Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 59

  • 15 997
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Мими роклята е много хубава, нежен цвят и фин модел. Със сиви обувки щее един път.

# 196
  • София
  • Мнения: 1 193
Демс, да е честита малката принцеса! Да е здрава и много щастлива!
Мими, хубава е роклята. Много нежен цвят.
Моят син мина вече на ДО до 13.11. В училището има положителни учители. Sad

# 197
  • София
  • Мнения: 4 141
Деми, 😘😘😘да ви е жива, здрава, палава, игрива и нека св. Димитър я пази и закриля! Целувам ви и двете😘😘😘
Мамекс, 😂😂😂 сухичко викаш не минава без побутване.

# 198
  • Мнения: 2 080
Деми честита да е малката принцеса Hug
Днес - О - хляб и лютеница
В - ню-ню парченце торта и козунак с маскарпоне и сладко от боровинки

# 199
  • USA
  • Мнения: 2 143
Демоу, почерпката ти е точно в десятката Cupid Dart
Да ти е честито малкото Д'митриче Gift Heart
Мими, този цвят ми е много любим, както и всичко розовко Heart Eyes
В последно време пощръклях на тема розово и златно и накупих всякакви кухненски непотребности в тези цветове.
Как ми се ще и на мен на сватба Weary , даже и в джангъриено бих се натъкмила, макар да ми стои като да съм от ма'алата .Stuck Out Tongue
Иринитка и Ир, съжалявам за загубата ви Cry

Целувки на 'сички неспоменати другарки Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart

Аз 3 деня изкарах на по 7-8 ица в беконска мазнинка и ню-ню сиренце.
-3,200 е резултата на кантара, ама да не ви казвам от колко тръгнах, сраааам Flushed
СтреснАх се, като пробвах един костюм за Хелоуин, то не че до събота не мога да си ги върна пак, много съм несериозна напоследък.

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 18:52 от SkyBlue

# 200
  • София
  • Мнения: 4 141
Скайче, 😘 почувствах се целуната 🤗. И аз те целувам! Чудесен резултат за три дни, браво! Трябва и аз да се пробвам с яйчен. Сега мисля, че ще ми е по- лесно. Първият път не се справих.
Ничия, 😘 да ти е жив здрав Митето, а и вие покрай него.
Мими, 😘разкошна е рОклата, но нали няма да ни караш нас шаферките да сме с нея, че на мен ще ми е тамън за едното бедро 😂.
Бандичка да дам отчет: домашно петле с грах и чаша бяло Ф.
Цалуфки на всички 😘😘😘.

# 201
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет Heart
Деми, да ви е жива и здрава дъщеричката Heart
Вангобче, благодаря Heart

# 202
  • Мнения: 28 397
Ничия, да ти е жив и здрав и твоят именик. Свети Димитър и Господ да го закрилят! Hands Pray
Оххх, кееееееф, до сега шопинг с щерката......изкупихме Лили, пък и мама беше взела заплата. Няма оправия не се отказва от дрогерийната козметика,... но нищо след години ще и дойде акъла... Баща ни е много доволен, цяла вечер върши "мъжка" работа - т.е.  лежи с достойнство на дивана, а ние пърхаме наоколо без да го занимаваме. Ошишкала се е здраво малката при баба си, но сега ще я отслабна набързо. Imp Всяка вечер разходки, от утре ще правим някакъв калориен дефицит...менюта съставя. И аз трябва да се включа, че да я мотивирам.  Joy Събота и неделя живот и здраве яко колела, ще и стопя лагерите...! Аз тази вечер на зелена салата с краставичка и печени тиквени семки за поръска, но и двете ударихме по една чаша розе. Пълна ми е къщата, щастлива съм! Revolving Hearts
Вангобче, роклята не е за събитието, то не е ясно и аз какво розово прасе ще съм с нея, но до другото лято има много врема...
Скай, появявай се по често моля, и може да ни зарадваш като ни покажеш розовите и златни излишества...

Последна редакция: пн, 26 окт 2020, 22:54 от mimi.7299

# 203
# 204
  • Мнения: 2 844
Добро утро! Друго си е сутрин да има Nature Sun With Face
Мими Kissing Heart много нежен цвят е роклята, прекрасна! И е супер - къщата ти е пълна Heart
Скай Kissing Heart радвам се ,че се появи! И аз те целувам, и искам да те видя в костюма за Хелуин!
Джулс Kissing Heart много да я нагушкаш и нацелуваш Шушка! Kissing Heart
И да те питам пазарила ли си дрехи за нея от  https://doniceta.com/ ? Харесла съм нещо за дечицата, че сестра ми летят ноември месец за Хамерика и  трябва да купувам подаръци Heart Много добре ми изглеждат и на сносни цени, но не знам дали качеството е добро.
Ничия Kissing Heart честит да е и твоят именик! Здрави и щастливи да сте с вашата принцеса!
И да напиша меню: З - кафе и кисело мляко с прашец; О - имам още пица Stuck Out Tongue Winking Eye ;В - трябва да обера хладилника с останали по малко от различни манЖи.
Прекрасен вторник да имате!
Някоя бандитка да се е кандидаствала за преброител? ЧУдя се какво да направя  - дали да или дали не Sunglasses

Последна редакция: вт, 27 окт 2020, 09:44 от Indji11

# 205
  • София
  • Мнения: 11 114
Здравейте, банда!
От днес до края на седмицата ще съм холм офис. Миналата седмица стискахте палци заради това, че при нас колежка е с ковид, болничка е и се тествахме и всички сме здрави, засега.
С диетата приключих преди малко. А трябваше да е плодов ден. Но резултати няма и минавам на предимно протеиново хранене с по един омазан ден в седмицата. И ще се надявам на резултати, дано има.

