НОЕМВРИйчета 2❤2❤ - ТЕМА 8

  • 27 058
  • 733
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 577
Дагни, честито бебче и на теб 🤗
Бъдете здрави , а на теб бързо възстановяване 💐❤

# 241
  • Мнения: 80
Честито на новите мамчета Kissing Heart
Да са ви живи и здрави бебетата, а на вас бързо възстановяване Simple Smile, а като се приберете в къщи може да споделите как се чувствате, вече насаме с бебоците .

# 242
  • Мнения: X
Дагни, живи и здрави, мила! ❤❤❤💋

# 243
  • Мнения: 482
Бъди честита, Матея ❣️
Дагни, честита рожба и на теб 💕

# 244
  • Мнения: 220
Честита рожба! Да е здрава и много да ви радва! Бързо възстановяване! В коя гс е направено секциото?

Цитат на: BubblyFogg  link=topic=1260274.msg41599018#msg41599018 date=1603378808
Скъпи девойки, днес се роди Матея 3400, 51 см.  Планирано секцио. Малко излязоха от релси нещата , но няма да всявам смут. Видях я за секунди преди да ме приспят, понеже се наложи. Помня само че си помислих колко е беличка и хубавка. Момичета всичко си заслужава повярвайте ми! 💕

# 245
  • Мнения: X
Честита рожба! Да е здрава и много да ви радва! Бързо възстановяване! В коя гс е направено секциото?

Цитат на: BubblyFogg  link=topic=1260274.msg41599018#msg41599018 date=1603378808
Скъпи девойки, днес се роди Матея 3400, 51 см.  Планирано секцио. Малко излязоха от релси нещата , но няма да всявам смут. Видях я за секунди преди да ме приспят, понеже се наложи. Помня само че си помислих колко е беличка и хубавка. Момичета всичко си заслужава повярвайте ми! 💕

В 38+ 4 г. с Десинка

# 246
  • Мнения: 482
Моите прегледи приключиха, не са  слушали тонове, не ме е бърникал. Ходих на изследвания в понеделник и това беше. Ако не съм родила до 2.11,ме вика на преглед. И сега не знам да търся ли някъде да ме гледат поне за тонове, дори не знам къде обаче. 🙄

# 247
  • Мнения: 1 019
Dagny, честито🙂, възстановявай се бързо.
Rainbow, там, където си решила да раждаш, сигурно може да запишеш час за тонове на своя инициатива - защо не питаш на регистратура. До 02.11 обаче остават около две седмици, не знам дали има някакъв смисъл. Лекарят ти щом не те е насочил досега, значи може би е преценил, че нямаш нужда, а и в тази ситуация с короната е по-добре да не се мъкнеш излишно по болници. Те по време на раждането е важно да следят тоновете, но това не вярвам да го спестят.

# 248
  • Варна
  • Мнения: 152
Честити да са Матей и Матея,а на мамите скорошно възстановяване! 💙💜
Диамант стискам палци и ти желая едно леко раждане и пухкаво и здраво бебче и мама на финала 🤗

# 249
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
Dagny, честита рожба! Бъдете здрави и бързо възстановяване!

# 250
  • Мнения: 30
Честити бебчета в групата. Да са живи и здрави и много да ви радват. Бързо възстановяване на вас момичета.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 791
Моите прегледи приключиха, не са  слушали тонове, не ме е бърникал. Ходих на изследвания в понеделник и това беше. Ако не съм родила до 2.11,ме вика на преглед. И сега не знам да търся ли някъде да ме гледат поне за тонове, дори не знам къде обаче. 🙄
Ходи 1-2 пъти в седмицата на тонове, а след термин всеки ден.
Ако нямаш противопоказания не бързай да постъпваш в болница като ти мине термина. Ходи пеша яко и медитирай (йога или танци на любима музика) щ. Редувай тези двете, защото всеки е различен и не знаеш коя техника ще ти прави разкритие на твоя организъм.
Туй мога да кажа поне от мой опит.

# 252
  • Мнения: 1 124
Дагни, честит ти младеж! 💙

# 253
  • София
  • Мнения: 2 493
Dagny, честито и на теб Heart Аз шпионирам и в октомврийките хихи

# 254
  • Мнения: 1 042
Ех, почна бебевалежа!
Искам на първо място на Кийпчето да честитя, че ми е много на сърце! Надявам се всичко при нея и младежа да е наред!
Честити бебоци и на Dagny, BubblyFogg, Gerta, нека вие да се възстановявате добре, а малките герои да наддават успешно и да ви радват.
Успех и на Даймъндчето с разкритието, нека ѝ се случи най-доброто раждане! Стискам палци всичко с всички ви да е наред!

Последните дни ме тресе депресията мен. Независимо от разходките и почти невъзможното хранене, съм качила 2 кила за една вечер, вече съм заветните 93 кг., а съм едва в 35 г.с. + 2 дни. Отделно от това с нищичко не сме готови ние и така като ви гледам как ударно сте почнали да ставате октомврийки, не мисля, че моят мечтан стрелец ще си дочака термина. Grinning Като казвам нищичко, дори кошарка нямаме и трябва да се стегна и да почна вече да пооправям явно и да приготвям кътчето на бебето в спалнята ни. Вчера ме измъчиха три часа в болницата за тонове, два пъти почти равни, бебокът - неактивен, накрая едва едва на третия път се размърда, за да им покаже, че всичко е наред. Другата седмица на 27.10. ми е последният преглед по каса, ще си получа обменната карта, направлението и всичко необходимо, като междувременно ще продължавам да се следя при лекарката, при която ще раждам. Хабер си нямам още от раждане аз Grinning Дано да си стои момчето на топло още поне няколко седмици, че майка му да успее да се стегне и да свърши каквото трябва.

Общи условия

Активация на акаунт