Netflix

  • 5 357
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 909
Не е лош Нетфликса но е затрупан с откровенно гадни и тъпи и безсмислени сериали, филмчета, риалитита.
Отделно се качват и много стари бози.

Общо взето си заслужава за Стендъп комедиите и някой по известен сериал.
90% от съдържанието създадено от Нетфликс е повърня.
Да не говорим и че навигирането и филтрация и сортиране на смарт ТВто е под всякаква критика.

Определено не си заслужава фул прайс. Ако е нещо семеен пакет или пък ви кефят долнопробни бози става.
Иначе е удобен да. Просто има прекалено много плява и намирането на нещо интересно е много зор. Ако предварително не съм решил какво да гледам е почти невъзможно да си избера.

ХБО има доста по малко съдържание но навигирането и сортирането е на светлинни години. Нищо че не изглежда толкова цветничко.
Имам и двете. На мен повече ми харесва Нетфликс. Това, че дадено нещо не те кефи, не го прави повърня 🤦🏻♂

# 16
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Нетфликс ползваме от 5-6 години, зарди него спряхме кабелната. От една година сме и с прайм видео. Новини ако ме интересуват чета онлайн или гледам в ютюб. Много ми харесват, гледам си каквото си искам, когато си искам. Не знам какъв е проблемът със смарт тв, върви си съвсем нормално. Ние гледаме и през конзоли и направо на смарт тв-та.

# 17
  • Мнения: 147
На Самсунг тв какъвто е при мен липсва възможността за сортиране и филтриране в дадена категория. През лаптоп на браузър го има.
А това много липсва понеже зависиш какво нетфликс ще нареди в категорията. А то е доста рандъм. И от там се почва едно скролване и търсене нещо случайно да ти попадне в морето от неща които не те интересуват.

# 18
  • Canada
  • Мнения: 3 358
На Самсунг тв какъвто е при мен липсва възможността за сортиране и филтриране в дадена категория. През лаптоп на браузър го има.
А това много липсва понеже зависиш какво нетфликс ще нареди в категорията. А то е доста рандъм. И от там се почва едно скролване и търсене нещо случайно да ти попадне в морето от неща които не те интересуват.

И при Сони е така, но можеш да търсиш по име/ ключова дума и актьор. Също ми предлага варианти базирано на това, какво съм гледала от моя профил. В прайм видео е горе долу същото, там пък има други канали, които не са включени в цената на Амазон прайм и само да цъкнеш на някой филм да видиш описанието ти дърпа пари от сметката.

# 19
  • Мнения: 132
Имам въпрос и аз - оправиха ли съдържанието за БГ или все още е рестриктирано (т.е. не всичко което има за US е достъпно за нас)?

# 20
  • Мнения: X
Мне, в САЩ имат в пъти повече филми и сериали Sad

# 21
  • Canada
  • Мнения: 3 358
В Канада също е различно съдържанието от това в Щатите. Варира по държави.
https://www.finder.com/global-netflix-library-totals

# 22
  • Мнения: 148
Здравейте! Мога ли да гледам Нетфликс в България със субтитри, който не са на български ?

# 23
  • Мнения: X
Разбира се, че може. 99% от съдържанието в нетфликс и без това няма бг субтитри.
Здравейте! Мога ли да гледам Нетфликс в България със субтитри, който не са на български ?

# 24
  • Мнения: 50
Здравейте, 
Опитваме да направим регистрация и когато въведем данните на картата ми иска и код за Интернет плащане .
Какво всъщност е това ?

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Верификация от банката? Моята банка винаги ми праща код, който въвеждам в приложението на банката и така разрешавам плащането, независимо къде какво плащам онлайн.

# 26
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Здравейте, 
Опитваме да направим регистрация и когато въведем данните на картата ми иска и код за Интернет плащане .
Какво всъщност е това ?

Иска ли тел. номер, на който да ви прати кода?

# 27
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Здравейте,
А каква е таксата за Netflix в момента и взема ли ви от картата друга такса освен абонаментната такса посочена в сайта??
Питам, защото преди година имахме абонамент и се оказа, че освен таксата от Евро 9,99 ми вземаше и "local tax" в такъв размер, което бе малоумно според мен и спрях абонамента. Питах ги и ми казаха, че тази такса се определяла в зависимост от страната, ч която се гледа. Има ли нещо такова сега??
Благодаря ви

# 28
  • Мнения: 9 648
Еднократен ли е този local tax? Не виждам да ми е теглило други пари освен абонамента.

# 29
  • София
  • Мнения: 12 228
Пуснах преди година сигурно нетфликс заради децата и сме доволни. Ъпгреднах само на последният план, за да може да го ползваме всички едвовременно, когато се наложи. Навремето го пуснах най-вече за да гледат децата филми на немски, което не се случва често от тяхна страна, но пък поне английският си го упражняват достатъчно в слушане и четене и малката напредна доста.
Аз пък си гледам сериали на немски вместо децата и също имам полза от това. Комбинирам нещо, което ми е приятно, с нещо полезно. Предвид, че го ползваме 4-5 човека в семейството, таксата не ми се струва чак толкова висока.

Общи условия

Активация на акаунт