, и не можем да гадаем.
От друга страна лъжлив приятел не ти е притрябвал. Няма доверие между вас явно.

# 187
  • Мнения: 3
Той по-принцип е много труден с доверието, но много неща ми споделяше и много пъти ми е казвал, че ми има доверие. Но е факт, че понякога крие някакви странни неща, които дори са незначителни и това оставя едно неприятно усещане. Аз си знам, че е такъв и е странен, но наистина е добър човек и по неговия странен начин е показвал, че държи на мен. Затова сега ме учуди това студено държание, когато той е виновен и му казах много истини.
Изглежда все едно му е все тая, а след толкова години ми е трудно да приема, че е така Simple Smile
Естествено времето ще покаже, но междувременно не знам как да се държа сега - да го оставя на мира, да не му отговарям, да не го търся? Когато той ме потърси как да се държа - както преди или и аз да държа дистанция?

Да уточня, че е типичен представител на зодията с абсолютно всички характерни положителни и отрицателни черти.

# 188
  • Мнения: 9 988
Той по-принцип е много труден с доверието, но много неща ми споделяше и много пъти ми е казвал, че ми има доверие. Но е факт, че понякога крие някакви странни неща, които дори са незначителни и това оставя едно неприятно усещане. Аз си знам, че е такъв и е странен, но наистина е добър човек и по неговия странен начин е показвал, че държи на мен. Затова сега ме учуди това студено държание, когато той е виновен и му казах много истини.
Изглежда все едно му е все тая, а след толкова години ми е трудно да приема, че е така Simple Smile
Естествено времето ще покаже, но междувременно не знам как да се държа сега - да го оставя на мира, да не му отговарям, да не го търся? Когато той ме потърси как да се държа - както преди или и аз да държа дистанция?

Да уточня, че е типичен представител на зодията с абсолютно всички характерни положителни и отрицателни черти.

Хората имат право на лично пространство и не са длъжни да споделят неща, дори когато на теб ти се струват незначителни. Дълбаенето в чужд живот е неприятно, и ако си прекалила, нищо чудно да е излъгал, за да си запази личното пространство.
Какво значи "много истини"? Поднесено по горния начин си вентилирала раздразнението си, че не е отворил живота си за да влезеш вътре и с двата крака.
Много е важно да зачетеш границите на другия, ако не споделя, значи не е готов, и не ровичкай там. Наостри си ушите, чуй, усети човека срещу себе си, няма отвореност на 100%, не е редно дори.
Дръж се нормално. Наистина ли сте приятели? Как така се чудиш как да се държиш? На колко сте години двамата?

На 13 години приятелствата са разграден двор, никакви граници и максимални емоции. Размиват се границите, и девойчетата са като в симбиоза. Случва се и между момиче и момче, но като напреднат годините нещата се усложняват много, поне в техните глави. А всъщност, всичко е простичко, но трябва да си оправите комуникацията.
С тези скандали няма как да го предразположиш към споделяне.

# 189
  • Мнения: 3
Благодаря, Dez, за мнението, напълно съм съгласна с теб за личното пространство.
Най-вероятно съм прекалила.

# 190
  • Мнения: 15
А има ли шанс от френд зона да се премине към любовна зона с Козирог?
Аз изградих тази френд зона с много приказки Sad, при които той винаги замълчаваше, но сега има ли възможност за промяна или трудна работа с Козирог?

Ако някой разбира, съвместими ли сме по планети?
                 Аз/Той:
Слънце: Телец/Козирог
Асц:         Телец/Стрелец
Луна:       Рак/Стрелец
Венера:  12 дом Телец/12 дом Скорпион
Марс:      Скорпион/Водолей
Юпитер:  Козирог/Дева
Сатурн:   Скорпион/Овен
Плутон:   Скорпион/Дева

Последна редакция: ср, 07 юли 2021, 16:34 от lolipop.sf

# 191
  • Мнения: 15 960
Според мен има шанс за преминаване от приятели към нещо повече. Козирогът не обича да се напряга в любовно отношение, да сваля и ухажва, така че една готова приятелка само ще го улесни и ще му спести усилия с неясен резултат.

# 192
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
От няколко седмици имаме нов колега Козирог. Каза ни, че е наясно, че много хора не го харесват. И наистина за толкова кратко време успя да настрои всички срещу себе си Joy Още на 1вия ден тръгна суен и буен да търси сметка на един от отделите ни и то за неща, които не зависят от тях. Спрях го. Не е показно агресивен и груб, но е адски досадно и излишно напъващ, ръчкащ и създаващ напрежение. Натоварва хората с присъствие и с говорене, абсолютно го осъзнава и съвсем целенасочено ни дразни с това. Опитва се да изземва дейности, инициативи, да дава зор за ненужни и не спешни неща. При условие, че той зависи от нас един вид. Като не му мине номера при един от нас, пробва при втория, при третия. Ходи и по другите отдели да им дава задачки, а му е казано че там работа няма, нито позицията му дава права да командва Joy Като тръгнеш да му обясняваш какво да прави в работен план - "Ти що си мислиш, че това не го знам?!"....и като видиш какво е направил геният...оле-мале Joy Прави каквото си иска, а не каквото трябва или му е казано. Тотален рогат инатлък. И както на фасон го докарва голям и активен работяга...така и почва да мрънка, да се оплаква, да клинчи. Направи нещо дребно и го раздухва все едно е адски много работа и време. А много обича нещо, което той може сам да направи - да го изиграе, че не може и да впрегне друг да го свърши. За нула време научи всички клюки и истории Joy Обича да се хвали кои хора познава.

Май девизът му е "Чрез нахалство към прогрес" Joy Което съм срещала и при други Козирози. Иначе е с Марс в Лъв, Венера в Скорпи и Луна в Скорпи или Стрелец.

# 193
  • Мнения: 4 275
Типично!😂

# 194
  • петрич
  • Мнения: 9
Искам да попитам тук,може ли да ми кажете козирог с коя от следните зодии има най-голям шанс за доживотна връзка-козирог,риби,телец,рак,дева или скорпион?
Според моето мнение е жена зодия риби.А според вас?

Общи условия

Активация на акаунт