Американски Versus Латино сериали - Тема 11

  • 19 106
  • 400
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 159
ЧНГ ! Бъдете здрави и щастливи !
Малко смях с тъпия превод  Joy

Дръзки и красиви спойлери за понеделник, 4 януари:
Опитът да се възстанови след животоспасяваща голяма операция няма да бъде по-лесно, когато Томас разбере на какво е бил свидетел Лиъм. Внимавайте за изпадналия в затруднение Форестър да има разбираемо емоционална реакция, когато разбере какво точно се е случило точно преди да рухне.

Дръзки и красиви спойлери за вторник, 5 януари:
Картър може да съжалява, че е сложил пръстен върху него. Двамата със Зоуи още не са си разменили обети, но меденият месец може да е приключил, когато той я изстреля. Нещо ни подсказва, че неслучайно той губи хладнокръвие, след като е разбрал важното решение за живота, което Парис е взел.
Докато вината изяжда бившия й съпруг жив отвътре навън, Стефи открива, че трябва да смени тактиката, за да остане една крачка напред и да попречи на Лиъм да разкрие тайната им на Надеждата.

Дръзки и красиви спойлери за сряда, 6 януари
Steffy е на tenterhooks, откакто тя и Liam се събраха за една нощ на страст, и се постара да запази тайната да не излезе наяве. Но когато двойката най-накрая се споразумее и вземе решение, променящо живота за бъдещето на разширеното им семейство, какво ще означава това за връзките им с Фин и Надежда?
Томас продължава да се бори със срама и съжалението, което го кара да се извини сърдечно на Хоуп, че е причинила толкова напрежение в брака й с Лиъм. Искреността му ще накара ли Надеждата да започне да го вижда в нова светлина?

Дръзки и красиви спойлери за четвъртък, 7 януари:
Зенде се раздразни, след като научава, че Зоуи е успяла да изтласка сестра си и от Лос Анджелис, и от Форестър Креашънс. Когато бъдещият дизайнер реши да се опита да попречи на Парис да напусне града, ще се свърже ли с нея, преди да е станало късно? И фактът, че е принуден да направи това, означава ли, че той може да развие чувства към красотата?
Бил съм там, правено много пъти преди! Червени знамена започват да се веят навсякъде за Хоуп, когато Лиъм казва, че има големи новини за споделяне ... и след това започва да прекъсва.

Дръзки и красиви спойлери за петък, 8 януари:
Въпреки че вероятно е против нейната по-добра преценка, Стефи - стигнала до заключение с Лиъм - решава, че е време да каже на Фин истината, цялата истина и нищо друго освен истината. Или поне това е планът ... докато Фин започне да говори за бъдещето, което си представя за тях. Наистина ли ще извади чергата отдолу под него, като призна, че е спала с бившия си?
Споделеното убеждение на Лиъм и Хоуп, че заедно могат да преодолеят всичко, е на път да бъде подложено на голямо изпитание, тъй като те са изправени пред привидно невъзможно предизвикателство. Това заклинание ще свърши ли окончателно „Lope“ завинаги?

# 121
  • Мнения: 1 604
Както и да е, мисълта ми е, че Фин може да си е таткото. Всъщност като се замисля може да му съчетаят снимките в другия филм с майчинството на ДМУ. Ще заснемат и двамата предварителни сцени как се разбира, че той е бащата и 'заживяват щастливо' Grinning и ще оставят временно Хоуп и Лиъм да се занимават с Томас.
За Парис не съм изненадан, защото има колкото си искаш още такива герои през годините- включени безцелно. То дори легендарен персонаж като Торн беше върнат специално с четвърти актьор, колкото да каже колко е велика Брук, после да се ожени за Кейти и да изчезне пак. А актьора да се върне в GH и там вече да си е на мястото. Grinning Все пак съм разочарован за Парис, защото считам, че би могла да е интересен бунтарски персонаж, вместо просто да участва в някакъв четириъгълник на баналността.
"И заживяват щастливо" Smile е невъзможен сценарий в ДиК.
Последната история с Торн IV-ти беше гротескна. Smile
И пак ще попитам за Парис - бунтарка срещу какво?

ЧНГ ! Бъдете здрави и щастливи !
Малко смях с тъпия превод  Joy

Дръзки и красиви спойлери за вторник, 5 януари:
Картър може да съжалява, че е сложил пръстен върху него. Двамата със Зоуи още не са си разменили обети, но меденият месец може да е приключил, когато той я изстреля.
Satisfied Определено ще съжалява, че е сложил пръстен върху него. Да видим кой кого и къде ще изстреля.

