Винаги забавно с Toffifee! Включете се в нашите игри!

  • 9 223
  • 384
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2
Любим детски спомен. Всеки път ни ги носеха от птешествия.
А винаги присъстват с повод или без.

# 331
  • Мнения: 383
Любимият ми спомен  е: винаги на веселите празници.

# 332
  • Мнения: 811
С хубав празник, цветя, бонбони, почерпка и приятни мигове!

# 333
  • Мнения: 1 186
Забавни моменти с вяденето на бонбон от кутията има много.

# 334
  • София
  • Мнения: 20 071
Свързвам ги с всички семейни празници, с много любов, топлина, щастие и смях.

# 335
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Последния ми спомен с любимите ни Toffifee беше от рождения ми ден.
Събуждайки се сутринта открих до себе си, опаковани с красива панделка, цели пет кутии Toffifee, а до тях прекрасен букет рози. Домочадието се беше доста постарало, изненадата беше страхотна.
Разбира се, цялото семейство се насладихме заедно на сладкото изкушение. Flowers Hibiscus

# 336
  • Мнения: 302
Любимите ми Toffifee ги свързвам освен със семейните празници, но и с незабравимото ми  пътуване до Тексас!
В куфара имах лукчета, локумчета, обикновени вафли...Но аз си взех и от любимите Toffifee .Лукчетата  никой не ги погледна....но бонбоните- правехме бартер с моята приятелка- почивайки на верандата тя ми искаше от моите любими бонбони, а аз исках от нейния любим сладолед с ананас!

# 337
  • Мнения: 117
Със споделените срещи със семейството

# 338
  • Мнения: 523
Предимно ги купуваме за рожденни дни, но винаги има кутия в къщи за да се подсладим след вечеря

# 339
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Напишете ни като коментар с кой любим спомен свързвате Toffifee?
Свързвам бонбоните с един забавен ден с приятелки , с които се състезавахме коя ще вземе повече бонбони без да падат на земята, защото в предишните опаковки много подскачаха, доста забавна и калорична игра се получи Grin

# 340
  • Мнения: 230
С моментите в които всички сме заедно!

# 341
  • Samokov
  • Мнения: 345
Свързвам ги с екскурзии до Германия... уникални са. Всеки път там купувам дузина.

# 342
  • Мнения: 4 144
Свързвам ги с една много специална емоция. Когато бях малка баща ми беше шофьор, доста и за дълго отсъстваше от вкъщи, но винаги, когато се прибираше беше с кутия бонбони Тофифи. Бях ги обикнала още от първото опитване и всеки път се стараеше да ми намира по 2 или 3 кутии, които да ми донесе. Така свързвам уникалния им вкус с вълнението покрай дълго чаканата среща с него и радостта, която ме обливаше от получаването на бонбоните. 😊

# 343
  • Мнения: 1 392
Обожавам бонбони Toffifee. За всички поводи купувам такива!!!

# 344
  • Мнения: 2 663
Бонбоните Toffifee ги свързвам със моите рожденни дни и на децата

Общи условия

Активация на акаунт