Време е за ИКЕА! - Тема 32

  • 40 270
  • 754
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 9 879
Има ли читави памучни чаршафи, знам че бяха спрели (по-плътнитe).
Още ли дават ваучери на 10% от покупката?

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 21:01 от Starrydream

# 496
  • Мнения: 515
Имам чувството, че половиният им асортимент не е наличен за онлайн поръчка. Joy и аз вчера получих уж имейл, че продукта отново е наличен, ама като отворих линка си пишеше, че го няма нито онлайн, нито в магазина. Sad
Раздаването на ваучери вече свърши. Бяха до декември. Сега до 14ти трябва да се използва, за да не изгори. Аз още не съм поръчала, иначе съм достигнала сумата. Просто се чудя дали ми трябва още нещо дребно. Хахах
Само на мен лк постоянно се сменя статуса за наличност на продуктите? Току Що се опитах да купя два двукрили Brimnes гардероби и един детски стол и ги дава налични, после няма достатъчно наличност, след малко пак и пак ...... Чесно казано не знам кой подържа Бг сайта им, но едва ли има някакъв контрол - голямо разочарование- не знам как е в другите страни.
П.с.: Успях като пробвах няколко пъти- подръжката на сайта им е пълна скръб !
Кога се очаква новият каталог и ново зареждане?

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
Действително, сайта е препълнен с картинки и наличност в минимум.

# 498
  • софия
  • Мнения: 25 201
Не съм проверявала наличности в сайта, но вчера, като минах през магазина, ми направи впечатление, че е има празни рафтове. Подобно нещо не бях срещала до сега. Явно има проблем с доставките.
Отделно от това, на доста места правят преаранжиране. И друг път е било, но наред с празните рафтове е тъжно.
Зоната за преоценени артикули също беше доста семпла.

# 499
  • София
  • Мнения: 227
и аз в събота ходих и имаше много празни рафтове - за първи път виждам такова нещо в този магазин

# 500
  • Мнения: 628
В момента правят годишна инвентаризация. Може за това да е по- празно.

# 501
  • Мнения: 1 099
Как мога да ползвам точките си при онлайн покупка? Нещо не успявам.

# 502
  • Мнения: 68 349
Колко точки имаш?

# 503
  • София
  • Мнения: 9 879
Има ли читави памучни чаршафи, знам че бяха спрели (по-плътнитe).
Още ли дават ваучери на 10% от покупката?
пс; А цитираните тук - липсва инфо за нишки... т.е. едва ли са нещо кой знае какво?
Имате ли отзив от тези лампи?
https://www.ikea.bg/products/lighting/work-lamps/forsa-nastolna-lampa/00146776  ...по-скоро с тежестта.
https://www.ikea.bg/products/lighting/work-lamps/tertial-rabotna-lampa/80447209

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 21:13 от Starrydream

# 504
  • софия
  • Мнения: 25 201
Детето учи на първата. Имаме я от около 5 години.

# 505
  • Мнения: 180
Как мога да ползвам точките си при онлайн покупка? Нещо не успявам.

Колко точки имаш? Ако са над 2500, би трябвало да ти се появи възможност да използваш 10 лв отстъпка (май толкова беше) при завършване на поръчката и оформяне на плащането. На мен веднъж са ми се появявали нивата на отстъпки, да си избирам колко точно да обменя за отстъпка. Ама затова трябва да има събрания брой точки.

# 506
  • Мнения: 2 725
Бяха ми подарили гифт карта на ИКЕА, дали мога да я ползвам за онлайн поръчка или само в реални магазини?

# 507
  • Мнения: 180
Бяха ми подарили гифт карта на ИКЕА, дали мога да я ползвам за онлайн поръчка или само в реални магазини?
Би трябвало да може онлайн, има си такова поле за гифт карта и май се въвежда номера й.

# 508
  • Мнения: 515
Да, може. Аз ползвах моята гифт карта при онлайн поръчка.

# 509
  • Мнения: 5 265
Днес профуках бонуса от предишното пазаруване за глупости, а дългоочакваните дръжки така и не се появиха (((.

Общи условия

Активация на акаунт