На пазар във Варна - тема 60

  • 29 200
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 223
Mukavastudio photography

# 436
  • Мнения: 15 356
Антонина си има студио в Левски,на Евлоги Георгиев 16 е,цялото е облепено в нейни стикери,може и да е отскоро.50 минути продължава фотосесията,за пролетта ще направим открита.
Приятелка,полезно мнение,Леземан на какви цени работи,доста е популярен,а и аз не се впечатлих нещо .

# 437
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Не разбирам от фотография и обработка, но ми прави впечатление, че повечето напоследък ползват някакъв жълт или винтидж филтър. Не знам как да се изразя, за да бъда разбрана. Лицата, фонът, всичко изгледжа пожълтяло. Най-цветни и ярки май си остават на Биляна Гецова(Мама на Малена). Правили сме външна сесия с Антонина, въпреки всички трудности, които имахме, тя прояви търпение преди и по време на снимките. Не ни е пришпорвала, в никакъв случай. Фактът, че тя самата има малко дете, може би и помага в работата, за да разбира децата и менящите се всяка секунда настроения. На мен лично, повечето студиа и декори ми изгледжат прекалени, децата се губят във всички аксесоари, лампички, висулки, ефекти и т.н.

# 438
  • Варна
  • Мнения: 1 595
Да, също ми е направило това впечатление с филтрите. Нещо не могат да налучкат как да работят с тях, аз харесвам този стил фотография, но лицата прекалено жълтеят при някои. За Антонина така съм го написала, че не става ясно, че има студио, да. Просто ние не сме снимали в него, но винаги е имала. Коледните и декори винаги са много идейни. Но аз лично предпочитам по-семпъл стил в това отношение. Да, Биляна Гецова прави невероятни снимки, винаги ярки цветове и красиви декори. Тази година сесиите и са външни. Цените и съответно са много по-високи. Не съм я посещавала. Мечтаех тя да снима сесията ни новородено, но точно тогава тя не снимаше такива.

Цените на Леземан:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158890297368909&id=87381593908
Основните отзиви за него са, че въобще не обработва снимките. Каквото е заснел, това дава, много често без фокус.
Тази година виждам, че в София има вече ориентирани към външните сесии предвид обстановката. Кадър на Антония Чепишева-Тонита:

Една снимка от 2019 от любимата ми фотографка Alex Orange:

# 439
  • Мнения: 15 356
Приятелка,благодаря,Леземан има ниски цени за броя снимки,което не оправдава качеството де.По -добре да ме филтрират,не като инстаграмка ,но то това е идеята,с телефона и аз правя снимки.

# 440
  • Варна
  • Мнения: 1 595
Сега ми излезе реклама, че магазин "Роден кът" имат вече и доставка, качили са списък с продукти и цени.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=208631330637839& … d=101094408058199

# 441
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Момичета какъв последно е зеления коридор за утре?

# 442
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Променили ли са го? Доколкото знам е от 8,30 до 10,30 само за хранителните магазини.

# 443
  • Мнения: 15 356
И за дрогерии е,днес ме върнаха от ДМ ,после ми питаха за какво съм,понеже съм с бебе,и в крайна сметка ме пуснаха да взема адаптирано мляко.Не знам защо и за дрогериите е,нямаше нито един човек освен мен и касиерката вътре.

# 444
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Момичета какъв последно е зеления коридор за утре?

Вече е само сутрин от 8.30 до 10.30 ч.  за хранителни магазини.

За аптеки доколкото чета заповдта на здравният министър Ангелов - вече няма зелени коридори по възраст и може да влизат всички възрасти в аптеките по всяко време.

# 445
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Аха, моя ме стяга че вече било от 08:00 сутринта, явно не е така

# 446
  • Мнения: 1 876
Аз си търся зимни кожени ръкавици  и такива диадеми. Сега като няма в мола магазини не знам къде да търся.
Относно коледна фотосесия-и аз съм се записала при Краси Иванов, ще ме снима в студиото Pastel другата седмица. Много ми харесаха новите декори и никога не съм била на професионална фотосесия, даже не знам дали ще мога да позирам. Той дава всички кадри, около 80, времетраене 1 час, цена 95 лв.

# 447
  • Варна
  • Мнения: 4 444
За диадеми с камъни бях писала лятото. В малко магазинче за аксесоари до Спиди на Паренсов (всъщност се намират на Княз Николаевич). Направиха ми комбинация каквато аз исках. Имат и готови. Не помня обаче, дали имаше само метални или и такива плюшени широки. Имат и ФБ страница- MIXX.

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 08:34 от Blue Turquoise

# 448
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Момичета, доволна съм от майстора за шпакловка и боядисване. Ако на някой му трябва, да свирка.

# 449
  • Мнения: 367
Къде продават най-хубавите закуски?

Общи условия

Активация на акаунт