90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема IV

  • 20 212
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 633
За Гала е идеален. Нейните "Вип" гости са все едни такива дето не знаеш откъде ги е изровила. А също може да се завърне в родината като новият Джино Бианкалана. И неговата история беше такава същата измислена Grinning

# 76
  • Мнения: 36 424
Гала има подобна любовна история, така че със сигурност ще го хареса.
Но защо да не става и за Фермата - не следя предаването, но тези дни случайно го пуснах и хоп - гледам една актриса от Скъпи наследници (изпаднах в недоумение, но смених канала, така и не разбрах какво прави там)... А пък миналата година гледах Игри на волята и участваше един със същата професия - модел и масажист - българският (гръцкият) Тарзан. Струва ми се, че го мернах наскоро в една реклама - опитваше се да си задвижи колата с платно (като платноходка; а разни наоколо си бутат колите - странно, но не мога да се сетя какво се рекламираше, сигурно бензин?...).

П.п. Гала вероятно ще му симпатизира само ако той НЕ изостави Дарси...

# 77
  • Мнения: 9 633
Ха, ми ето той и Джорджи е модел и масажист и с тая коса прилича на Тарзан.

# 78
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
С тая коса прилича на селски бек. Страшно антипатичен ми е. Един такъв мазен...

# 79
  • Мнения: 36 424
А Дарси прилича на попфолк дива - тъкмо си отиват Simple Smile

# 80
  • Мнения: 20 141
То масажист имаше и в едно друго БГ реалити - Женени от пръв поглед. Един 40+ годишен пловдивски плейбой, много му се възторгваха в темата.

# 81
  • Мнения: 1 454
Като чуя, че някой е масажист и се сещам за Американско жиголо, май беше филма, то и границата между тях една такава тънка и размита😂

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 15 547
В САЩ е възможно да изкарваш луди пари, ако си масажист и имаш визията на въпросния Джорджи. Да не коментираме, че ако е склонен да се "пуска" на жени и мъже срещу допълнително възнаграждение, направо ще изтрепе рибата от кинти.
Та, Дарси май го каза в такъв смисъл – че Джорджи работи сам за себе си, а не е масажист в нечий салон. То, реално – да, ако не си подчинен някому, на практика имаш собствен бизнес, с каквото и да се занимаваш.
Според мен, Джорджи явно се опитва да пробие в американския шоубизнес. Няма логика да таи амбиции за връщане в България, защото това би било крачка назад. Тук не се правят кой знае какви пари от периодично показване в TV предавания.

# 83
  • sofia
  • Мнения: 412
ох този Флориан супер ми е смешен и ме дразни - бебче бебче вика на леля си 🤣🤣и грозен , Том също ми е супер смотан - надут , разплут и с най - гадната сестра на света.Джеси е позьор , кифла и смешен яко !Направо Дарси най си ми харесва 🤣🤣❤

# 84
  • Мнения: 36 424
Сестрата на Том изглежда ще участва в Пилоу талк: https://www.instagram.com/p/CGQIbdkjC19/
А нейната работа била life coach - т.е. дава съвети на хората. Интересно дали е завършила нещо свързано с психология, или само чете Интернет, като Аш?

Откъде ги наизмислиха тези професии... Вече се чудя дали да не пробвам нещо такова, ако падат пари и се работи малко - примерно имам разни карти за гадаене от преди години (помните ли, когато Жената днес имаше поредица приложения към списанието, карти и книжки за гадаене?) - мога да стана врачка...

# 85
  • In transit
  • Мнения: 11 777
pppqqq, пробвай. След толкова изгледани сезони на 90 дни мисля, че ще имаш добър успех. Hug
Скрит текст:
Ми то дали ще е лайф коуч или инфлуенсър, все тая...следя едно предаване по италианското ТЛС ( Discovery Realtime се казва при тях). Две двойки канят жури от специалисти(стилисти, готвачи) на гости. Готвят им и гледат подредбата на масата, жилище и после ги оценяват. Та една от участничките като я питаха какво работи каза "life coach". Журито падна от смях, че има и такава професия.

# 86
  • Мнения: 617
Джорджи да си дойде в БГ с Дарси. Гала веднага ще я покани. Тук ще са звезди 😁

# 87
  • София
  • Мнения: 11 537
Тук пари няма да изкарат от това, нито при Гала ще им платят, нито другаде. Единствено в ББ, ама тя без грим, нокти и тн няма да се покаже. А и там изкарват повече пари с по-малко усилия.

За Дарси, имаше снимка, че пръстенът се продава в нейния магазин и е 70 долара, така че не е това, което се опитаха да го изкарат, че той ѝ е купил и тн. В онлайн интервю онзи ден ги гледах, че са в Ню Йорк и я питаха защо не е с пръстен на ръката. Каза, че го оставила в Кънектикът. Заедно са си, с Джорджи, ама явно пак тя е бутала за годеж, то той е женен още какъв годеж.

# 88
  • Мнения: 36 424
Георги е от 8 години в САЩ и очевидно не е забогатял от моделство и масажи. Може да изкарва много повече, но и харчи повече, защото там животът е в пъти по-скъп.

# 89
  • София
  • Мнения: 11 537
Имах предвид покрай ТЛС, че изкарват повече. Тук няма кой да им плаща, освен ако не пробият с индлуенсърство, ама е трудно без български език, а мъжете взимат по-малко според едни класации, които бях гледала. Все жени бяха на първите места у нас.

Общи условия

Активация на акаунт