AVON - обсъждане на продукти- тема 28

  • 35 380
  • 757
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Утре ще се разбере...
Ще остава или за мен,или ще ходи при любовта.
Синът отказва да ползва,дано му дойде меракът...
В момента всичко отказва,на 14 и половина всеки е бил...тежък период.

# 511
  • Мнения: 564


Момичета, мнения за този продукт???

# 512
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 786
Наистина помага за хубав тен. Аз съм го ползвала години наред. Редувах едно мазане с него (през това време много не се показвах на слънце) и после с фактора. Винаги много бронзов резултат. Ако ми останеше след сезона си го ползвах вместо обичайния лосион за тяло.

# 513
  • Мнения: 13 786
Не, не става. От мъжките, за дамски може да се ползва Аspire.

# 514
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не, не става. От мъжките, за дамски може да се ползва Аspire.
Благодаря.
Aspire съм имала преди дамски и много го харесвах...Сапунен беше.
Но мила съгорумка го търсеше и реших да го разменя...
Гледала съм мъжкия Aspire,ама имам достатъчно парфюми...

# 515
  • Мнения: 13 786
Стария дамски Аspire беше алдехиден, доста специфичен.
Новият Aspire Debut дамски беше бергамотен, но вече е  изваден от каталог. Запазиха само мъжкия, който е цитрус и бергамот - рядко добър за цената си. Много по- интересен от разни бози като Сеньо, Максим, Лак.

# 516
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ами...
Старият дамски Aspire беше хубав.
Явно не е имало интерес,за да го махнат?
Pure for him е много, много хубав мъжки аромат.И се усеща виолетката,но си е мъжки...
Аз си оставам тотално влюбена в Always за момента, вероятно обаче и той ще ми омръзне.
След него следва Премиер Лукс...

# 517
  • Мнения: 2 045
Направих една голяма поръчка, за да тествам различни аромати, с които не съм запозната. Очаквах много от Far Away (най-първият), но никак не ми допада от първото помирисване. Perceive също не ми харесва. Очаквах много и от Today, но съм се подлъгала. Мислех, че ще е само сапунен, но всъщност е доста цветен. Доста ми хареса Rebel, съвременен, сладък. Очаквах нещо подобно като звучете от Lucky me, но уви. И той не ми допада.
Най-приятната изненада беше Pur Blanca. Мислех, че ще е много прост и безличен аромат, но е идеален за горещите дни.
И да попитам за аромата на един душ гел. L'amour или нещо подобно. С Айфеловата кула е на кутийката. Lady Kami казва в последното си видео, че миришел на някой парфюм на Шанел. Знаете ли кой точно?

# 518
  • Мнения: 17 972
Джуд, значи имаш моя вкус. Пробвай Атракшън, класическия, Лотус, Чериш. Тия са ми любими с Ребел

# 519
  • Мнения: 2 045
Благодаря, R@N! Attraction го познавам и наистина е страхотен! Пропуснах да кажа, че ми хареса много и TTA This Love. Покрай майка ми се запознах и с Maxima (също хубав, но не е нещо много оригинално) и Her story (този уж обещава да е плодов, но има някаква много особена миризма в базата, от която не ми става приятно).
П.П. Любопитна съм и за Luck, както и Rebel and Diva. Жалко, че на първия май няма 10-милилитрово флаконче.
И за мой ужас май не усещам почти нищо от Little Black Dress. Или жегата го "изпи" и трябва да го нося в по-хладно време, или нещо не успявам да различа в нотките.

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 19:57 от Джуд

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз пък взех TTA Celebrate.
Ами...след известно време ми мирише само на солено.Така реагира моята кожа с TTA This love и с първия Инкандесънс...
Не знам какво е общото между тях...
За да знам какво да избягвам.

# 521
  • Мнения: 564

Момичета този крем за лице подходящ ли е за лятото, пише че е с фактор? Ползвали ли сте го?

# 522
  • Мнения: 2 182
Не съм го ползвала, но факторът е нисък за пряко излагане на силна слънчева светлина.

# 523
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Здравейте, някой има ли идея как да тествам парфюми? Искам да пробвам няколко аромата, но няма къде. Преди имаше представители в моловете за ден-два, но сега как се случват нещата?

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Освен д поръчаш мини аромати...
Да намериш офис на Avon с регионален представител...
За кой град става въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт