Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 16 002
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28 435
Ох, майкооо, Джулието... Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 11 116
Таквоз не съм пила, но изглежда изкушаващо. Yum

# 17
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Жгмъци, благодаря за темичката 💞
Миленски дано се оправи по-бързо 🤗
Тъкмо навреме, Джулс. А ето и местенце за пиенето му 🙃

Аз съм тук с кафенце. Все пак ММ ме измъкна макар и без приятелите и на по-близко 1😍

# 18
  • София
  • Мнения: 4 141
Може и така:

# 19
  • Мнения: 28 435
Охооо, браво бе, разваляте диетичната дисциплина! Вино, маси...
Айде на отчет
З грозде
О пиле лютика и една филия хляб, не ми се ядеше хляба, но стана чорболяво
В таратор, до сега устисквам, но скоро ще ме погне глада
Скрит текст:
Обмислям друг режим, този не ме кефи! Оставам на него само защото си купих една петролена рокля, и като се видях как ми стой сълзи текнаха от очите ми...Sob
Хайде признавайте кой какво гмуца... Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 141
Мимчо, 😘😘😘 аз днес цял ден на вода, а за вечеря купа таратор. Щерката хапва в момента пуканки и едва се удържам, но аз съм 😩джелезна.

# 21
  • Мнения: 28 435
Мимчо, 😘😘😘 аз днес цял ден на вода, а за вечеря купа таратор. Щерката хапва в момента пуканки и едва се удържам, но аз съм 😩джелезна.
Мен питаш ли ме...Телчо пече хляб и как мирише къщата...божеее! Трябва да си сложа щипка на носа! Joy

Последна редакция: пт, 16 окт 2020, 21:37 от mimi.7299

# 22
  • София
  • Мнения: 4 141
Еее, аз на аромат на хляб няма как да издържа. Успех! 😘😘😘

# 23
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аз вечерях пилешко със зеленчуци по китайски, чаша 🍷🤪

😘😘😘

# 24
  • Мнения: 28 435
Аз вечерях пилешко със зеленчуци по китайски, чаша 🍷🤪

😘😘😘
В петък може ли, нали каза уикенда само...??? Flushed
Я кажи как го приготвяш?

# 25
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Петък и събота уа, 😋

Ами приготвям го от китайския ресторант. 😁
Скрит текст:
Иначе ако правя аз, първо запържвам пилешкото с чесънче и джинджифил на силен котлон, слагам сосове, каквито имам, като е готово го вадя. В същият съд запържвам каквито зеленчуци има-лук, пипер, тиквичка, нарязани на ленти, пак на силен котлон за кратко, плюс сосове. Люто слагам. После съединявам двете и гутовус. 😉
Може и със свинско или телешко да се направи,  нарязани на тънко.

# 26
  • Мнения: 3 347

Хайде на кафето Heart Eyes!
Аз съм по родителски ангажименти,от 6 съм се кукнала,покарах някой-друг час,и сега се чудя да ям ли в колата,или да дремна в същата Laughing...
Хубава идея Вангоби,ми сля да я пробвам по-късно,но нямам вана...дали ще се получи Rolling Eyes?!
Хубав да е денят ви Hug!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро Green Heart
Дано ни зарадва днес слънчице Nature Sunny и всички да имате свеж и зареждаш почивен ден Yellow Heart
Аз съм щастлива днес, мама е при нас, на дистанция сме, но все пак е близо Purple Heart
Менюто днес:
Леща и картофена салата с праз лук и зелена салатка.
За мен лещата е на фурна- с гръцки и 1тиквичка. За домашните- като яхнийка...облизва се като коте, защото ми е любима бабина рецепта. Heart Decoration
Мими, съжалявам че се затормозяваш с този тип хранене. Аз го избирам защото е толкова познато и лесно за следване за моя ритъм.
Разглеждала ли си зоната? На мен ми е трудно с пресмятането и не се справям да готвя зоново. Но принципите ми допадат определено.
Аз вчера умрях от глад...купих тахан халва   за утре и докато хрупа зелена салата си мислех как ме зове от шкафа Joy Animal Pig но устоях.
Прекрасен ден, любими Heart

# 28
  • Мнения: 28 435
Добро утро!
Джулс, мерси! Сос ще сложа на Кикоман, без захар, сладни от соята!
Мамекс, ранобуднице...
Ничия ще помисля за друг режим, минус 300 гр днес. Този се спазва лесно, но при мен винаги води до проблем с конете...харесвам режима на Танчето...Но трябва да се удържа да ям минимално и вечер дори само символично!
Хубав ден банда!

Последна редакция: сб, 17 окт 2020, 10:07 от mimi.7299

# 29
  • София
  • Мнения: 4 141
Мамексче, 😘мчи как няма! Може и момчето да си повикаш да те търка 😘💕🥰.
Днес, бандичка ще хапвам готвен зелен боб с яйца  на очи. След водно- таратореният ден съм - 1.800 . Бая вода съм изтакала от снажния си организъм. 😂😂😂
Прекрасни да са ви почивните дни 🍀🍀🍀

Общи условия

Активация на акаунт