Коледни и новогодишни идеи и декорации 2020 г

  • 96 736
  • 1 459
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 865
Nature SnowflakeНека изпълним новата тема с красота и уют!Nature Snowflake



Отминали теми:


Последна редакция: чт, 15 окт 2020, 10:17 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 3 865
С пожелание за творческо вдъховение и спокойни празнични дни!
Предлагам докато дойде време за украса, който желае да си покаже любимата коледна чашка Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 23:39 от Ellinor*

# 2
  • Мнения: 2 266
Да я изпълним с красоти.Малко по късно ще покажа моята коледна чашка.

# 3
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 761
Аз ще се любувам на вашите, нямам коледна чашка.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
И аз си нямам...
Ееей, как ме подкукуросвате значи Joy

# 5
  • под тепетата
  • Мнения: 9 170
Добро утро!
Благодаря за новата тема ,Ellinor*
Аз си имам, може би и защото ми е подарена от приятелка. Любимата чашка с любимия чай от любимата приятелка!

# 6
  • Мнения: 6 607
Благодаря, Елинор, за темата! 🌹 Нека да я изпълним с красоти! Нека спокойно да си направим приготовленията за Коледа!
Аз имам коледна чаша. Пия кафе в нея. Прибрана е в шкафа засега, ползвам я през декември и януари.
Всяка година добавям по нещо ново в украсата. С малката щерка майсторим по нещо, на нея много ѝ харесва, но и купувам също.
Магазин КИК само в София ли има? Търсих във Варна, но май още няма. През почивните дни мисля да се разходим до Варна, ще погледна какво има в Пепко.

# 7
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Аз днес мисля да мина през Юск и Пепко.На път са ми и ще разгледам.Да видя обаче дали ще остане само гледането Grinning

# 8
  • Мнения: 6 255
Благодаря за новата тема! Ето ю и моята чаша. Ползва се за кафе през студените дни.

# 9
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Добро утро.
Благодаря за новата тема ❤️
Ето ги две от нашите коледни чаши(подарък от свекървата),а тази с бухалчетата ми е подарък от ММ за Коледата,в която бях на бухалска вълна Simple Smile



Елхите ми са две изкуствени-голяма и малка.Доста са шаренки,но миналата година голямата бе в червено,жълто,оранжево и зелено,а малката -в синьо и бяло (нея я показах тук).За тази още не знам дали пак ще е тъй или ще сменя нещо...

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Добро утро!
Благодаря за новата тема! Тази година си имаме един дълго чакам подарък - бебе, та ще сме четирима за първи път. ❤️
С каката миналата година правихме малко селце с къщички от картон, тази година ще го ъпгрейтнем.
Коледни чаши имаме всички - на пингвинчетата 😊🐧

# 11
  • Мнения: 18 503
Боже аз нямам коледна чаша! Какъв срам! Имам една от кумата от миналата година ама тя е на малката. Но ще я снимам после 😊
Знам, че не е по тамата но ако някой има скоро пър към Джъмбо може ли да провери дали има прежда за плитки? От тези канекалон ли как се казваше..
Искам да взема за малката.

# 12
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Да се включа с чашата, обичам чаши, та имам още коледни, ма тази изрових.

# 13
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
За коледа още не съм изкарала нещата, чакам да мине Хелуин.
Иначе имам и чаши, и няколко елхи

# 14
  • Мнения: 1 478
Благодаря за новата тема. Имам много коледни чаши, ама всяка година купувам нови.😂

Общи условия

Активация на акаунт