Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Сутрешно повръщане - дете на 3 години

• 347
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, дъщеря ми е на почти 3 години, от септеври започна да ходи на градина, много е растроенна сутрините и отказва да я водя там.. Смятах го за нормално и че ще свикне с времето.. Но нещатата започнаха да стават по сериозни плач, придружено с повръщане без въобще да е яла или пила нещо. Така седмица и половина и  днес я водих на лекар. Доста се стреснах защото лекаря каза, че най-добре да и запишем час за скенер. Моля ако някой знае нещо по темата да ми пише. (да отбележа само че през събота и неделя, или дните когато не е на градина не повръща)

# 1
преди няколко дни имаше подобна тема , погледнете и нея https://m.bg-mamma.com/?topic=1259167

искрено се надявам да се справите...според мен е на нервна почва..

успех!

# 2
Лекарят частен ли е? Ако е така те понякога се презастраховат излишно, понеже нали им се плаща. И гледат да те издоят за каквото се сетиш. В Токуда са най-лоши. Иначе според мен сте по-скоро за детски психолог. Явно нещо не и пасва в градината, мъчи се тормозят я, знам ли.

# 3
Лекарят частен ли е? Ако е така те понякога се презастраховат излишно, понеже нали им се плаща. И гледат да те издоят за каквото се сетиш. В Токуда са най-лоши. Иначе според мен сте по-скоро за детски психолог. Явно нещо не и пасва в градината, мъчи се тормозят я, знам ли.
живея в Белгия, водих я на личения и лекар, беше се стреснал доста.
Снощи в 21:30 ни звънаха от спешното със молбата веднага да постъпим в болницата за скенер.. Защото нямало време да чакаме до понеделник. Симптомите който им разказал лекаря на дъщерями били признак за тумор. Сама се знам как стигнах до спешното. Събраха се 3-ма специалисти-Веднага я вкараха в скенер и до 15 минути ни казаха резултат учудих се много какво внимание ни обърнаха по принцип нв го правят.. Но тъй като преди месеци загубих детето си на 4 месечна възраст заради точно тази болница и тези лекари, явно съвестта им се обадила...
Всичко е наред няма нищо на главичката.
Казаха, че може би е на нервна почва и че трябва сериозно да поговоря с учителките  🙂 според тях детето е тормозено на училище.

Сега се чудя какво да правя.. Даже и да кажа че дъщеря ми не се чуства добре на градина и да ги помоля за малко повече внимание към нея няма да го направят сигурна съм! Нямам доказателства че там се случва нещо. Дайте  ми някаква  идея моля ви наистина не знам  как да подходя,зада не направя нещатата по лоши защото тук те са големи расисти и ако се ядосам и тогава ги помоля да внимават със нея те ще направят обратното Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 окт 2020, 17:03 от AnMary

# 4
1. Премести я в друга, ако може.
2. Тук в България често се случва родители с подобни съмнения да слагат в дрехите на децата си записвачки и после вечер слушат какво е ставало. И големи скандали следват, телевизията прави репортажи, уволнения и т.н.

# 5
1. Премести я в друга, ако може.
2. Тук в България често се случва родители с подобни съмнения да слагат в дрехите на децата си записвачки и после вечер слушат какво е ставало. И големи скандали следват, телевизията прави репортажи, уволнения и т.н.
Сетих се за това, но тук е подсъдимо 😏

# 6
То май и тук не е много позволено, но установи ли се малтретиране голямата вина измества малката. Да не говорим, че може изобщо да не сте искали да подслушвате, а просто контролирате дали се е адаптирала и дали плаче, понеже много се тревожите Wink
Естествено, незаконни записи не стават за съд, но за уволнение и скандал са предостатъчни.

Общи условия

Активация на акаунт