Лиам е направил грешка: Laughing
Скрит текст:

# 122
  • Мнения: 906
И пак ще попитам за Парис - бунтарка срещу какво?
Чисто като поведение и действия. Примерно да дойде и да се държи освободено с мъжете, да го раздава пънк, да даде нова скандална насока и в моделите на Форестър и да обира хейта на консервативните. На практика нещо като Брук ама модерна версия 30 години по-късно. Можеше да е идеален антипод на Зоуи, която го раздава класната сестра въпреки че започна като крийпи психарка хаха...
Да, знам че искам прекалено много от ДиК.Laughing

# 123
  • Мнения: 906
Кайл и Съмър от Y&R наистина щели да обменят опит с Уайът и Фло в crossover между двата сериала. Все си мислех, че миналото на Сали ще си остане в ДиК, но явно похитителката на бебета ще получи нова трибуна да я прецака.

# 124
  • Мнения: 1 604
Кайл и Съмър от Y&R наистина щели да обменят опит с Уайът и Фло в crossover между двата сериала. Все си мислех, че миналото на Сали ще си остане в ДиК, но явно похитителката на бебета ще получи нова трибуна да я прецака.
Явно Кайл и Съмър са тези двамата:
Скрит текст:


Никога не съм ги виждала преди и нямам идея каква е историята на Сали в другия сериал.
Доста е тъпо така. С Дийкън май беше по същия начин. Когато Бил го измъкна от затвора, нямах представа защо изобщо е бил там.
Доколкото ми е известно, някои герои са същите и в двата сериала, други играят съвсем различни роли, голяма каша.

# 125
  • Мнения: 906
Доста може да се обърка човек ако не е запознат, да. Все пак crossover-ите са яко нещо. За мен най-забавния случай е последния с Шийла. В Y&R беше изкукала на макс, дори си направи пластична операция, за да прилича на друга дългогодишна героиня и да заеме мястото й. Накрая я разкриха и я убиха. Години по-късно се завърна в ДиК жива, със старото лице, без да я преследват властите, а като някой й каза, че я е мислел за умряла тя му отвърна нещо от сорта да не вярваме на всичко, което чуваме.Satisfied

Иначе да, това са Кайл и Съмър. Накратко за тях, на който му е интересно- Съмър е наследница на Нюман, единия голям род на Y&R (дядо й Виктор беше идвал в ДиК през 90-те, задиряше се с Брук) и на една мръсница, която е въртяла много номера през годините. Самата Съмър отначало се правеше на добричка, но после тръгна по пътя на майка си. Кайл пък е наследник на друг голям род Абът (племенник е на Ашли, която също беше в ДиК преди години). Той е малко като Лиъм, но не толкова нелеп. По едно време искаше Съмър и я преследваше, после се отказа от нея и си хвана една друга, но пък тогава Съмър го поиска него и когато приятелката му беше в болница го изнуди, че ще й даде бъбрек само ако той се ожени за нея. Накрая той май остана едновременно и с двете.Satisfied Към днешна дата си е в стабилна връзка само със Съмър, този път май без интриги. Но пък когато Сали дойде в града двете нещо се захапаха и затова сега Съмър търси някакъв компромат за нея. Не съм сигурен защо и Кайл идва да й помага, след като той е в добри отношения със Сали и даже мисля, че може и да се захванат.
---
Последната седмица в ДиК беше абсолютно еднаква. Буквално всички епизоди бяха като един и същ, че дори в единия ден като пропуснаха епизод заради извънредните новини на следващия го преповториха, за да са сигурни, че някой не е пропуснал нещо важно.Satisfied И накрая, в последните 5 минути- бум, голямото разкритие! Satisfied

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 13:46 от SG7

# 126
  • Мнения: 6 159
Joy ЕТО ГИ И СПОЙЛЕРИТЕ  С ПОМОЩТА НА ГУГЪЛ-ПРЕВОДАЧА :

Дръзки и красиви спойлери за седмица от 11 януари:
Гореща тема: Имаме някои горещи въпроси за Bold & Beautiful .
Дръзки и красиви спойлери за понеделник, 11 януари:
Въпреки че вероятно е против нейната по-добра преценка, Стефи - стигнала до заключение с Лиъм - решава, че е време да каже на Фин истината, цялата истина и нищо друго освен истината. Или поне това е планът ... докато Фин започне да говори за бъдещето, което си представя за тях. Наистина ли ще извади чергата отдолу под него, като призна, че е спала с бившия си?
Споделеното убеждение на Лиъм и Хоуп, че заедно могат да преодолеят всичко, е на път да бъде подложено на голямо изпитание, тъй като те са изправени пред привидно невъзможно предизвикателство. Това заклинание ще свърши ли окончателно „Lope“ завинаги?

Дръзки и красиви спойлери за вторник, 12 януари:
Заблуден ли е Лиъм да мисли, че Надеждата ще прости окончателното му предателство? Той е на път да разбере, докато моли със заслепената си съпруга да направи точно това!

