Перилни препарати и омекотители – 63

  • 43 708
  • 773
  •   1
Отговори
# 330
  • софия
  • Мнения: 25 394
В Кауфланд само прахът за цветно е на промоция. Проверих в 2 магазина. В брошурата са го написали подвеждащо.

# 331
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 355
В брошурата има прах за цветно само... При нас няма Персил прах за бяло въобще, нито на промо, нито не. Няма и малка торба за 18 пранета.

# 332
  • софия
  • Мнения: 25 394
Коментирам написаното. Винаги съм смятала, че само неграмотните хора се ориентират по картинки.

Нямам желание и намерение да знам асортимента на всеки магазин.

# 333
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 355
Аз казвам само, също го търсих. И друг път съм го търсила на такава промоция, ами няма само за цветно е

# 334
  • Мнения: 1 132
Другата седмица в Кауфланд пак ще има Персил на малко по-добра оферта:
Скрит текст:
Ако се раздели на 3, една торба от 18 пранета идва 5,33лв.
В Лили са намалени омекотителите Тесори:
Скрит текст:
Там също има Персил 18 пранета, но за 6,99лв.

# 335
  • Мнения: 68 566
...и пак няма да има за бяло прахообразен. В К.
Изобщо няма да бия пътя до там...🤕

# 336
  • Русе
  • Мнения: 7 056
...и пак няма да има за бяло прахообразен. В К.
Изобщо няма да бия пътя до там...🤕
Е, пак пише различни видове. Ама този път ще се оплача на формата им за контакти. Добре, че предната неделя си взех от ДМ ОМО за бяло с отстъпка рожденик. Двоумях се дали да не оставя за понеделник за Персила в Кауфланд.
Откога чакам промоция на прах за бяло пране. Навсякъде само течни. Tired Face

# 337
  • Мнения: 68 566
Аз взех есекс от К.
Пуснах кухненски кърхи бели....добре изпрани излязоха. В дългосрочен план не знам как ще е. За сега съм доволна.

Четох стари мнения на Гес за него  от 2011-2012г...странен прах общо взето. Не можеш му хванеш спатиите ..различни производители, опаковки и състави....

# 338
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Не е лошо понякога да се пробва с нещо различно от Ариел, Персил и Омо. Simple Smile
Аз продължавам да го правя и мисля че (лично за мен) намирам доста добри заместители на тези прахове.

# 339
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 008
Преди 20г с Есекс си перях Т. Нар работни дрехи по време на студентсвото ми. Това което този прах изпираше, другите не можеха, а и аромата му беше чудесен. Та имам хубави спомени от тогава, после в годините съм го пробвала отново, но не ми беше харесал, спомням си, че опаковката беше различна. Дано сега пак да е добър!

# 340
  • Мнения: 1 132
Може би под различни видове при Персил имат в предвид, че са прах, гел и капсули 🙄, въпреки че и аз го тълкувам хем за цветно, хем за бяло.

# 341
  • Мнения: 28 379
Преди 20г с Есекс си перях Т. Нар работни дрехи по време на студентсвото ми. Това което този прах изпираше, другите не можеха, а и аромата му беше чудесен. Та имам хубави спомени от тогава, после в годините съм го пробвала отново, но не ми беше харесал, спомням си, че опаковката беше различна. Дано сега пак да е добър!
Аз пък преди доста често носех Есекс от Гърция, доста хубав ми се стори. Но не съм купувала поне 3 години. Blush

# 342
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Може би под различни видове при Персил имат в предвид, че са прах, гел и капсули 🙄, въпреки че и аз го тълкувам хем за цветно, хем за бяло.

Да, в брошурата точно така е записано: "PERSIL Прах, Гел или Капсули за пране различни видове" и после: 1,8 л/2,34 кг = 36 пранета, 2 л = 40 пранета или 22-28 бр.=22-28 пранета (1 л=от 6,00)", обаче аз си мисля, да не би да имат предвид под различни видове разфасовките в кг и литри. Thinking

# 343
  • Мнения: 68 566
Не. Вид си е вид. Разфасовка си е разфасовка. Винаги така е пишело.
Просто по брошура е едно.
По филиали зареждат част от това по брошурата.
За мен е така..питала съм..така са ми казвали.

Не следя темата за К. За бяло прах никъде ли няма - не ми се вярва?

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
Днес ходих в кварталният Кауфланд,в Пловдив на Пещерско шосе, и нарочно разгледах какъв Персил има-прах имаше само за цветно.

Общи условия

Активация на акаунт