Въпрос за Адресна регистрация

  • 2 344
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 866
А старите хазяи съгласни ли са?
Затова никой не ще да прави регистрации на наематели

# 16
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Зависи от некомпетентността на конкретния служител в общината дали ще "мине". Последните години е много затегнато. Simple Smile
Пълни глупости! Няма опция "мине" И както винаги българинът има само права...що да не нарушим закона, ако е в наша полза! За това сме на този хал..и никой, ама никой не ни е виновен...

# 17
  • Мнения: 293
https://so-oborishte.com/%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0 … 1%80%D0%B5%D1%81/

В ЗУТ не съществува понятие "ателие за жилищни нужди", ателиетата там са за творческа дейност, но в горния линк се вижда как община Оборище си имат и процедура как едното се превръща в другото. И явно е описано, че регистрацията е възможна на местно ниво. Не познавам съдебната практика по темата, не мога да коментирам законността ѝ, защото не съм юрист.

# 18
  • Мнения: 1 088
А старите хазяи съгласни ли са?
Затова никой не ще да прави регистрации на наематели
С кое да са съгласни, да се отрегистрират от техния адрес ли? По твоята логика би трябвало да скачат до тавана от кеф...

# 19
  • Мнения: 9 866
Абе обърках се. Не знам дали не четох в някоя друга тема, или са обърках. Мислех, че не щат да си махат регистрацията от квартирата.

# 20
  • Мнения: 1 088
Май по-скоро обратно, искат ама нямат право.
Не знам кое е по-зле...

Общи условия

Активация на акаунт