Идеи за коледни подаръци 2020/2021

  • 134 663
  • 1 579
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 211
Тази година съм много заета и закъснявам с избора на подаръци, което изобщо не е типично за мен Grinning
Успях само да поръчам часовник за ММ от намаленията на Фешън Дейс и телефон за майка ми от ЧП на Емаг.
На останалите харесах пухкави пантофи Heart Eyes , ще добавя и бутилка алкохол и сладки.. Ако ми остане време, ще потърся и някакви по-лични подаръци, но засега това съм намислила.
Продължавам да ви чета за идеи!

# 346
  • Мнения: 44
Здравейте,
Давам идея за подарък аз ще поръчам на половинката ми - картхолдър с неговите инициали и козметика за коса - гел и паста на марка, която харесва. Намерих ги във фейсбук, само се чудя дали тези неща наистина струват толкова пари Grinning . За рожденния ден все още нямам никаква идея

# 347
  • Мнения: 68
Днес ми излезе този таблет. Нямам идея дали е бърз и подходящ за ученици или е играчка за малки деца Sad (с тази цена, много ме съмнява)
https://topprice.shop/produkt/tablet-za-risuvane-i-pisane-s-ekra … oDNTjc39aWQPEotmQ


Това е само като дъска. Пишеш и триеш. За нищо не е полезно, особено за по-големи деца.

# 348
  • София
  • Мнения: 22 888
Направо си е 600, ти от ужас не си дочела сумата докрая. 😂
 И според мен са много пари това.

# 349
  • Някъде там
  • Мнения: 4 785
Хора всякакви. Всеки си избира подаръците и според възможностите.
Аз съм  имала и много скъпи подаръци и съм взимала също, но за първа година не виждам смисъл в това да се дават безумно много пари за вещи и затова тази година ще съм по скромна Simple Smile
Децата също не искат много скъпи подаръци, та идеално ми идват желанията им  Simple Smile

# 350
  • София
  • Мнения: 6 726
О да, така е несъмнено. Просто се опулих пред екрана като видях сумата за книга.

# 351
  • София
  • Мнения: 22 888
Просто на мен парите за точно този подарък ми се струват прекалено много. Разбира се, че всеки решава за себе си и според възможностите си. Simple Smile

# 352
  • Мнения: 9 776
Минала е метлата. Какво изпуснах?
Избрах да подаря спално бельо на близките ми и си реших проблема. За по-малкото дете - нов стол за бюрото. Това си поръча от Дядо Коледа. Обичам практични подаръци. Ще пропусна тази година всякакви коледни джунджурии.

# 353
  • Мнения: 700
Здравейте,моля за идеи за подаръци на деца момичета на 8 и 11г,нямам представа какви са интересите на тази възраст,защото хем не са точно за играчки,хем пък и не са тийнове още,подарявала съм доста дрехи,четки за коси,часовници,ранички,книжки,рисувателни пособия и  ми се иска тази година да е нещо различно,бюджет 30-50лв макс на дете.

# 354
  • Мнения: 282
Здравейте,моля за идеи за подаръци на деца момичета на 8 и 11г,нямам представа какви са интересите на тази възраст,защото хем не са точно за играчки,хем пък и не са тийнове още,подарявала съм доста дрехи,четки за коси,часовници,ранички,книжки,рисувателни пособия и  ми се иска тази година да е нещо различно,бюджет 30-50лв макс на дете.
На първо четене ми хрумват няколко неща:
1.Електрически четки за зъби (ако нямат);
2.Хубави слушалки (сега с дистанционното обучение са актуални);
 3.Настолни игри (отново актуални поради обстановката в момента);
 4.Дъщеря ми е на 10 и половина, и все още харесва и се занимава с Лего, но не знам дали всяка 11-годишна девойка би се зарадвала.
5.Книги. За 8-годишната-"Феята от захарницата" , за 11-годишната-Хари Потър, Невърмур, Пърси Джаксън и т. н.

# 355
  • София
  • Мнения: 39 722
Здравейте,моля за идеи за подаръци на деца момичета на 8 и 11г,нямам представа какви са интересите на тази възраст,защото хем не са точно за играчки,хем пък и не са тийнове още,подарявала съм доста дрехи,четки за коси,часовници,ранички,книжки,рисувателни пособия и  ми се иска тази година да е нещо различно,бюджет 30-50лв макс на дете.
Порцеланова чаша с картинка (моите винаги се радват на такива чаши), тениска с щампа, шапка, шарени чорапи Joy,...

# 356
  • София
  • Мнения: 5 939
Аз на моите деца (момиче почти на 9 и момче на 7) им взех тези слушалки: https://www.technopolis.bg/bg/Audio-slushalki/Stereo-slushalki-M … 0-P-KIDS/p/325506, синьо и розово съответно. Трябваше да са за Колед, като допълнение към Легото, ама им ги подарих вече и от понеделник почваме да ги ползваме активно.

# 357
  • под тепетата
  • Мнения: 9 176
Обичат ли да се въртят в кухнята? Ако да - ето тази книжка - има за сладки, има за солени. Тъкмо и за двете.
 https://laika.bg/index.php?route=product/product&product_id=2493
https://ribka-publishing.bg/catalog/malka-sladka/
 Вземи им и по една сладурска престилка, ръкавички, някоя кухненска джаджа и готово!

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 16:17 от bilqna_69

# 358
  • София
  • Мнения: 5 939
Не можеш ли да питаш родителите? Моята дъщеря обича всякакви комплекти за творене - рисуване, рязане, лепене. Но всяко дете си е различно.

# 359
  • Мнения: 163
Здравейте,
Споделям идея за подарък за по-големи и пораснали момчета/мъже които обичат да сглобяват.

https://ugearsmodels.bg/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CF% … Sc7YsK-AqL31C1vPY

Попаднах на този сайт случайно и ми се стори много интересен за обогатяване/създаване на колекция или за "шега" на някоя професия.

Общи условия

Активация на акаунт