Парис успява да спре сестрата си на топ модел с новина за споделената си целувка със Зенде. Дали Зоуи най-накрая ще разбере за собствените си чувства към дизайнера?
Фин досега е по-спокоен и събран, но как ще реагира, когато Стефи се изправи, за да му изневери с Лиъм? Ще изгуби ли най-накрая кротко възпитания лекар?

Дръзки и красиви спойлери за сряда, 13 януари:
След разкритието, че Парис споделя много близък момент с желаната Зенде, Зоуи и нейната сестра наистина го правят. Горещият обмен ще бъде един за книгите, в които няма обидни думи, останали неизречени, тъй като тяхното съперничество между братя и сестри преминава на следващото ниво.
Вече се поклаща от новината, че прекрасната му нова приятелка се е свързала с бившия си, точно когато нещата са станали сериозни помежду им, Фин се разтърсва наново, когато Стефи разкрива, че тя е изчистена за нощта си с Лиъм, защото е бременна.

Дръзки и красиви спойлери за четвъртък, 14 януари:
Сякаш ситуацията около еднодневната връзка на Стефи и Лиъм и бременността й не е била достатъчно лоша, става още по-объркващо. Внимавайте за обвиненията да хвърчат, когато Фин се хвърля заедно с Лиъм за нощта си със Стефи.
Докато едно момиче се нуждае от майка си в трудни моменти, не можем да кажем, че обвиняваме Надежда, че работи, за да скрие истината за нейното разбито сърце от нейното. Брук е длъжна да каже много за щастието на дъщеря си, което Лиам и Стефи отново са развалили!

Дръзки и красиви спойлери за петък, 15 януари:
По петите на Лиъм и Фин, които го изваждат, участващите жени се оказват да преразгледат своята твърде позната - и болезнена - история, когато Хоуп предизвиква Стефи за връзката й с Лиъм.
Усещайки, че нещо е изключено предвид всичко, което се е случило между нея и Парис, Зенде пита Зоуи за Картър. След разпит Зоуи се опитва да накара Зенде да признае истинските си чувства към нея. Но късно ли е? Паднал ли е за Париж?

Дръзки и красиви спойлери за седмица от 18 януари:
Уайът прекъсва Бил в средата на тренировката, за да го запознае с красив непознат. Може ли някой от Генуа Сити да търси стоките на наскоро преместена червенокоса?
Отделно, Фин и Надежда отстояват позициите си и отказват да приемат оправдания от Лиъм и Стефи.

Явно Лиъм пак се е изпуснал и се е похвалил ,че със Стефчето са си полегнали .

# 127
  • Мнения: 1 604
Явно Лиъм пак се е изпуснал и се е похвалил ,че със Стефчето са си полегнали .
Smile Дори не си призна сам. Гледа изтерзано, тръшка се, че "трябва да преодолеят това", циври (не помня в каква последователност). Хоуп сама се сети по едно време.
А на всичкото отгоре вече дори не изглежда убедителен. Предполагам, че на СК му е втръснало до изнемога.
Последната седмица в ДиК беше абсолютно еднаква. Буквално всички епизоди бяха като един и същ, че дори в единия ден като пропуснаха епизод заради извънредните новини на следващия го преповториха, за да са сигурни, че някой не е пропуснал нещо важно.Satisfied И накрая, в последните 5 минути- бум, голямото разкритие! Satisfied
Да. В четвъртък май тръгнах да гледам нещо, та се върнах на предишния епизод, за да проверя дали не съм го гледала вече. Накрая ги зарязах напълно. Smile
Ашли си я спомням - щеше да се жени за Ридж, ама не продължи дълго. Доста си падаха по нея - Рик, Сторм. То покрай историята с Ашли Сторм простреля Кейти и т.н.
Като прочетох за Шийла, сетих се, че съм го чувала, ама ми се видя прекалено.

# 128
  • Мнения: 906
Наистина ли ще извади чергата отдолу под него, като призна, че е спала с бившия си?

След разкритието, че Парис споделя много близък момент с желаната Зенде, Зоуи и нейната сестра наистина го правят. Горещият обмен ще бъде един за книгите, в които няма обидни думи, останали неизречени, тъй като тяхното съперничество между братя и сестри преминава на следващото ниво.

Може ли някой от Генуа Сити да търси стоките на наскоро преместена червенокоса?
SatisfiedSatisfiedSatisfied
Да. В четвъртък май тръгнах да гледам нещо, та се върнах на предишния епизод, за да проверя дали не съм го гледала вече. Накрая ги зарязах напълно. Smile
Ашли си я спомням - щеше да се жени за Ридж, ама не продължи дълго. Доста си падаха по нея - Рик, Сторм. То покрай историята с Ашли Сторм простреля Кейти и т.н.
Като прочетох за Шийла, сетих се, че съм го чувала, ама ми се видя прекалено.
И аз много се чудих дали не съм гледал вече някой епизод.Grinning Нещата въобще не отиват на добре. Не знам дали CBS ще търпят още дълго да имат нещо толкова простовато на екран, особено щом си имат друга сапунка с по-висок рейтинг.

