Перилни препарати и омекотители – 63

  • 43 733
  • 773
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 454
Мили дами, от няколко години пера или с течни препарати, които лесно се дозират или с бебешкия Сано, който отмервам с лъжица и си нямам мерителна чашка Sad
Миналата седмица се сдобих с 2 пакета Persil прах (за цветно и Sensitive) и ми трябва чашка...
Чудя се откъде да си купя. Питала съм в магазини за препарати - нямат. Иска ми се именно такава, която си е за тази цел, каквито преди имаше в големите пакети прах за пране (защо сега няма?).
Ще се радвам на предложения Simple Smile

# 556
  • Мнения: 2 961
Мили дами, от няколко години пера или с течни препарати, които лесно се дозират или с бебешкия Сано, който отмервам с лъжица и си нямам мерителна чашка Sad
Миналата седмица се сдобих с 2 пакета Persil прах (за цветно и Sensitive) и ми трябва чашка...
Чудя се откъде да си купя. Питала съм в магазини за препарати - нямат. Иска ми се именно такава, която си е за тази цел, каквито преди имаше в големите пакети прах за пране (защо сега няма?).
Ще се радвам на предложения Simple Smile
Мисля че продават в ДМ .

# 557
  • Мнения: 68 629
в левчетата виж...

# 558
  • Мнения: 1 200
За бяло пране купувам ариел от 18 пранета в хартиена кутия. Винаги имат вътре мерителна чашка.

# 559
  • Мнения: 267
Мили дами, от няколко години пера или с течни препарати, които лесно се дозират или с бебешкия Сано, който отмервам с лъжица и си нямам мерителна чашка Sad
Миналата седмица се сдобих с 2 пакета Persil прах (за цветно и Sensitive) и ми трябва чашка...
Чудя се откъде да си купя.
Имам към 10-ина мерителни чашки от прах Ариел. Мога да Ви изпратя една-две с Български пощи, защото ще излезе най-евтино. Подарявам ги. Ако искате, ми пишете на лични съобщения.

# 560
  • София
  • Мнения: 10 576
В лечетата има пластмасови мерителни чашки по 250 мл, разграфени през 10 мл и аз ползвам такава за единия прах.

Течното омо с коколино ползавам и съм възхитена как пере. Жалко, че не го намирам на промоция.

# 561
  • Мнения: 2 961
В лечетата има пластмасови мерителни чашки по 250 мл, разграфени през 10 мл и аз ползвам такава за единия прах.

Течното омо с коколино ползавам и съм възхитена как пере. Жалко, че не го намирам на промоция.
Същото ОМО само че без Коколино е на промоция на 11 лв в Билла.

# 562
  • Мнения: 1 678
Момичета,като продължителност на аромата след пране-Семана или Коколино ?

# 563
  • Мнения: 2 961
Момичета,като продължителност на аромата след пране-Семана или Коколино ?
Коколино

# 564
  • София
  • Мнения: 174
Момичета,като продължителност на аромата след пране-Семана или Коколино ?

За мен- Семана, синята или аква, остават ми след сушилня. От Коколиното обожавам жасмина, но не ми е така силен и траен, ползвам го лятото.

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
При мен нищо не остава след сушилня...от който и да е омекотител.

# 566
  • София
  • Мнения: 3 839
Фотоизбелители ? Значи този прах не е за мен . А и сега зимата няма слънце . Аз винаги ползвам сушилнята . Бялото го пера с Формил със сапун . Според мен е отличен гел .
Слънце има винаги - през деня. ☀️
Формил със сапун... Доста, доста зле. Дори не мирише на сапун след изпиране. За мен е под средния клас препарати.

# 567
  • Мнения: 2 961
Фотоизбелители ? Значи този прах не е за мен . А и сега зимата няма слънце . Аз винаги ползвам сушилнята . Бялото го пера с Формил със сапун . Според мен е отличен гел .
Слънце има винаги - през деня. ☀️
Формил със сапун... Доста, доста зле. Дори не мирише на сапун след изпиране. За мен е под средния клас препарати.
То и да има слънце е много студено . Защо да е зле ? Имам доста вкъщи и този се справя най добре .

# 568
  • Мнения: 13 540
teodora petkova
видях ти запасите. От всички аз бих ползвала само Ариел и Персил. Но, ти си преценяваш. Чети, виж първа страница и може да разбереш защо.

# 569
  • Мнения: 2 961
teodora petkova
видях ти запасите. От всички аз бих ползвала само Ариел и Персил. Но, ти си преценяваш. Чети, виж първа страница и може да разбереш защо.
Пролетно цвете аз Персил и Ариел за бяло нямам .Формил е купуван преди година от Германия . Рекса не го помня от къде е . За бяло имам Даш , Формил и Един с сода бикарбонат.
Най много ми харесва Формил . А за цветно не знам защо не харесваш Диксан  и Даш . За цветно любимите ми са Персил , Ариел, Диксан и Даш  . Всичките ми перилни препарати са купени от магазини за внос . Освен Формил , Рекс и Софт .С Рекса и Софта пера на ръка .

Общи условия

Активация на акаунт