Стопанско управление

  • 1 032
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
 Здравейте!Какво е мнението ви,за стопанско управление (СУ)Трудно ли се влиза там?И колко време трябва на ,човек да се подготви за матура по математика,като се има предвид,че не е особенно добър.

Последна редакция: пн, 12 окт 2020, 19:20 от Mila1236

# 1
  • Мнения: X
Когато аз кандидатствах се влизаше само с изпит по математика от СУ, сега е различно, но имай предвид, че преподавателят ни по висша математика беше от ФМИ и изискваше доста. Освен това имаш статистика, иконометрия и т. н., където математика ще ти трябва, и то на доста по-добро ниво от това само да минеш матурата. На матурата също ще ти трябва висока оценка, тъй като цяло баловете за специалността са високи. Бих ти препоръчала да се насочиш към УНСС, ако наистина математиката не ти е сила.

# 2
  • Мнения: 3
Когато аз кандидатствах се влизаше само с изпит по математика от СУ, сега е различно, но имай предвид, че преподавателят ни по висша математика беше от ФМИ и изискваше доста. Освен това имаш статистика, иконометрия и т. н., където математика ще ти трябва, и то на доста по-добро ниво от това само да минеш матурата. На матурата също ще ти трябва висока оценка, тъй като цяло баловете за специалността са високи. Бих ти препоръчала да се насочиш към УНСС, ако наистина математиката не ти е сила.
Благодаря ти,за информацията.За сега съм се насочила към СУ,тепърва почвам интензивни уроци по математика.

# 3
  • Мнения: X
Стискам палци Simple Smile СУ е по-добрият вариант със сигурност

Общи условия

Активация на акаунт