Коледни и новогодишни идеи и декорации 2020 г

  • 96 750
  • 1 459
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 10 652
Някой да се сеща как е ник на момичето от bazar.bg, продаваше интересни коледни лотове?

Миглена , мисля...

# 301
  • Мнения: 5 265
Май беше го сменила, не я намирам тази година.

# 302
  • Мнения: 493
Какви светлини биха подхожда ли на сиво _розова украса.
Студени бели, сини или топло жълто.
И аз съм за студени бели. Всичко друго ще промени цветовете, не че ще е лошо, просто няма да е сиво-розово.

Мис Бингли, искрено се надявам всичко да си работи, но ситуацията е доста по-разлина от март-май. Ако Джъмбо тръгне да затваря преди средата на ноември, ще отскоча да ти взема няколко комплекта сладкиши и ще ти ги пратя по Еконт Simple Smile

# 303
  • Мнения: 18 503
еделвайс , много си мила.
Дано не се стига до там да затварят и да имаме едни хубави, най-вече изпълнени със здраве празници😊!

# 304
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Моето селце от Кик(което показах тук) е 8 лв,но е по-малкото,има и по-голямо.
Момичето от базар наистина е Миглена,но си смени ника на Bella Donna.

# 305
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 843
Понеже темата е и за подаръци, да дам идея.
Скрит текст:
В момента в Pandora има безплатна доставка от 28.10 до 8.11. На шега пуснах запитване за едни обечки, които вече са в секция до изчерпване. Днес ми се обади едно много мило момиче - обеци са намалени от 250 лв на 105 лв и ще ми ги изпратят. Вече ще си имам един подарък ))).

Знам, че не е в темата, ама Pandora от официалния сайт не виждам изобщо доставка?

И за да не съм съвсем офф топик, джуджаци от Пепко.

# 306
  • Някъде там
  • Мнения: 4 786
И аз не по темата, но има безплатна доставка .Обаждаш се на един от магазините и си поръчваш .Лично аз мисля да се възползвам , ще поръчам подаръка на дъщеря ми .И за мен едно талисманче(бонус )

# 307
  • Мнения: 5 265
Преди малко получих пратката, май и аз ще поръчам нещо за дъщерята. Вече ми се иска да има елха в къщи, подаръци могат да се подреждат ))).

# 308
  • Някъде там
  • Мнения: 4 786
Преди малко получих пратката, май и аз ще поръчам нещо за дъщерята. Вече ми се иска да има елха в къщи, подаръци могат да се подреждат ))).

Покажи обеците, стана ми интересно

# 309
  • Мнения: 5 265
Заповядай

# 310
  • Мнения: X
Страхотни обеци 😍
Момичето от базар БГ е Bella Donna, запазих си профила ѝ след като четох коментари тук, че пускал интересни неща. За сега само джаджи и няколко лапички има. Сигурно ще качи скоро и коледни.
Време е да започнем с Коледния пазар, защото после всички ще се втурнат и ще станат едни опашки заради този ковид, че не ми се мисли..

# 311
  • Мнения: 5 265
Благодаря! Имайте предвид, че не са толкова масивни, като на фото в сайта. По-миниатюрни са, ето примерна снимка
Скрит текст:
Ще потърся Bella Donna ))).
В Кауфланд дали са изкарали коледна украса? Точно миналата година съм купувала от там играчки в сребристо и розово.

Последна редакция: пт, 30 окт 2020, 18:24 от La_Valletta

# 312
  • Мнения: 7 106
Още миналата неделя редеха коледния щанд в нашия Кауфланд. Точно розово и сребристо бяха преобладаващите цветове.

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 09:03 от 3ори

# 313
  • Някъде там
  • Мнения: 4 786
Много са красиви, но не ми се виждат ежедневни и за носене всеки ден.

# 314
  • Мнения: 808
Аз вчера ходих до Бриколаж и Практикер. Много съм разочарована, нямаше ни едно коледно нещо. Rien, nada de nada 🤓 .
После отидох и до Мьомакс, там вече имаше изкарани декорации, но се виждаха и кашони с още неща. Явно си е рано още; подготвят се хората.
Пастелно розово и сиво ще сложа само около моето кътче в спалнята. Имам рафт от Jysk в розово и ще пасне добре. И фигурите на ангели смятам там да сложа тази година. Пак там харесах ето тези дръвчета


Ще взема няколко и ще им махна основата, за да ги използвам около релсите на влакчето. Общо взето най-голяма част от бюджета ми за коледната декорация ще отделя за развиване на градчето. От останалите видове декорации имам доста неща и не ми трябва почти нищо ново.

Общи условия

Активация на акаунт