AVON - обсъждане на продукти- тема 28

  • 35 399
  • 757
  •   1
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да,Eve Alluring искам да го пробвам,защото има и виолетка...
Но не съм го тествала.
По-нататък.

# 451
  • Мнения: 13 799
От персиивите харесвам само временните им издания - солей, оазис, сега саншайн. Персиив Дю не е лош но много не траен понеже  е ТВ.

# 452
  • Мнения: 660
Не знам дали е за лятото, но съм си поръчала синия персейв. Дано да ми хареса и не е много сапунен

# 453
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Не знам защо, но този синия Пърсийв ми е един от най анти avon-ските парфюми. Но пък знам, че е един от най-поръчваните.
От тези, които познавам за лятото са подходящи  Eve truth,зеления Пърсийв, но той наистина е нетраен.
Много искам да пробвам и така хваления Incandecence Lotus, но няма мини и ще го поръчвам пълноразмерен някой ден.. Simple Smile

# 454
  • Мнения: 660
Не знам защо, но този синия Пърсийв ми е един от най анти avon-ските парфюми. Но пък знам, че е един от най-поръчваните.
От тези, които познавам за лятото са подходящи  Eve truth,зеления Пърсийв, но той наистина е нетраен.
Много искам да пробвам и така хваления Incandecence Lotus, но няма мини и ще го поръчвам пълноразмерен някой ден.. Simple Smile
В смисъл най-малко любимия ви от Ейвън?

Нетраен но колко нетраен, трае ли поне час-два?

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не е лош синият Персив,не ми е неприятен,но не е точно моят парфюм.
И не е чак летен,не е толкова лек.

# 456
  • Мнения: 54 404
мен лумината много ми харесва

И аз вчера бях с него, много си го харесвам.

# 457
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Не знам защо, но този синия Пърсийв ми е един от най анти avon-ските парфюми. Но пък знам, че е един от най-поръчваните.
От тези, които познавам за лятото са подходящи  Eve truth,зеления Пърсийв, но той наистина е нетраен.
Много искам да пробвам и така хваления Incandecence Lotus, но няма мини и ще го поръчвам пълноразмерен някой ден.. Simple Smile
В смисъл най-малко любимия ви от Ейвън?

Нетраен но колко нетраен, трае ли поне час-два?

В смисъл, че е един от тези, които най не ми харесват..не че е лош, доста жени го харесват, просто на мен ми е много безличен. Никакъв.Не е моят..Иначе за трайност по спомен е траен...както почти всички парфюми, които не харесвам Simple Smile
Но това, разбира се е само моето възприятие..на вас може и дано да ви допадне.

# 458
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
От години харесвам и ползвам доста неща на марката. Последната година-две поръчвам заради майката на приятелка, тя милата женица с това се развлича. Мине се не мине някой друг месец и олекна с едни 20-30-40 лв за дреболийки.
Любимата ми тяхна зимна грижа за лице е този крем:

Почистващото олио за лице от прекръстената серия Нутра ефектс ми е любимец в тази категория почистващи продукти.
А от последната поръчка фаворит ми е тонираната слънцезащита:

Изобщо Аню ми е серия на сърце от мноооого време. Още даже от когато като малка ученичка ги разглеждах само, струваха ми се много скъпи и мислех, че са само за възрастни жени. Може да е било някъде към далечната 1995 г., още в миналия век Joy

# 459
  • Мнения: 2 051
Аз се сещам, че в моя град май първо навлязоха Орифлейм, а малко след това и Ейвън. Комичното беше, че тогава го наричахме АВОН.

# 460
  • Мнения: 54 404
То навсякъде беше така.
На Орифлейм цените са по-високи по принцип и Avon бързо си спечели клиенти.

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Сега ги понамалиха цените на Орифлейм.
Аз и Ейвън си харесвам...
Въпреки големите дрогерии,пак си ползвам продукти от Орифлейм и Ейвън.
Е,и други марки ползвам естествено...

# 462
  • Мнения: 205
За феновете на TTA - освен,че са с нов надпис на бутилките,ароматът също не е същият - унищожиха ги и тях Sad
Имам колежки,които си поръчват и последно като има дадох мостри ме питаха това същият парфюм ли е.
Когато го помирисах и се втрещих - не прилича на нищо.
Така,че ако имате варианти запасете се с ТТА старият надпис.
Поръчах си за мен Attraction Sensation - траен е,още го усещам,а съм се пръскала в 07:00 сутринта,но и на  него май са му намалили количеството есенция ... Sad

# 463
  • Мнения: 2 622
На първо време съм очарована от ТТА зеления. Поръчах си мини аромата и направо се влюбих. На косъм съм да поръчам 50ml. Чакам утре eve truth, да го видя и него как ще се държи и тогава ще реша за ТТА.

# 464
  • Мнения: 1 948
Така смениха и тресел и черната рокля. Класики от ученическите ми години още. Ей за това няма да тача ейвън. Предпочитам да си купувам реплики. За по малко пари и повече аромат.

Общи условия

Активация на акаунт