Забранената ябълка/ Доктор Чудо/ Онур Туна и Севда Ергинджи Тема 28

  • 39 561
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 579
Здравейте!

Злати

Рейтингът на всичките ни любими сериали е добър, но можем да се оплачем.
Но хич не ми харесва накъде тръгват нещата в сюжета на „Ябълката“.
Как не можаха да измислят нещо друго…
Макар, че е рано да се ядосвам, защото почти нищо не схванах снощи от половината серия, която гледах по картинки.

Рускините са събрали накуп всичките забежки на Халит по време на брака му с Йълдъз, а тя сега ще плати за нещо, което дори не е извършила.

           

А ако Халит има намерение да отнеме детето на Йълдъз само заради чутото от устата на Ендер и заради снимка, на която друг мъж й държи ръката, вече тотално ще ми падне в очите. Да не говорим, че това е единствения човек, който не му обърна гръб, когато беше беден и се погрижи за разглезените му деца.
Това сигурно и аз бих го направила, човешко е. Но пък никога не бих се върнала при него.
Но пък така нямаше да има филм, нали.

Малко ми  странно това, че след като има подобни намерения към Йълдъз, Халит който винаги е бягал от публичността, ще изчака чак до деня на сватбата, за да предприеме нещо така публично. Какъв ли му е плана? Може би не е точно каквото ние си мислим и ще ни изненада някак…

Приятелството и сътрудничеството между Ендер и Йълдъз според мен беше това, което направи 3 сезон на „Ябълката“ толкова успешен и интересен. Сега наистина не знам какво трябва да измислят, за да ни залепят пред екраните по същия начин.

То че приятелството от страна на Ендер никога не е било искрено ни е ясно, но ако тя сега съдейства да отнемат детето на Йълдъз, просто нямам думи. И това е една майка, която познава чувството да живееш далеч от детето си. Надявам се да не й се получи.

И пак не схванах глобалната цел на Шахика.
Раздели приятелките, раздели Халит и Йълдъз, злепостави Керим и Мерт… А сега какво следва?
Тайната сигурно се крие в малкото условие, което поставя на Халит във фрага.

Хубав ден, дружки!

# 76
  • Мнения: 41 645
Привет! CoffeeFlowers Cherry Blossom

Дъга

Новите снимки за 34 еп. на ЧД











и озета...
Скрит текст:
34. Bölüm Özeti

Ali iddiayı bilerek kaybettiği için Nazlı’yla araları bozuktur. Tanju misilleme olarak bir baş asistanlık yarışı başlatınca Ali’yle Nazlı tekrar kıyasıya rekabet etmek zorunda kalırlar ve iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Ama bütün bunlar olurken Ali’nin aklında bambaşka bir şey vardır; o da Ferda’nın süratle iyileşme sürecine giren Adil’i Ali’den kıskanmasıdır. Ferda ve Ali bir türlü Adil’le ilgili ortak bir karara varamaz. Vakalar ve baş asistanlık yarışı süratle finallerine tırmanır ve Adil hakkında son karar verilirken Ali’nin tek şansı hem iş hem de özel hayatında bir şekilde orta yolu bulmaktır.

 Между Али и Назла отношенията се влошават, защото Али умишлено загуби от др.отбор. Като отмъщение Танжу започва ново състезание за титлата главен асистент. Поради тази причина Али и Назлъ отново са принудени да се състезават помежду си, което допълнително ще усложни ситуацията. При цялата тази ситуация в главата на Али се въртят съвсем други мисли. И това е ревността на Ферда към Али, заради доброто отношение на д-р Адил към него.Д-р Адил е във фаза на възстановяване. Али и Ферда не могат да стигнат до общо решение по отношение на д-р Адил. Когато всичко вече приключва и конкуренцията и вземането на решения по отношение на д-р Адил, Али има единствения шанс да намери общ знаменател в личния и професионалния си живот.

===================================================================

Така и никой не се сети да пусне пост....

Добро утро! Hug



имаме нова снимка с Онур...


На кого така се е разсърдила Ферда?



След тримата актьори,за които се писа,че напускат ЗЯ и Буче Бусе Кахраман също напуска...


Приятна сряда! Flowers Hibiscus

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 10:02 от Zlatina3

# 77
  • Мнения: 654
Привет, мили дружки!
Малко съм назад с материала, вчера успях да изгледам последния преведен епизод на Ябълката. Талат не изглежда добре, някак в лицето ми изглежда като болен, очите му са по- хлътнали. Наистина може сценарият услужливо да го освободи от присъствие.
Започва да ме оттегчава този сюжет на дебнене, отмъщение, мръсни игри. Не си представям да следя още доста такива серии, ако сценаристите мислят да печелят време и серии. Надявам се на бързо осъзнаване, дано!

# 78
  • Мнения: 934
Здравейти мили Дружки,:hibiscus:

                                                   Исках сутринта да пиша, но се отвори работа и не успях, затова се обаждам сега.
                            Отиваме на вилата и няколко дена ще сме там. Ще ви чета през телефона, но не знам дали ще
                            пиша.
                                                    Благодаря на всички за споделеното. При първа възможност ще се обадя. Ние още
                            сме в изолация за разлика от нашия Президент. Там на поляната няма никой, така че няма
                            страшно  за други хора. Иначе сме добре здравословно, дано мине и тази седмица, а от другата   
                            сме   свободни, защото ще са минали 14 дена.
                                                     Желая ви успешен ден и бъдете здрави, пазете се.Smile

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 11:58 от Tanita53

# 79
  • Мнения: 41 645
Добро утро! Hug Two Hearts



Перфект Hug Таня Hug

Днес е дена на ДЧ

нова от вчера-Онур и Танер...


Хаял Кьосеоолу и Мерве Булут са отговаряли на вопроси на зрители ✍🏻




ЗЯ
Изгледах вчера епизода с руски превод.И сега както и на онлайна писах.Халит действа тайно за да вземе Халитджан от Йълдъз.Не може да понесе това,което чу от Ендер.А неговите забежки ги забрави,въпреки че Йълдъз не му е изневерила.Според мен можеше да  вземе парите от Кая,както й предложи или да беше казала на Халит,а не да продава сребърния набор.Но така са го измислили СЦ.Халит няма как да не разбере.И това ще го използва като предтекст за да вземе детето.

в социалните мрежи протестирали...не искат Баръш/Кая да напуска...




Има слух,че Берк Октай,който играе във ''Воин'' ще се присъедини към ЗЯ...Аз съм го гледала в ''Опасни улици'' и ''Надежда за обич''....
Цитат
ВНИМАНИЕ: ЭТО ПОКА ТОЛЬКО СПЛЕТНИ 😉
💥Довольно странная новость появилась в турецких соцсетях. Якобы Фатих Аксой предлагает Берку Октаю бросить сериал Воин, который только что начали снимать, и стать главным героем сериала Запретный плод. Похоже на буйную фантазию, но в турдизи возможно ВСЕ

Скрит текст:


Приятен ден! Flowers Four Leaf CloverFlowers Fallen Leaf

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 09:57 от Zlatina3

# 80
  • Мнения: 6 579
Привет!

Злати Танче Перфект

ЗЯ
Така се ядосах на Халит, след като изгледах вече серията с превод, че  ми се прииска да е верен слуха за напускането му.
Иде ми да го
Толкова категорично повярва, че Йълдъз му е изневерила, че го прие за вярно, без изобщо да си направи труда да провери или да поиска обяснение. Предполагам, че съди по себе си, защото на него самия му е трудно за преброи жените, с които изневери на Йълдъз за една-две години брак. И сега той изобщо не подложи на съмнение казаното от две от жените, с които той й изневери и предприе такава сериозна стъпка. За развода, както и да е, не е края на света. Но да й отнеме детето, което той собственоръчно изхвърли от дома си след раждането му точно заради интригите на тези две жени ми идва много, много в повече. То не му е сефте, с всичките си деца така е постъпил и се учудвам, че Йълдъз никога не помисли за този риск. Но не се съмнявам, че тя ще е единствената от жените на Халит, която няма да се примири и ще се бори да си върне детето.

Не знам как ще се справи Йълдъз в тази толкова трудна ситуация без пари, без жилище и без приятели. То само един Емир и остана, но и той е под влияние на Джанер и сестра му.

Интересно как Халит, който винаги е мразил публичността и мразеше да го излагат пред хората, сега е решил по този начин да организира отмъщението си към Йълдъз и явно на самата сватба ще й поднесе новината, че и пред 250 гости. И вместо брачен документ, Йълдъз ще трябва да подпише съдебна призовка.

