Винаги забавно с Toffifee! Включете се в нашите игри!

  • 9 219
  • 384
  •   1
Отговори
# 15
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
С рождените дни на най-близките ми хора.

# 16
  • Мнения: 66
Свързвам ги с всички празници, защото много обичаме бонбоните

# 17
  • Мнения: 192
С празнично настроение.Toffifee са любима почерпка за всеки повод а и без повод. Много ги харесваме. Blush

# 18
  • Мнения: 1 427
Свързвам бонбоните с личните празници на семейството ми. Обичаме Тофифи и купуваме и без повод.

# 19
  • Мнения: 22 867
С обикалянето по магазините в търсене на точно тези бонбони Toffifee, когато все още не се намираха лесно. Бях ги опитала на гости при приятелка и тръпнех да почерпя точно с тях вкъщи.

# 20
  • Мнения: 6 493
С веселите опити на детето ми, когато си взима бонбон.Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 456
Като бях дете, на всеки празник имаше бонбони, много често Тофифи Simple Smile, така че ги свързвам с празници - рождени дни най-вече. Сега си ги купувам и без повод Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 252
С рожденни дни вкъщи. Удобна малка опаковка за семейно събиране.

# 23
  • Мнения: 123
Това са бонбоните които са за всеки празник,но си ги хапваме и без повод. А и стават за подарък

# 24
  • Мнения: 113
Свързвам бонбоните с баба ми! Те са й любими и винаги ги взима за почерпка! Затова, когато съм сама и имам нужда да се почувствам уютно, си купувам кутия! ♥️

Последна редакция: вт, 20 окт 2020, 00:18 от M_angel

# 25
  • София
  • Мнения: 311
Как детето ми си пирипява рефрена от рекламата ви, докато си похапва бонбони Тофифи Simple Smile

# 26
  • Мнения: 612
С всички празници, винаги присъстват ако не на масата, то в шкафа сме заредени с Тофифи 😀

# 27
  • sofia
  • Мнения: 1 943
Винаги свързвам Toffifee с първия учебен ден. Любимата ни учителка много харесва бонбоните и винаги и подаряваме такива, заедно хапваме от тях със страхотно настроение.

# 28
  • Мнения: 29 321
За Коледа купуваме Toffifee и затова ги свързвам с радостта по празниците!

# 29
  • Мнения: 39 306
Това са любимите бонбони на моя син, който почти не близва сладки неща. Когато той има повод- винаги купувам от тях. Когато ги видя в магазин пак се сещам за детето си.

Общи условия

Активация на акаунт