Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 74 941
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 22 835
Тук има много техни продукти – https://www.marvi.bg/brands/revuele/1364?page=1

Тук също има, но са доста по-малко – https://bewellstore.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0/revuele/
В Марви повечето не са налични, иначе
и аз ги проверявям отдавна.

# 601
  • София
  • Мнения: 28 524
А, това не погледнах.

# 602
  • Мнения: 24 315
Доволни ли сте от продукти с коноп? Какво ползвате? Аз си купих масло с коноп, но ми мирише гадно

# 603
  • Мнения: 125
Дерматолог ми е препоръчвал крем за лице с коноп. Иначе съм ползвала само за ръце, беше ок.

# 604
  • Мнения: 3 306
Скрит текст:
Скрит текст:
За този лосион конкретно нямам отзив, но почти всичко на марката ми е любимо. Ползвам шампоан, маска за коса, измивен гел за лице, скраб за лице, душ гел, маски за лице, матиращ крем, балсам за устни... Grinning
Срам ме е да си снимам празните опаковки да не се счете за реклама, но с техните продукти замених разни други на Биодерма, Виши, СВР, Роже.

Да напиша и за Ревуел. И аз ползвам серум за лице като на sl, само че с колаген. Изключително съм доволна, изчисти ми се цялото лице, кожата ми е хидратирана и за цената си от 4 лв... Бижу!
Кой е този серум и къде го продават?
Този е серума, купих го от една аптека в Стара Загора, но не го намирам онлайн.

Коя аптека и къде Simple Smile

# 605
  • Мнения: 24 315
Дерматолог ми е препоръчвал крем за лице с коноп. Иначе съм ползвала само за ръце, беше ок.
А може ли да споделиш с каква кожа си и за какъв проблем ти е препоръчан този крем?

# 606
  • Мнения: 22 835
Дерматолог ми е препоръчвал крем за лице с коноп. Иначе съм ползвала само за ръце, беше ок.
А може ли да споделиш с каква кожа си и за какъв проблем ти е препоръчан този крем?
Конопът се оказва мн.полезен за тялото: има противовъзпалитени качества, регенериращи
Все повече се вкарва в лекарства и козметика.

# 607
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Кожата ми е смесена, мазна в Т-зоната. Матиращият крем, както и серума на Ревуел са купувани от Марви срещу Трета поликлиника. Продукти на Фито купувам и от мейкъп и Елитис.
Матиращият крем го слагам сутрин, на чиста кожа и чак вечерта забелязвам лек блясък, но след толкова часове за мен е нормално. Другите матиращи от които съм доволна са на Ревуел и на Лиерак (но неговата цена е към 40 лв.).
Ползвам крема за ръце от конопената серия на Ревуел и съм доволна, омекотява и хидратира добре.

# 608
  • Мнения: 125
Дерматолог ми е препоръчвал крем за лице с коноп. Иначе съм ползвала само за ръце, беше ок.
А може ли да споделиш с каква кожа си и за какъв проблем ти е препоръчан този крем?


Комбинирана, но не ми го препоръча за някакъв проблем, просто сподели че тя ползва такъв, забравих на коя марка обаче. Знам че за коса също е много добър избор конопа

# 609
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Изчползвам конопено масло за преуш.
Не ми мирише гадно, за ралика от маслото от Нийм.
Имам и продукт за коса с коноп ..
Доволна съм.

# 610
  • Мнения: 5 719
Момичета, ползвали ли сте този скраб за лице на Билка? Хубав ли е?

# 611
  • Мнения: 2 816
Да .Хубав е ,измива добре и не изсушава кожата.

# 612
  • Мнения: 2 625
Тъкмо си взех втора опаковка. Кожата е чиста, но не пресушена след него.
Аз съм със суха кожа.

# 613
  • Мнения: 5 719
А ежедневно ли го използвате или 2-3 пъти седмично?
И твърдите частици в него едри ли са?

# 614
  • Мнения: 15 356
Днес се добрах до Елитис и взех  на Ревюел-мицеларен гел,мицеларна вода,душ гел,три пилинг маски еднократни,маска за коса с люта чушка,матиращ праймър ,пилинг гел.Изкушиха ме и серумитв и нощен крем,но имам сега,а и взех на Дева серум и пилинг с вит С,че ги хвалите.Пет маски на Миша,три на Шабенс и се прибрах доволна .

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 16:02 от Bobchita

Общи условия

Активация на акаунт