# 129
  • Мнения: 1 604
И аз много се чудих дали не съм гледал вече някой епизод.Grinning Нещата въобще не отиват на добре. Не знам дали CBS ще търпят още дълго да имат нещо толкова простовато на екран, особено щом си имат друга сапунка с по-висок рейтинг.
А, ще го търпят. Бел гледа да покрива задължителните изисквания за търпимост.
Пък и CBS май си имат по-сериозни проблеми от ДиК.

Trivia:  Знаете ли, че България е споменавана в ДиК? Smile

# 130
  • Мнения: 906
Аз не знаех. Но си спомням, че във официалната фейс страница бяха отбелязали, когато почти ги бяхме настигнали с епизодите по БНТ.

А Бел определено не мисля, че усеща къде точно е границата между търпимо и нетърпимо. Поредно доказателство е днешния епизод, който предполагам, че трябваше да се води 'интересен'.Satisfied
Пък и отвреме-навреме мятам по едно око на Y&R и спокойно мога да кажа, че е по-добрият сериал и няма да има нищо изненадващо ако накрая CBS решат да спестят някой долар и да си останат само с него, както и другите телевизии са само с по една сапунка.
Да не говорим, че GH и Дните ги удрят и двата в земята. Конкретно GH съм сигурен, че може след толкова години да се върне на първо място по рейтинг ако се внесат някои промени и му се направи добра реклама.

# 131
  • Мнения: 1 604
Според спойлърите някой ще развали спирачките на Лиам и той ще катастрофира.
Стана през 2017 г., когато Зоуи се появи. Пишеше заплашителни неща на сайта на ФК. Лиам си мислеше, че са срещу Хоуп, но се оказа, че са заради Ема. Наеха един "полуръст" - специалист по компютрите. И той ни спомена (не беше комплимент).
Но все пак са споменавали само Франция, Италия и България от цяла Европа. Smile
Чудех се дали да го споделя, защото имам усещането, че имам някакво участие в това. Но ще разкажа друг път ...Smiley

# 132
  • Мнения: 906
Оф все се надявах, че този път Хоуп ще се сърди на Лиъм малко повече, но щом той ще влиза в болница бързо-бързо ще му прости. А Томас пак ще е психопата след като преди това тя му е дала еднократен сигнал, като нищо той да му е повредил колата... Предвидимо до болка, дано да не е така.
Други опции са Фин (няма как друг мъж да е по-добър от Лиъм, рано или късно трябва да се окаже психо) или Тейлър (тук няма нужда от коментар).

Това с България съм го изпуснал. По онова време не гледах много, аз не че днес следя всичко редовно. Цял епизод мисля, че не съм гледал от мнооооого отдавна.Satisfied

# 133
  • Мнения: 1 604
Други опции са Фин (няма как друг мъж да е по-добър от Лиъм, рано или късно трябва да се окаже психо) или Тейлър (тук няма нужда от коментар).
Не съм много сигурна. Ако логиката ми е вярна, Лиам ще бъде изместен от пиедестала.
Още се чудя кое е по-тъпо - 1) Лиам спи със Стефи, защото Томас целува манекен или 2) Ридж спи с Морган, защото си мисли, че Тейлър му е пратила email, в който настоява да го направи.

# 134
  • Мнения: 906
Труден избор, наистина. Grinning Но все пак Лиъм е правен по модела на Ридж, тъй че нищо изненадващо. И също като Ридж е пробутван за най-най въпреки, че всички ги знаем колко струват наистина.
Затова и не вярвам Фин да се запази едновременно достоен и на екран дълго време. За всички конкуренти на Лиъм беше измислено нещо, за да ги прецакат. Оливър беше първата (и най-хубавата) любов на Хоуп, но накрая по погрешка спа с майка й и току-що появилия се Лиъм изпъкна. Уайът можеше да е страхотното ново начало, но трябваше да използва манипулации и да се възползва от всеки удобен момент, за да я получи. Томас... тук няма нужда да се уточнява. Бил пък на всеки няколко месеца си избира по една от Брук/Кейти/Стефи, която да му е голямата любов, тотално съсипан уж стабилен персонаж. Въпрос на време е Бел да измисли някакво 'изненадващо' отклонение и на Фин, за да може Лиъм за пореден път да излезе рицаря на бял кон в очите на Стефи/Хоуп.Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт