Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Откраднат живот: Антитела 🎬 тема 103

• 18 392
  • 604
  •   15
Отговори

Анкета

Кой герой искате или предполагате, че ще умре?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 360
Тази пейка е една и я местят около болницата в зависимост от нуждите на съответната сцена Joy

# 361
# 362
Станаха петима хората снимащи с Неда и Алек(първото е от него) Joy

# 363
Много е хубава тая Лили бе, само дето в сериала е пълно ку-ку. Smile

# 364
  • София
Аз не харесвам Д.Димитрова. Много пъти съм го писала, просто ми е антипатична. Харесвам Буковска, много я харесвам, Неда, Ирина, Духовникова, сега харесвам и лудата Куртева. Ралица е много красива, но ми е много противна като личност.

# 365
На мен ми харесват всички без Милена Живкова (Романова) и Деси Бакърджиева (Хинова).

# 366
Дайте да обсъдим мъжете😁

# 367
Леле, разби ме 😂
Като красота - Карамазов - в началото, че погрозня 😂. Донякъде Свежко, Митака и с много условности Гринчи 😜
Като чар - Батко и Свежен 😂

Последна редакция: пн, 19 окт 2020, 11:37 от almadji

# 368
Да се включа и аз. От жените Ирина, Любомира, Дария Симеонова ( да споделя, че в сериала най-любимата ми и най-присърце двойка ми бяха Наталия и Калин) и много мъничко Неда. От мъжете Димо Алексиев, Филип и Шопов ( нищо, че с актьорството не е много ок, просто ми е любимец визуално). Не понасям най-вече Велислав по всички критерии. Старците и всички останали неприятни са ми след него.

# 369
Започнах да гледам сериала, заради Димо Алексиев, но много си харесах Емил Марков и продължи да го гледам, заради него, най-вече. После пък застъпи вече много любимият ми навремето Велислав Павлов-там беше тоталното побъркване😁
След това много се радва за Иван Юруков, но нещо не се получи ролята му.
И вече, за последно-кълна се😁🙏- Свежен Младенов. Той ми дойде като идеалната комбинация Три в едно - красив, талантлив и играещ гей. 😁

Да пием за това! 😁

# 370
Да се изкажа и аз 🙂

Ралица Паскалева и Неда най-са ми красиви, от мъжете никой 🤔🙈 може би донякъде  Хаджихристев, главно по височина 🙂. Като цяло впечатленията ми са, че напоследък при мъжете-българи  е голяма градобитнина ☹️😂

# 371
  • Woman in the mirror
Само аз ли не припадам по въпросния Свежен?
И ролята му ми е някак незабележима. Един от миманса. Не ми е главен герой, не ме вълнува.

# 372
Забравих да ги наредя по красота😁
Жените като мой тип остава само Йоана Буковска. Най-красива от сегашните не мой тип-Диана Димитрова. Следвана от Неда Спасова и Миглена Стоева.
Никога не съм намирала Ирина Митева за красива.
Мъжете: Мой тип мъжка хубост са и остават Иван Юруков, Велислав Павлов и Свежен Младенов.

# 373
  • Разпиляна във въображението
От всички актьори искам лично да познавам само Велислав.

# 374
Като двойки :
1. Зорница и Марио
2. Калин и Наталия
3. Кая и Гринч

Биха били страхотна двойка в 4-ти сезон Банков и Виолета / в началото мислех, че ще стане нещо м/и тях / 😂

Общи условия

Активация на акаунт