Деми да ти е здравичка дъщерята и много щастлива!
Поздрави и за любимият на Ничия!

Мими, роклАта е страхотна!

Извинете не помня друго!

Целувкиии за всички.

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет, бандата,
Дмитриче, да е живо и здраво малкото пиленце! Да бъде много щастлива и Господ да я пази от всички злини!
Ni4iq, и твоят половин да е щастлив,здрав, успешен и най-вече да имате сговор и обич!
Жгмъци, радвам се, че си добре. Blue Heart
Скайомирче, Wink Two Hearts
Джулс, ходиш още на спорт или ти мина мерака? Шушуленцето какви ги върши?
Мимчо, усеща се как пърха сърцето ти! Heartpulse Прекрасно е когато дечицата са край нас! РоклАта е чуННА. Не бях я "отворила" нацяло и ми се струваше постничка за теб, ноооо....днес видях сребристите точици. Еми супер е!
Курдов, как е маман?
Да разкажа накратко кви ги върша:
Скрит текст:
Още от събота не ми се ходеше в София на конференцията. Първо заради това, че ще е в зала с доста хора, въпреки предприетите мерки и второ, обявените теми не ми бяха чок интересни....Ииии...в неделя вечер се сдобих с циститна криза и така пътуването се отложи Smirk
Следва: търсене на апартамент в София на Сис, която се прибира на 27.11. Цял следобяд вчера се занимаваме с едно брокерче - чакалче, който катому казах бюджета,запхочна да изпраща апартаменти с обзавеждане от втората световна, но изпраща и съвсем подходящи апартаменти само със 100 лв по-скъпи Sweat Smile Та, по едно време "кандита зетя" звъни на техния хазяин и се оказва, че предишния ден му се е освободил апартамент в същата сграда, в която е Чаволинка, но в съседен вход. Обаче трябваше за го кандърдисаме за котката, щото нещЯ. Да е жив и здрав Живка, успя да го убеди и сега утре или в други ден ще ходят да видят апартамента и го наемаме...Стискайте палци, да не се обърка нещо, макар, че аз съ сигурна че това е нашия апартамент.

Не мога да кажа какво ям, щот не помня  Stuck Out Tongue Closed Eyes

Обичам ви и  злото да ви заобикаля!

# 207
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Деемс, Ничия, да са ви живи и здрави именниците, макар и с малко закъснение Hug
Занатка - специално за теб - заповед на министъра на здравеопазването - всички ВУЗ онлайн...
Иринитко, дано е вашия Hug Сис за постоянно ли се прибира?
Скайче, казАх ли колко се радвам да те видя? А ако ти доскучее, покажи излишествата в действие, моля Grinning
Жгмъци, радвам се, че си добре Hug
Май всички изчезнаха да търсят рокли за сватбата на Мими Wink
Аз си глася утрешната онлайн лекция и май ще лягам (или ще догледам "Ангели и демони"  Stuck Out Tongue Winking Eye)

# 208
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Деско, да, прибира се в България, в София ! Relaxed

# 209
  • Мнения: 1 617
Добро утрооо! Hug
Скайче, ми ние ако на Хелоуин не стреснем нЕкой, кога? Joy То вярно, че няма дебели вещици, че не мой ги издържи метлата, но..на друго пък ще се докараме ☺☺☺ И пак ще сме автентични ☺ Та недей се напряга да заслабваш Hug
Мимчо, веднага се самопоканих и аз на събитието. Дали да не отговарям заедно с другите танцуващи девойки за хорцата? Blush Иначе идеята ви е страхотна! Много ме умили и си припомних, че романтиката е хубаво нещо Hug
Радвам се, че държите фронта с Ковида. Не знам какво да кажа...автобусът ми е пълен всеки ден с хора. От утре като минат студентите на ДО, сигурно ще има въздух Sad
Иринки мили, съжалявам за загубите ви! Hug Голямо гуш! HugHugHug
Стреличке, честито ти возило! Да те отведе до прекрасни места, само здраве да е! Hug
Курдов, виждам, че много ти се е било насъбрало, но си удържал! Hug
Танко, добре си си отпочинала на Велинград. Преглътнах и аз с теб от дистанция голямата сметка Hug
Мамексито, и аз като теб - докато спортувам и танцувам, качвам! Hug
На всички неспоменати - целувкии! Hug
До после, банда!

Общи условия

Активация на акаунт