Локдаун Кукудрела убяви и със щърка са изнасе ф топлите страни - 103!

  • 13 135
  • 715
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 28 868
Ми, да, такоз съчетание е недопустиму....

така тряа са обличат истинските мъжове, със стил:

# 226
  • загубено
  • Мнения: 6 447
Ми, да, такоз съчетание е недопустиму....

така тряа са обличат истинските мъжове, със стил:



Мъже отвсекъде. Mask
Ам ако имаха и по една кофъ Joy Joy

# 227
  • Мнения: 28 868
Кофъ? За ко....

# 228
  • Мнения: 22 867

Да им я залюпиш на горния завършек, дет му викат главъ, че да стани пълнъ инигмъ, да съ чудът кой туй - мъж, жинъ ил нящу другу?

# 229
  • загубено
  • Мнения: 6 447
Кофъ,тенеке,бидон или квот там намерят Joy

Либрексчето, мисли в переспектива Joy

Разпознавъйти съ Joy

# 230
  • Мнения: 22 867
Кофъ,тенеке,бидон или квот там намерят Joy

Либрексчето, мисли в переспектива Joy

Разпознавъйти съ Joy


Ааа, яз сам бабето с укапалите меса, щот ми харесаха буйките и, мноу убичам и нося таквиз с каишчета приз глезеня! Ай другити за вас, пузнавайти съ! Joy
Ооо, и ощи нящу съ сетих, дева-критикарка съм, кат гледам и тя такваз! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 231
  • Мнения: 28 868
Хюльо ви.....идъ....



Брекфаст хочете ли?!?

# 232
  • загубено
  • Мнения: 6 447
Ооо Соучи,тц тц омаах и изпих всичко. Да не блеят другите Stuck Out Tongue Winking Eye

Joy

# 233
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Соулче, честиту на чаавету на патеричка! Жив и здрав да е, да се учи и да сполучи!

Хильо, на вся и всьо! Да сте здрави и да не пущате вирОс! Мерките си ги знайти!

# 234
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
СланинкатА! Тя води двама младиии Joy

Букетчи, много ми са яде таквоссс Hug


Соулчи, каксън, честиту на чавенциту! Heart

Хади, чи имъм раута

Последна редакция: чт, 12 ное 2020, 16:24 от demmy.

# 235
  • Мнения: 22 867
СланинкатА! Тя води двама младиии Joy

Скрит текст:
Букетчи, много ми са яде таквоссс Hug


Соулчи, каксън, честиту на чавенциту! Heart

Хади, чи имъм раута

Да н,сми съ пубъркале у кукундрелската? Кви са тез сланини мхъм? Ку щети ми вервайти, веч неколко пътя си купвам от Лидл сланинка, те го писале бекон май, ма то си е сланинкъ с кожичка и тук-таме съ види месце. Кат съм му съ разялааа ....ни е за прикъзкъ!  И не сам ут двамта млади! Simple Smile
Демич, а лека ти рабута!

# 236
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Демич, тематична е сланинката ф мумента. Ут двама млади ставът трима, ку ме разбираш Joy Винце си имате, праз също, ама сланинка няма ли у тас Англия? В краен случай както вика Лабри бикончи.

Лабри, ко викаш у лидъла има бикон тип сланинка с кожичка? Вай, вай а снимка имаш ли? Утре ша одя да купувам....

# 237
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Демич, тематична е сланинката ф мумента. Ут двама млади ставът трима, ку ме разбираш Joy Винце си имате, праз също, ама сланинка няма ли у тас Англия? В краен случай както вика Лабри бикончи.
Лабри, ко викаш у лидъла има бикон тип сланинка с кожичка? Вай, вай а снимка имаш ли? Утре ша одя да купувам....

Викъм аз, Букетчи, ма ут лакумия ни сам изчела кво ям! Свински гърди съ водели, па яз бикон сам гу кръстила. Ама сам сигурна, че и нещо подобно има и си пише бекон, та се угледай. То и само сланинка продаваха, виждала съм опакована. А това за закуска с ино-две ица екстра йе на фкус! Те гу на:

Скрит текст:


# 238
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Букетчи, трябва нашенски магазин да диря, пък нямам наблизо. Иначе ей такова като на Лабрито мога да намеря по полските щандове в магазиня. Ама неЙ същуту. Друго си е от качЕто да я извадиш, прясна, прясна, да и' изтръскаш солта отгоре. Дядо и празец и' слагаше, мммм..

# 239
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Лабри, миси за фотката, ама ще диря сланинка. Преди си купувах от пазара насипна, но сега с тос смотан ковид не смея нищо що не е опаковано....

Демич, друго си е от качето, ама като няма и гърди или беконец ша свършат раута! То скоро ще стане време и за киселото зеле, кат знам немското със захар, полското няква пудправка май му слагаха...ама ней сложну, аз си прайх у японску, че там само корейско кимчи се намираше, а то е ужасно гадно Joy та зелИ пуне да си сложиш и бес туй ша кибичим дОма...

Общи условия

Активация на акаунт