Вече ми се повдига от Шахика. Кая го изкараха най-големия глупак на света. Върти го на пръста си, сякаш е четиригодишен, развежда го като циркова мечка по партита и вечери,  сватосва го и той нищо. Шахика не спира да повтаря ред него колко е щастлива, че се  отървал от Ендер и го предупреждава да не понечи да се сдобри с нея, а той продължава да твърди, ч сестра му никога не би направила нещо против брака му. Толкова ми беше симпатичен и героя и актьора, а го изпразниха от съдържание, жалко.

Аз обаче продължавам да чакам от канала или продуцента да потвърдят или опровергаят информацията за напускането на четиримата ни герои. Дотогава се надявам поне някой от тях да остане.

Тръгнаха вече слуховете за нови актьори, но пък Берк Октай е симпатяга и го бива в комедията и идеята ми харесва. Доколкото съм чела, той официално  е напуснал предишния си сериал „Воин“, а може би самия сериал няма да продължи, защото имат някакви проблеми, така че е възможно. Не съм гледала Берк Октай в сериалите, които е изброила Злати, но с Еда вече са играли заедно в „Статус на връзката объркан“,  чийто продуцент е пак Фатих Аксой.

Относно Кая рускините пишат, че актрисата, която изпълнява ролята на приятелката на Шахика от Швейцария писала в соц. мрежи, че новината за напускането му не била вярна. Ти да видиш... Актриса от трети план говори, а от екипа мълчат и ни гледат сеира...Laughing

              
          

Хайде да влезе следващия да го обсъдим…
Хубав ден, дружки!

          

# 81
  • Мнения: 5 436
ЗЯ заприлича на Позвънете на агента ми. Във всеки епизод нови звезди. Берк е много сладък- дано е вярно , че ще влезе. Халит как за момент не си спомни, че когато беше на дъното само Йълдъз му подаде ръка. Заслужава си каквото и да му се случи...

# 82
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
ЗЯ заприлича на Позвънете на агента ми. Във всеки епизод нови звезди. Берк е много сладък- дано е вярно , че ще влезе. Халит как за момент не си спомни, че когато беше на дъното само Йълдъз му подаде ръка. Заслужава си каквото и да му се случи...
+1

# 83
  • Мнения: 6 579
Вики, то  няма лошо да има нови герои, но да измислят и достатъчно нови и интересни сюжетни линии.
За мен е най-важно е да не заметат пак под килима греховете на Шахика, че ми писна от нея.
Ако е вярно, че Халит ще умре, сто на сто пак тя ще го занули.
То сериала ще стане хорър направо, толкова трупове остави след себе си...

Гости, остави това Йълдъз му подаде ръка в труден момент, човешко е.
Заради глупостта и недоверието към Йълдъз ,Халит преди време едва не загуби сина си.
Без малко  другото семейство да го отведе в чужбина и щяха да загубят следите на Халитджанчо.
А сега същият този безотговорен баща иска да отнеме детето от майка му. Това ме дразни мен.
Да не говорим как позволяваше на любовницата си Шахика да се разхожда като господарка в дома му, докато бременната в 9 месец Йълдъз стоеше заключена в стаята на Айсел и ядеше от храната на персонала. Това не знам как се преглъща и забравя.

# 84
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Вики, то  няма лошо да има нови герои, но да измислят и достатъчно нови и интересни сюжетни линии.
За мен е най-важно е да не заметат пак под килима греховете на Шахика, че ми писна от нея.
Ако е вярно, че Халит ще умре, сто на сто пак тя ще го занули.
То сериала ще стане хорър направо, толкова трупове остави след себе си...

Гости, остави това Йълдъз му подаде ръка в труден момент, човешко е.
Заради глупостта и недоверието към Йълдъз ,Халит преди време едва не загуби сина си.
Без малко  другото семейство да го отведе в чужбина и щяха да загубят следите на Халитджанчо.
А сега същият този безотговорен баща иска да отнеме детето от майка му. Това ме дразни мен.
Да не говорим как позволяваше на любовницата си Шахика да се разхожда като господарка в дома му, докато бременната в 9 месец Йълдъз стоеше заключена в стаята на Айсел и ядеше от храната на персонала. Това не знам как се преглъща и забравя.
Ако не си човек, няма да подадеш ръка, а тя го направи въпреки всичко описано от теб....

# 85
  • Мнения: 41 645
Привет! Hug

хаштага отново е #mucizedoktor



Назлъ иска  да има нормални отношения с Али и той я разбира. Може ли Али да го направи?


От кого се крие Али?


линковете....

1. https://www.fox.com.tr/canli-yayin

2. https://www.canlitv.today/fox-tv-1

3. https://canlitvizle.com/fox-tv-hd-full

4. https://www.canlitv.online/fox-tv-33

5. https://www.canlitv.me/fox-canli-izle

6. https://canlitv.gen.tl/fox-tv-canli-hd

Приятно гледане на всички! HugHugHug



# 86
  • Мнения: 9 524
Приятно лечение , дружки Heart Eyes Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye

# 87
  • Мнения: 41 645
Добро утро! HugPurple HeartFlowers Hibiscus



ЧД



фрагмана за 35 еп.


https://youtu.be/LnHCA7oDzt8

 с руски превод
✨ 1 фрагмент к 35 серии «Чудо-доктор» (русские субтитры)
https://vk.com/turk.sinema?z=video-184743567_456239123%2F6c77867 … pl_wall_-83475167

зад кадър....


ЗЯ

послени новини ...
Цитат
✔Догач Йылдыз также покидает сериал #ЗапретныйПлод. Известный блогер пишет, что массовый уход персонажей связан со скорым финалом сериала. По его мнению, #ЗапретныйПлод сделает финал на 85 серии.


а това  е пуснато преди минути....
Цитат
#DZMnews

💥По сообщению Бирсен, 85 серия проекта #ЗапретныйПлод должна была стать финальной серией сезона, однако из-за пандемии вечеру съёмки были отменены и поэтому сроки сдвинулись.
86 серия должна была стать первой серией уже четвёртого сезона, однако как сейчас поступят продюсеры, пока неизвестно.


Желая ви приятен ден и се пазете! Flowers Four Leaf CloverMask

======================================================

Доста се забави рейтинга днес....

Total / 2 / 8.09
Ab / 1 / 8.28
Abc1 / 2 / 8.64



▪TOTAL:

1. #ОднаждыВЧукурова - 10.52% (+0.78)

2. #ЧудоДоктор - 8.09% (+0.41)

20. #НоваяЖизнь - 2.19% (+0.31)

▪АВ:

1. #ЧудоДоктор - 8.28% (+0.83)

2. #ОднаждыВЧукурова - 7.01% (-0.97)

16. #НоваяЖизнь - 2.37% (+0.20)



Последна редакция: пт, 23 окт 2020, 11:03 от Zlatina3

# 88
  • Мнения: 6 579
Среднощен привет!

Денят ми днес беше дълъг, но да ударя едно рамо на Злати Purple Heart, че пак я оставихме сама в темата.

ЗЯ

След Берк Октай, ето още един кандидат да попълни каста на  "Ябълката"- Чаалар Ертугюл.

             

Да влезе следващия....Smile

Шевал пак се е изказала по наболелите въпроси пред журналисти и е съобщила, че и за тях напускането на толкова много актьори едновременно е било изненада и е изцяло решение на продуцента и сценариста.
Ще видим накъде ще завие сюжета в новия сезон и ще го бива ли, малко остана.

ДЧ

Личи си, че серията на "Доктор Чудо" снощи е била отново вълнуваща и  интересна.
Рейтинга отново е супер.

             



Лекичка от мен!

# 89
  • Мнения: 41 645
Добро утро! HugTwo HeartsFlowers Fallen Leaf



Дъга Hug,благодаря че си пуснала пост. HugPurple Heart

Да ви напомня,че от утре сме със зимното часово време-връщаме с 1 час времето назад.Ще сме заедно с това в Т-я и ще бързаме за сериалите,които следим! Grinning

ЗЯ
Радвам се и ако Чаалар влезе.Гледала съм го в ''Г-жа Фазилет и нейните дъщери'' и в ''Любов на показ'',а също и в предишните по-малки роли в др.два сериала.
И за мен е интересно как ще продължат  сезона.Излизат 5 актьора-Талат,Баръш,Гьокхан,Бусе и Доаач.Така,че трябва и поне 3-4 да влязат. Simple Smile



Какво  са измислили? Grinning
Цитат
Вот те, кто потопил любимые пары зрителей. Продюссер Аксой и сценарист Мелис в главных ролях 🚫


ЧД







ПВС






Желая ви приятна и спокойна събота! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers Maple Leaf

Общи условия

Активация на акаунт